Būsto remontas dabar gali būti atliekamas ir be didelio biudžeto

Autorius:

publikuota:

ilgalaikiai kreditaiKetinate atlikti kapitalinį namų remontą, tačiau matote, jog statybinių medžiagų, baldų bei interjero detalių kainos nėra jau tokios mažos? Esant menkam biudžetui siūloma ieškoti kitokių būdų finansuoti būsto remontą. Lietuvoje dabar yra ganėtinai palankios sąlygos viską įsigyti lizingu. Tačiau, šia paslauga besinaudojantys gyventojai neretai daro vieną esminę laidą – renkasi gana aukštas palūkanas. Jeigu norite įsigyti statybines medžiagas ar baldus, tai jums reikia pirmiau kreiptis į pardavėją – galbūt jis pasiūlys pirkimo išsimokėtinai galimybę. Itin svarbu paminėti, kad perkant baldus iškart ir perkant išsimokėtinai, kainos būna skirtingos. Perkant viską lizingu, asmuo turi mokėti ir palūkanas – į jas ir reikėtų labiausiai atsižvelgti.

Ieškant baldų pardavėjų, kurie galėtų pasiūlyti lizingo galimybę, siūloma daugiau dėmesio skirti elektroninėje erdvėje. Ten daug baldų pardavėjų siūlo pirkimą išsimokėtinai. Ypač svarbu žinoti, kad nevalia laiko gaišti skelbimų portaluose – ten pavieniai asmenys jus jokios lizingo galimybės nepasiūlys. Norint baldus ar statybines medžiagas įsigyti išsimokėtinai, reikėtų dairytis į didžiausias ir populiariausias el. parduotuves, nes jeigu jos pačios nesiūlys pirkimo išsimokėtinai galimybės, galbūt nurodys partnerius, kurie suteiks lizingo paslaugą. Lizingo paslauga dabar teikiama ir specializuotų bendrovių, todėl jums reikės ieškoti ir jų pasiūlymų. Trumpai tariant, pasirinktoje baldų ar statybinių medžiagų el. parduotuvėje dairykitės į el. parduotuvės partnerius – galbūt tarp jų bus ir lizingo bendrovės.

Jeigu baldų pardavėjas negali pasiūlyti pirkimo išsimokėtinai galimybės ir nerandate lizingo bendrovės, tai tuomet galbūt vertėtų baldus ar statybines medžiagas pirkti imant paskolą? Dabar internete galite rasti daug kredito įstaigų, kurios siūlo net penkiaženkles sumas keliems metams. Pabrėžtina – ilgalaikiai kreditai turėtų būti pasirenkami pirmiausiai, nes jeigu rinksitės trumpalaikes paskolas, tai nenustebkite, kad paskui teks mokėti milžiniškas įmokas. Kas liečia skolinimąsi iš bankų – jie taip pat gali jums paskolinti pinigų baldų įsigijimui ar būsto remontui. Tačiau reikia žinoti, kad bankuose tokiais atvejais ne visada bus siūlomos būsto paskolos – kartais gali pakakti ir tiesiog paprastos vartojimo paskolos.

Tad, jeigu negalite su turimu biudžetu tinkamai atlikti kapitalinio būsto remonto, tai tiesiog bandykite skolintis arba visas medžiagas ir baldus įsigykite išsimokėtinai.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *