Persikraustymas į pigesnį būstą gali pareikalauti skolintis

Autorius:

publikuota: ,

kreditaiKartais kreditai yra vienintelis būdas normaliai persikraustyti į kitą būstą, kadangi nors yra populiarus mitas, jog daug pigiau yra tiesiog nuomotis būstą, jo neperkant, netgi kiekvienas persikraustymas pareikalauja nemažai pinigų.

Persikraustymas iš buto į butą – dažna vilniečio situacija

Pirmiausia pažvelkime šiek tiek kritiškiau į šiuolaikinį „klajoklišką“ gyvenimo būdą, kurį dabar šiais laikais savo noru gyvena labai daug jaunų žmonių. Toks gyvenimo būdas yra laikomas populiariu bei akivaizdu, kad toks ir yra. Jaunimas neskuba imti būsto paskolų ar užsidirbti nuosavam būstui. Daugiau laiko skiria saviraiškai, savęs paieškoms, ir galiausiai tenka nuolat kraustytis iš buto į butą, kartais vieniems, kartais su draugais ir pan. Tačiau ta iliuzija, kad tai nebrangus gyvenimo būdas, išsisklaido kaskart, kai vyksta esminis persikraustymo momentas. Būtent dėl jo kai kam svarbūs bei reikalingi pasidaro net ir kreditai.

Iš ko susidaro persikraustym nuostolis, tenka skolintis

Iš ko susidaro tas mistinis nuostolis? Pasirodo, jis labai ryškus gali būti net ir tada, kai kraustomasis iš vieno brangesnio buto į pigesnį. Pirmiausia, kartais nepavyksta visko taip suderinti, kad vieną dieną dar turi nuomos sutartį viename bute, o kitą dieną jau šiame pasibaigia, kitame prasideda. Dažniausiai būna ne ta pati data. O žmonės nėra linkę likti 5 ar 10 dienų išvis be nuomos – jau mieliau jie pasirenka tas 5 ar 10 dienų nuomotis abu butus. Taigi, atsiranda permokėjimas dėl dviejų nuomų. Antrasis momentinis permokėjimas atsiranda dėl to, kad tenka mokėti dviem mėnesiais į priekį. Tarkime, jūs dar gyvenate savame bute, dar gyvensite čia mėnesį, ir jau iškart randate kitą, kur kraustysitės vėliau po mėnesio. Taigi, mokate šiame bute tik už komunalinius ir dvi nuomas už tą kitą butą. Galiausiai, dar būna ir agentūros mokestis, kuris gali būti net ir labai aukštas. Tad vienu momentu gali prireikti visai nemažos sumos, ir ta suma gali būti kreditai internetu, būtent iš jų gauta.

Vėliau viskas atsiperka, galima lengviau grąžinti

Gera žinia ta, kad vartojimo kreditai vėliau gana paprastai atiduodami, kadangi kitą mėnesį, kada nemokama už nuomą naujame bute, o už ano buto gyvenimą mokami tik patarnavimų mokesčiai, tie pinigai tarsi išsilygina. Štai tada ir atiduodamos lengvai kreditai, paskolos. Jos niekada tokiais atvejais nebūna labai brangios, kadangi pasiskolinus labai trumpam laikui, paskolos grąžinimo kaina yra išties maža.

Patarimai ieškantiems būsto

Žinoma, galima kliautis tam tikrais patarimais, kad pigus kreditai išvis nebūtų reikalingi. Pirmiausia, vertėtų pagalvoti ir apie būsto pirkimą, nes amžinas toks kilnojimasis iš buto į butą pareikalauja daug pinigų. O jeigu visgi ir toliau ketinate nuomotis, tuomet galbūt greiti kreditai nebus reikalingi, jeigu sutaupysite ir saugosite pinigų iš anksto. Tai būtų paprastas būdas apsisaugoti ir apsaugoti save. Taip pat reikėtų stengtis daugiau laiko praleisti prie būsto nuomos skelbimų, ieškant buto. Tuomet, kai staiga atsiras toks, kuris tikrai būtų vertas dėmesio, iškart galėsite griebti. Nereikės rinktis iš prastų ir brangių butų. Be to, jeigu spėsite skelbimą pagriebti labai greitai, prie jo nespės prisisiurbti prekybos agentai ir jie jau jums neskambinės. Taigi, galima sakyti, iškart turėsite tai, ko jums reikia ir nereikės mokėti betikslių agentūros mokesčių, kurie vėliau niekaip negrįžta.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *