Namo apdailai skirti fasadai ir stogai, kaip jie gali namui suteikti grožio ir išskirtinumo?

Autorius:

publikuota: ,

Pradedant statyti namą susiduriama su daug sunkumų, kurie aplanko kiekvieną, tačiau reikia reaguoti ramiai ir ieškoti problemos sprendimo būdų.Pati statybų pradžia: jau radote, kas išlies pamatus, palikote avansą, ieškote geriausios statybinių blokelių kainos… Trumpai tariant, statybų projektas startuoja. Visi namo projektavimo darbai, žinoma, baigti, leidimas statybai gautas. Kaip žinome, stogas, fasadas yra svarbiausios namo apdailos detalės išorėje, dėl to verta su jomis susipažinti. Stogai, fasadai, statyba, skardos lankstymas – apsilankykite vidara.lt ir ten rasite visas reikiamas priemones ir profesionalų pagalbą.

Ką verta žinoti apie fasadus?

  • Fasadas yra išorinė pastato dalis. Fasadas gali būti pagrindinis, šoninis, galinis, gatvės ir kiemo.Geras fasadas tai ne tik tvirtas pastatas, bet ir reprezentatyvi išvaizda. Siūlome jums pasirinkti iš daugybės įvairių fasadų medžiagų, formų ir spalvų, dėl to kiekvienas norintis tikrai liks patenkintas ir ras norimą prekę. Bendradarbiaujame su pasaulinio garso gamintojais Ruukki, Eternit Baltic, Roben.Pasirinkus plieninius fasado profilius galėsite būti tikri, kad pasirinkote aukštos kokybės ir patvarų fasadą savo pastatui.
  • Nepamirškite, jog yra ne tik pagrindinis fasadas. Fasado apdailos plokštės tai dar vienas fasado pasirinkimas, kuris leis sukurti išskirtinį dizainą įvairios paskirties pastatams. Šią fasado apdailą galėsite pasirinkti iš daugybės spalvų ir formų ir įgyvendinti savo svajones.
  • Fibrocementinės fasado plokštės yra dar vienas būdas papuošti išorines sienas. Mes teikiame įvairius variantus, kad patenkintume jūsų poreikius. Šios išorinės sienų plokštės pasižymi įvairiomis savybėmis – nuo estetikos ir ilgaamžiškumo iki apsaugos nuo graffiti ir hidroizoliacijos. Pluoštinio cemento išorinių sienų plokštės yra puikus pasirinkimas išorinėms sienoms, kurioms keliami dideli paviršiaus reikalavimai.
  • Fibrocementinė apkala, arba cementinės dailylentės yra bendros paskirties išorinių sienų apdailos medžiaga. Jas lengva apdoroti ir įdiegti. Ši išorinių sienų danga gali būti derinama su kitomis išorinių sienų medžiagomis, tokiomis kaip plytos. Tai puikus pasirinkimas jūsų išorinėms sienoms, nes ši apdaila niekados nebus supuvusi ir nereikės perdažyti, kad atgauti estetinį vaizdą.  Gal kam patinka plytos? Mes teikiame aukštos kokybės klinkerio plytas, kad būtų sukurtos patvarios išorinės sienos. Mes suteiksime jums galimybę pasirinkti iš įvairių atspalvių ir rasti jums patinkantį išvaizdą.

Būtina šį tą prisiminti ir apie stogus

Stogas yra vienas iš svarbiausių pastato komponentų. Geras stogas apsaugo pastatą ne tik nuo išorinių poveikių – šalčio, lietaus, sniego ir kita, bet taip taip pat suteikia stogui gražią išvaizdą. Vidara gali suteikti jums platų stogų asortimentą, atitinkantį kiekvieno skonį ir poreikius. Bendradarbiaujame su visame pasaulyje žinomais stogų dangų gamintojais: „Ruukki“, „Eternit Baltic“, „Monier“, „Roben“, „Todach“.

Tinkamai pasirinkti stogo dangą yra išties atsakinga užduotis. Pasak ekspertų, stogų dangos – vienas svarbiausių viso pastato elementų. Savo klientams siūlome skirtingas, bet vienodai kokybiškas stogo dangas: plienines dangas, banguotus lakštus, betonines ir keramines čerpes.

  • Plieninė stogo skarda leidžia pasirinkti nuo čerpinio profilio iki trapecinio profilio arba falcinio profilio. Visos šios dangos tinka tiems, kurie rūpinasi, kad stogo išvaizda atrodytų išskirtinė.
  • Banguoti lakštai sukuria solidesnę stogo struktūrą. Ši stogo danga sukuria gražų stogo reljefą.
  • Betoninės čerpės – tai stogo skarda skirta ieškantiems laikui atsparių dizaino sprendimų savo stogui.
  • Keraminės čerpės skirtos tradicinio stogo mėgėjams. Ši stogo danga ilgaamžė, o jos natūrali spalva laikui bėgant vis gražėja.

Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *