Stogo danga kaina

Autorius:

publikuota: ,

stogo danga kainaStogas yra vienas iš svarbiausių elementų, kuris saugo namą bei jo sienas nuo įvairių kritulių, drėgmės, šalčio ir karščio. Stogo dangos pasirinkimas yra iš teisų itin platus. Dažniausiai renkamės tokias medžiagas, kurios yra ilgaamžės ir tvirtos ir kokybiškos. Stogo dangos kaina dažnai taip pat labai svarbus aspektas, kuris nulemia pasirinkimą.

Vienas iš svarbiausių uždavinių statant pastatą yra teisingai pasirinkti stogo dangą. Stogo dangos keitimas tai sezoninis darbas, kuris vyksta nuo pavasario iki rudens. Daugeliui yra įdomios statybinių medžiagų kainos, ypač stogo dangos kainos. Kai kurie Lietuvos stogo dangų gamintojai savo internetinėse svetainėse yra įdiegia skaičiuokles, kurių pagalba žinant visus išmatavimus galima susiskaičiuoti gana tiksliai stogo danga kainą.

Kaip išsirinkti tinkamą stogo dangą? Patarimas yra rinktis stogo dangos pagal namo tipą. Kaip žinote namai gali būti mūriniai, karkasiniai arba rastiniai. Mūrinis namas yra tvirtas namas, kurio sienos yra itin tvirtos, todėl šiam namo tipui tiks tiek sunki, tiek lengva stogo danga. Na, o kitiems tipams renkantis stogo dangą reikia atkreipti dėmesį į stogo nuolydį.  Karkasiniam namui nėra rekomenduotinos molinės ir betoninės čerpės, akmens skalūnas ir kitos dangos, kurios daug sveria. Karkasiniams namams geriausia būtų skardinė stogų dangos. Rastiniam namui labiausiai tinka molinės arba betoninės čerpės.

Viena iš populiariausių dangų Lietuvoje yra skardinė danga. Skardinė danga dar vadinama plienine danga. Pagrindiniai privalumai skardinės dangos yra: nedidelis svoris, didelė įvairovė. Šios stogo dangos reikalauja nedaug priežiūros. Tai labai ilgaamžiska danga, kuri ypač tinkama dideliems pastatams. Pasaulyje plieniniai stogai yra labai populiarūs šiaurės ir kalnų regionuose, kur yra daug sniego, kuris turi lengvai nuslysti. Skardinė stogo danga kaina nėra didelė tai viena iš pigiausių priemonių, kuri yra naudojama stogų dengimui. Plieninį stogo danga kaina vieno kvadratinio metro yra apie 22 €.

Prieš pradedant stogo dengimą yra būtina stogo paruošiamieji darbai, tokie kaip: pagrindo paruošimas, ritininės stogo dangos įrengimas. Dengimo kaina yra nuo 5€.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *