Statybų bendrovės jau spėjo įvertinti mikroautobusų nuomos privalumus

Autorius:

publikuota:

mikroautobusų nuomaJums išties pasisekė, jei dirbate netoli savo namų ir nereikia iki darbo važiuoti per visą miestą ar dar toliau, tačiau ne visi esame „pririšti“ prie vienos darbo vietos, pavyzdžiui, statybininkai, kurie vos ne kiekvieną mėnesį dirba skirtinguose objektuose, negali pasidžiaugti tokia privilegija. Šioje vietoje ir kyla šiokie tokie ginčai ir nesutarimai, nes tikrai ne kiekvienas darbuotojas nori važiuoti į objektą savo nuosavu automobiliu ir tikrai ne kiekvienas darbų vadovas yra pasiruošęs savo darbuotojams mokėti už jų kuro sąnaudas.

Visgi, nėra padėties be išeities. Mikroautobusų nuoma populiari ne tik šeimų ar draugų kompanijose, kurios nemėgsta keliauti atskirais automobiliais, bet ir įmonėse, kurių darbuotojams tenka važiuoti didelį atstumą iki darbo vietos.

Visų pirma, reikia paminėti, kad mikroautobusų nuoma yra ekonomiškas pasirinkimas. Standartiniame mikroautobuse telpa 8 žmonės su vairuotoju, o tai reiškia, kad pakanka vienos arba dviejų transporto priemonių visai statybininkų brigadai nuvežti į statomą ar renovuojamą objektą. Taigi, statybų įmonei tenka mokėti tik už transporto nuomą ir kuro sąnaudas, o ne kiekvienam darbuotojui atskirai, už jo sueikvotą kurą.  Be to, jei įmonė pasirašo ilgalaikės nuomos sutartį, ji gali tikėtis iš ties nemažų nuolaidų, todėl mikroautobusų nuoma – racionalus ir taupus pasirinkimas.

Visų antra, darbų viršininkas, išnuomojęs mikroautobusą, gali būti tikras, kad visi jo darbuotojai bus laiku pristatyti į darbo vietą ir niekas nepasiklys, pirmą kartą ieškodamas naujo objekto vietos. O tai ypač svarbu, jei darbų grafikas yra ypač intensyvus ir nesinori nuo jo atsilikti, juk ne paslaptis, kad laiku atliktas darbas yra puikiai vertinamas kliento ir teigiamai atsiliepia įmonės reputacijai bei įvaizdžiui.

Galiausiai reikia paminėti, kad mikroautobusai turi pakankamai talpias bagažines, todėl į jas galima sudėti daugelį darbo įrankių ir darbuotojų asmeninius daiktus, pavyzdžiui, rūbus, darbo saugos priemones ir pan.

Taigi, mikroautobusų nuoma vienas patogiausių sprendimų, kai norisi, kad darbuotojai keliautų patogiai ir jaustųsi vertinami. Juk puiki darbo atmosfera turi milžinišką įtaką ir darbo kokybei.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *