Statybinė technika: bokštelio nuoma

Autorius:

publikuota:

keltuvo (bokštelio) nuomaDirbti su statybine technika kiekvieną dieną tenka ne vienam šios srities atstovui. Ir tai ne vien įprasti darbo įrankiai, bet ir moderni technika, kurios įsigijimas yra tikra prabanga, o nuoma – vienintelė išeitis. Būtent todėl bokštelio nuoma yra svarbi ir aktuali paslauga statybų erdvėje. Su bokšteliu-keltu ne tik paprasčiau dengti stogą, bet ir dažyti sienas, remontuoti įvairius įtaisus ar tiesiog genėti medžius.
Statybose į pagalbą tenka pasitelkti pačią įmantriausią techniką. Akumuliatoriniai darbo įrankiai, darbinė apranga ir tinkamai parinktos žaliavos – be viso to negalėtų išsiversti nei vienas statybininkas ar meistras. Tačiau tai ne vienintelė technika, kurią pravartu naudoti. Neretai darbo vietoje sunku būtų išsiversti ir be pagalbinės įrangos, kurios dėka darbas tampa įmanomas net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Kalba eina, žinoma, apie keltus ir pakeliamus bokštelius su aikštelėmis, kuriose dirbti yra patogiau ir geriau ne vienu atveju.
Pakeliamas bokštelis darbininkui leidžia nevaržomai dirbti dideliame aukštyje. Pakeliamoje aikštelėje dirbti prie objektų yra kur kas greičiau ir saugiau. Kai lengvo priėjimo prie darbo vietos nėra, bokštelio nuoma gali tapti geriausiu pasirinkimu. Lengvai pakeliamas bokštelis nesunkiai operuojamas pačių statybininkų, o jo pastatymas yra stabilus ir patikimas tiek ant lygaus, tiek ant nelygaus paviršiaus. Tokio pobūdžio keltuvas dažniausiai valdomas akumuliatoriumi, todėl išorinės elektros tiekimas nėra reikalingas.
Bokštelis-keltuvas yra itin naudinga statybinė technika, kuomet tenka dirbti ne vien dideliame aukštyje, bet ir sudėtingomis sąlygomis. Būtent todėl tokio pobūdžio keltuvas dažnai pasirenkamas ne vien statybose, bet ir kitokio pobūdžio darbams, pavyzdžiui elektros tinklų remontui. Bokštelių nuoma suteikia itin puikias galimybes ir namų ūkyje, kai tenka genėti aukštus medžius, formuoti gyvatvorę ar atlikti įvairius pastatų remonto darbus.
Dirbti su lengvai operuojamais bokšteliais nėra sunku, o galimybė greitai ir nebrangiai vieną jų išsinuomoti įgalina ne vien įmonę, bet ir privatų asmenį pasinaudoti šia paslauga, kai to prireikia. Bokštelių nuoma yra puiki paslauga, kai tenka dirbti sudėtingomis sąlygomis dideliame aukštyje. Pagalbinė statybinė technika pasitarnaus tinkamai.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *