Šiuolaikiški ir šilti karkasiniai namai

Autorius:

publikuota: ,

Kanadoje atsiradę karkasiniai namai pastaraisiais metais rinkoje populiarėja tiesiog žaibiškai. Vis daugiau žmonių renkasi šį ekologišką ir patikimo statybos būdą, leidžianti sukurti patikimą ir draugišką aplinkai namą.

Pagrindinis karkasinių namų išskirtinumas – natūralios medžiagos. Tokių namų statyba atliekama naudojant medieną, kaip pagrindinę medžiagą. Medis pasirenkamas dėl savo išskirtinių savybių, kuriomis kartais jis yra patvaresnis už metalą ar gelžbetonį. Be to medis – natūrali medžiaga, kuri nekenkia aplinkai ir namų gyventojams. Lietuvos nekilnojamo turto rinkoje taip pat populiarėja patikimi ir šiuolaikiški karkasiniai namai. Dažniausiai naujakuriai tokią namo statybą renkasi dėl kelių pagrindinių karkasinių namų privalumų.

  1. Tvirti. Kartais karkasiniai namai kaltinami nepatvariomis konstrukcijomis, tačiau tai tik skeptikų nuomonė. Iš tiesų šilto namo karkasas surenkamas iš patikimos medžiagos, sukuriant tvirtą medinį karkasą. Jis sukuriamas naudojant korio principą, todėl namo pagrindinis karkasas tampa itin tvirtas ir patikimas.
  2. Patrauklūs. Mediniuose namuose visuomet jauku ir malonu gyventi. Medis sukuria natūralumo, šilumos ir gero skonio įvaizdį. viduje būti visuomet malonu, o iš išorės namui galima sukurti įvairiausių stilių. Apdailą galite pasirinkti pagal savo pageidavimus ir sukurti tokią, kuri labiausiai atitiktų Jūsų poreikius.
  3. Šilti. Turbūt viena pagrindinių priežasčių, kodėl Lietuvoje karkasiniai namai tokie populiarūs yra jų patikimumas ir sukuriamas šiltų namų efektas. Lietuvoje besikeičiant metų laikams, dažnas nori, kad namuose net ir šaltais žiemos vakarais būtų šilta. Su karkasinių namų statyba tai įmanoma. Karkasinių namų sienos yra 90 cm. mūro ir 25 cm. šiltinimo vatos. Dėl to namuose šilta ištisus metus, o namo apšiltinimui reikia gerokai mažiau sąnaudų. Taigi galite džiaugtis jaukiais namais ir sutaupyti šildymo išlaidoms, kurios atima didelę pajamų dalį šaltuoju metų laikotarpiu.
  4. Nedegūs. Viena didžiausių baimių renkantis medinius namus yra gaisro tikimybė. Gaisro pažeisti namai labai dažnai tampa jau nebegyvenami, dėl ugnies, dūmų ir vandens padarytos žalos. Žmonės dažnai mano, jog namai iš medžio ypač rizikingi, tačiau karkasiniai namai visai kitokie. Šiems šiuolaikiškiems namams naudojama profesionaliai impregnuota mediena, taigi namo pagrindas ir karkasas nėra degus. Namo šiltinimui taip pat naudojamos nedegios medžiagos, todėl tinkamai pasirūpinus namo statyba, namas tampa dar saugesnis ir patikimesnis.

Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *