Patarimai perkant butą

Autorius:

publikuota: ,

Prieš įsigyjant pirmąjį būstą, kuriame žadama gyventi visiškai savarankišką gyvenimą, galiausiai atsivesti antrąją pusę ir gal net gi susilaukti pirmojo vaiko, kyla nemažai klausimų, kaip išsirinkti tinkamiausią parduodamą butą, kad gyvenimas jame būtų mielas ir jaukus.

Pasirinkimų yra daug – galima pigiau įsigyti senos statybos butą, kurį pamažu tobulintumėte iki savo svajonių namų, arba galima pirkti naujutėlės statybos butą ir daugiau nejudinti nė pirštelio. Taip pat butą galima pirkti pagal jo vietą – miesto centre, ar mikrorajone.

  • Svarbiausia – pirkite tokį butą, kurį, pasikeitus gyvenimo aplinkybėms, galėtumėte išnuomoti arba parduoti. Dažniausiai butas pakeičiamas pagausėjus šeimai arba išruošiant į tolimas ir ilgas keliones bei pakeičiant miestą.
  • Pirkdami butą įsitikinkite, jog jis nėra per brangus. Pasidomėkite rinkos kaina ir palyginkite ją su buto, kurį ruošiatės pirkti kaina.
  • Įsitikinkite, ar jums tinkama buto vieta. Butas netoli gamtos, beveik priemiestyje tikrai vilioja, tačiau ar tikrai taip greitai norite apleisti patogesnį strategiškai patrauklesnį gyvenimą arčiau miesto centro?
  • Palikdami avansą reikalaukite sutarties, pažyminčios, jog sumokate pinigus. Kitu atveju rizikuojate būti apgauti.
  • Prieš pirkdami butą pasidomėkite būstą supančia kaimynyste – kas gyvena ne tik kitame laiptinės gale, bet ir šalia esančiuose pastatuose. Net ir gyvenimas jaukiame ir šiltame bute gali smarkiai apkarsti, jei kas rytą važiuodami į darbą turite praeiti pro lūšnynus ir benamių susirinkimo vietas.

Parduodamo buto pirkimas – atsakinga užduotis. Tačiau pasikliaudami mūsų pateiktais patarimais garantuosite gerą gyvenimo kokybę ir asmeninę laimę naujame bute.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *