Naujų butų statybos Vilniuje: kaip išsirinkti savo projektą?

Autorius:

publikuota: ,

Vilniuje kiekvienais metais NT vystytojai pristato vis naujus projektus. Statomi nauji daugiabučiai, šiuolaikiniai kvartalai ir taip kuriamas šiuolaikiškas ir modernus Vilniaus veidas. Daugybė žmonių, ieškodami būsto, domisi butais Vilniuje. Kai kuriuos jų rezervuoti galima dar tada kai naujų butų statybos Vilniuje dar vyksta. Bet kaip išsirinkti tą, kuris labiausiai atitiktų Jūsų poreikius?

Geografija

Renkantis naują būstą, labai svarbus kriterijus yra geografinė vieta. Analizuodami naujus projektus, būtinai įvertinkite tai, kokioje vietoje yra kuriamas projektas. Reikėtų įvertinti, ar tai yra Jums patogi strateginė vieta. Pavyzdžiui, kiek laiko reikėtų vykti į darbą nuo naujų namų, taip pat išanalizuoti, ar aplink susidaro kamščiai. Įvertinkite ir tai, ar aplink yra ugdymo įstaigų, o jeigu vaikų jau turite, tuomet reikėtų apskaičiuoti, kaip toli ugdymo įstaigos bus nuo naujų namų.

Aplinka

Kiekvienas NT projektas stengiasi būti geriausiu ir šiuolaikiškiausiu. Todėl kai šiuo metu vykdomos naujų butų statybos Vilniuje, visuomet klientams vystytojai stengiasi pasiūlyti ne tik butą geroje vietoje, bet šį tą daugiau. Labai svarbu yra ir projekto aplinka. Pavyzdžiui, galbūt Jums norisi, kad daugiabutis būtų gamtos apsuptyje, o gal netoli upės. Tokių pasirinkimų Vilniuje tikrai yra.

Taip pat NT vystytojai stengiasi kuo labiau išpuoselėti artimą namo aplinką. Pavyzdžiui, yra projektų, kuriuose visiškai įgyvendinti apželdinimo projektai, aplink kvartalą esanti teritorija aptverta. Tad gyvendami tokiame name galite jaustis saugiai, mėgautis savo namo erdvėmis privačiai.

Įrengimas

Dar vienas kriterijus, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį tai yra buto įrengimas. Daugelis NT projektų siūlo standartinį variantą, kai butas yra dalinai įrengtas. Dažniausiai jame atlikta daline apdaila ir visiškai įrengtas vonios kambarys. Tačiau yra ir kitokių pasirinkimų. Pavyzdžiui, kai naujų butų statybos Vilniuje dar vyksta, o butus jau galima įsigyti, tuomet yra galimybė patiems užsisakyti buto išplanavimą. Tai puikus pasirinkimas, garantuojantis, kad įsigysite tokį butą, apie kokį svajojate.

Kaina

Ir, be abejo, labai svarbu yra buto kaina. Dažniausiai ji ir priklauso nuo visų prieš tai išvardintų dalykų. Kuo butas geresnėje vietoje, kuo geriau įrengtas ir kuo labiau sutvarkyta jo aplinka, tuo ir kaina didesnė. Tačiau pigesni pasiūlymai siūlomi tuomet, kai butai parduodami dar vykstant statyboms. Kainos Vilniuje yra įvairios, todėl geriausia iš anksto numatyti biudžetą, kurį galite skirti būsto įsigijimui ir ilgai nedelsti, nes kainos kyla kasmet.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *