Stogo dangos – gausus pasirinkimas, tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią?

Autorius:

publikuota: ,

stogo dangosStatantis įvairius pastatus būtina pasirinkti kokybišką stogo dangą, todėl reikia atkreipti dėmesį ne tik į estetiškumą, tačiau reikia ir nepamiršti, kad stogo danga turi apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio, o taip pat stogo danga turi būti ilgaamžė ir sunkiai pažeidžiama. Stogas tai vienas svarbiausių elementų, todėl ir stogo danga yra itin svarbi. Renkantis stogo dangą reikia atkreipti dėmesį į funkcines savybes bei estetinį vaizdą. Taigi, kokią stogo dangą rinktis? Kokie galima variantai? Atsakymus pateiksime šiame straipsnyje.

Stogo dangos keitimas reikalauja tiek laiko, tiek pinigų, todėl norisi išsirinkti tinkamą dangą, kuri tarnautų ne vienerius metus. Toliau aptarsime pačias populiariausias dangas, kurios yra naudojamos ne vienerius metus, todėl yra įsitvirtinusios rinkoje.

Plieninė danga tai ilgaamžė ir itin atspari danga, kuri yra lengvai montuojama ir puikiai tinkama Lietuvos klimatui. Plieninės stogo dangos kainos yra gana nedidelės. Priežiūra šiai stogo dangai yra gana nedidelė, tačiau renkantis šį variantą reikalingas kas keliarius metus perdažymas. Dažnai ši stogo danga renkamasi dėl gausios spalvų gamos.

Bituminės stogo dangos naudojamos tiek naujiems, tiek renovuojamiems stogams. Vienas iš pagrindinių privalumų bituminės stogo dangos yra paprastas montavimas. Stogo dengimas bitumine stogo danga garantuoja atsparumą karščiui, ilgaamžiskumą.

Skardinė stogo danga ilgus metus buvo populiariausias pasirinkimas, tačiau aukšta kaina dažniausiai nėra priimtina vartotojams. Ši stogo danga yra gana prabangi ir ilgaamžė, pats montavimas yra gana sudėtingas, todėl atliekant stogo dengimo darbus šia danga reikalingi kvalifikuoti stogdengiai, kurie darbus atliktų kokybiškai, nes net ir menkiausias nukrypimas greitai sugadina stogą.

Kaip sutaupyti perkant stogo dangą?

Kaip ir daugeliu atveju taip ir perkant stogo dangą galima sutaupyti per stogo dangos akcijos. Dar vienas būdas stogo dangos išpardavimas. Šie du variantai yra naudingi vartotojui, tačiau pardavėjai tikisi, kad dauguma prekių bus perkamos realia kaina. Atliekant pirkimą turite apsiskaičiuoti, kiek reikės stogo dangos, stogo dangos skaičiuoklė, tai vienas iš paprasčiausių būdų, kuris gana tiksliai apskaičiuoja reikiamą kiekį stogo dangos.

 

 


 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *