Spintos ir stumdomos durys – privalumai ir trūkumai

Autorius:

publikuota:

Vertinant spintų paklausą, pastaraisiais metais didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukė spintos stumdomomis durimis. Tiesa, siekiant priimti racionaliai pagrįstą sprendimą, būtina įvertinti minėtųjų konstrukcijų privalumus ir trūkumus. Be to, stumdomos durys reikalauja profesionalaus baldininko žvilgsnio – nepamirškite, kad tik kokybiškai suprojektuotos ir profesionaliai parengtos konstrukcijos užtikrins ilgaamžį ir patikimą naudojimą.

Spintos stumdomomis durimis ir jų konstrukcijos

Interjero dizaineriai sutinka – spintos atlieka viena svarbiausių vaidmenų, kuriant gyvenamosios erdvės interjerą. Be to, spintos yra vienas aktyviausiai naudojamų baldų, kuriam būtina skirti ypatingą dėmesį. Rengiant spintų projektą, būtina pagalvoti ne tik apie išorinį jos dizainą, bet ir vidinių lentynų išdėstymą. Tai itin svarbu tuo atveju, jei spinta naudosis keli asmenys – nepamirškite, kad kiekvienam šeimos nariui reikalingos atskiros lentynos bei stalčiai.

Siekiant priimti racionaliai pagrįstus sprendimus, objektyviai įvertinkite spintos plotą ir aukštį. Be to, nepamirškite, kad stumdomos durys gali būti įvairaus dizaino ir stiliaus. Vienos konstrukcijos rekomenduojamos veidrodinėms stumdomoms durims, kitos – medžio sistemoms ir t. t. Ekspertai primena, kad stumdomų durų dizaino įvairovė yra tokia didelė, kad atitiks net ir išrankiausių klientų poreikius. Iš tiesų, stumdomų durų konstrukcijos leidžia sukurti modernius ir šiuolaikinius, klasikinius ir stilingus namus. Šiuo atveju tereikia vaizduotės ir gero meistro pagalbos.

Stumdomų durų privalumai

Vienas svarbiausių spintų su stumdomomis durimis privalumų yra optimalus erdvės išnaudojimas. Stumdomos durys padeda taupyti vietą, todėl tai itin praktiškas sprendimas mažoms patalpoms. Kalbant apie privalumus, būtina paminėti ir neribotas dizaino galimybes. Stumdomos konstrukcijos atitiks išrankiausio kliento poreikius, nesvarbu, ar vertinate klasiką, ar domitės modernizmu. Ekspertai sutinka, kad realizuojant unikalaus dizaino sprendimus, galima sukurti praktišką baldą, tampančiu išskirtiniu interjero akcentu. Be to, naujausi dizainerių sprendimai padėjo sukurti modernius durų profilius, dėl kurių durys atrodo taip, lyg būtų panaudota berėmė konstrukcija. Toks sprendimas gyvenamajai erdvei suteikia unikalaus žavesio ir modernumo.

Profesionalūs spintų gamintojai įgyvendins aukščiausius kokybės reikalavimus ir sukurs spintas, kuriomis džiaugsitės ne vieną dešimtį metų. Be to, stumdomų durų konstrukcijos gali būti pritaikytos įvairiems architektūriniams sprendimams ar sienoms su nelygiomis lubomis. Jei stumdomų durų spintos sumontuotos kokybiškai, nebelieka pavojaus susižeisti prisiveriant pirštus.

Stumdomų durų trūkumai

Ekspertai sutinka – kalbant apie stumdomų durų konstrukcijas, paprastai išskiriamas vienintelis jų trūkumas – toks sprendimas paprastai pareikalauja didesnių investicijų, lyginant jas su tradicinėmis, t. y. varstomomis, spintų durimis. Vis dėlto, vertinant ilgaamžiškumo ir patogaus naudojimo aspektus, nekyla abejonių – spintos stumdomomis durimis atperka net ir didžiausias išlaidas.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *