Prabanga dvelkiantys Šarm el Šeicho būstai

Autorius:

publikuota: ,

Šarm el ŠeichasŠarm el Šeichas – prabanga dvelkiantis, kitaip dar Egipto perlu vadinamas kurortas. Į šį kurortą plūsta žmonės iš pačių įvairiausių pasaulio kampų, dažniausiai tie, kurie turi daug pinigų, kadangi tai vienas iš prestižiškiausių Raudonosios jūros kurortų. Jame yra tikrai brangu, o sutikti Egipto šalies elitą – nėra jokia naujiena. Į Šarm el Šeichą traukia arabiškojo pasaulio lyderiai, dėl šios priežasties tik galima įsivaizduoti, kokie prabangūs yra šio kurorto viešbučiai.

Prabangūs apartamentai

Šarm el Šeichas pasižymi prabanga dvelkiančiais viešbučiais, kuriuose interjeras yra tikrai įdomus ir išskirtinis. Dažniausiai viešbučiai renkasi arabišką stilių, norėdami, kad atvykę Egiptiečiai čia jaustųsi tarsi namie, o svetimšaliai susipažintų su šiame kurorte ir visame Egipte vyraujančiu gyvenimo būdu, su tradicijomis ir kultūra. Kiekvieni apartamentai stengiasi palaikyti arabišką dvasią, kuo didesnę prabangą. Šarm el Šeichas garsėja savo viešbučiais, kadangi jie yra statomi 4-5 žvaigždučių.

Tikriausiai daugeliui gali atrodyti, kad į šį kurortą atvykti turint mažiau pinigų – neįmanoma. Tai yra netiesa, kadangi kelionių organizatoriai siūlo keliones į Šarm el Šeichą pačias įvairiausias. Žinoma, čia lankosi tie, kurie nori prabangos, tačiau pasirinkus mažiau žvaigždučių turintį viešbutį, nesirenkant labai brangių pramogų, paatostogauti gali bene visi.

Kelionių agentūrų pasiūlymai stebina kiekvieną, norintį aplankyti Šarm el Šeichą. Tikrai galima atrasti tokių, kurie nėra ypač brangūs, kur lėktuvų bilietai jau yra suorganizuoti prieinamomis kainomis. Žinoma, į šį kurortą galima keliauti ir pačiam. Pavyzdžiui, susirasti lėktuvų bilietus iki kelionės pradžios likus mažiausiai pusei metų, tada jie būna prieinami. Viešbučiai taip pat daro įvairias akcijas, todėl svarbu spėti jas susižiūrėti iš į šalį atvykti pigiau.

Šarm el Šeicho senamiestyje nėra išskirtinių architektūrinių paminklų, tačiau tikrai kiekvienas čia ras turgų, kuriame pilna žalios žuvies, šviežių vaisių ar daržovių, daug išskirtinių suvenyrų. Visa Šarm el Šeicho kurortinė zona yra tikrai didelė, todėl norintys su šiuo kurortu susipažinti artimiau, turėtų čia pabūti bent kelias savaites, kadangi per porą dienų pažinti Šarm el Šeicho ir jo gyvenimo tiesiog yra neįmanoma.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *