Betono spalvos virtuvė

Autorius:

publikuota: ,

Dar neseniai betonas buvo tik medžiaga skirta statyboms. Tačiau šiandien virtuvės fasadai betono spalvos atrodo kaip moderni tendencija. Betono spalvos virtuvės baldai tapo labai populiarus ir yra plačiai naudojami interjere.

Tikras betonas virtuvėje

Prieš naudodami tikrą betoną virtuvės zonoje, turite žinoti ir kai kurias betono savybes.

Tai labai lanksti medžiaga, o tai reiškia, kad turėsite galimybę atgaivinti pačias įvairiausias stalviršių, kriauklių formas, pritaikyti bet kokius modelius ir sukurti savo dizainą.

Medžiagos ilgaamžiškumą patvirtina jos platus naudojimas statant pastatus. Jis nebijo temperatūros pokyčių ir gali atlaikyti didelius krūvius.

Gaminant baldus iš betono naudojamos tik natūralios medžiagos, o tai reiškia, kad tokie baldai yra visiškai saugus žmonėms.

Gatavo gaminio išvaizda išsiskiria įvairiomis šešėlių dėmėmis, o tai reiškia, kad tai yra ypač praktiška ir patogu naudoti virtuvėje.

Teisinga betono paviršiaus apdaila leidžia lengvai valyti ir apsaugo nuo drėgmės ir chemijos poveikio.

Betono  konstrukcijos gamyba kainuos pigiau nei, pavyzdžiui, marmuras, tačiau norint pagaminti baldus iš betono, reikia surasti gerus meistrus kurie sugebės atlikti visas gamybos subtilybės. Tokie baldai atrodys nieko prasčiau negu iš marmuro.

Nepaisant daugybės cemento medžiagos pranašumų, vis tik yra ir trūkumų:

Kaip ir bet kuri kita natūrali medžiaga, pats betonas labai gerai sugeria drėgmę. Siekiant užkirsti kelią tokioms pasekmėms, yra specialių preparatų, kurie apsaugos Jūsų baldą.

Fasadai pagaminti iš betono būna labai sunkus.

Perkant baldus iš betono, reikia papildyti interjerą ir kitomis spalvomis, kitu atveju Jūsų interjeras gali būti labai niurus akiai.

Spalva

Asociacijos su betono spalva yra pilkos ir šaltos. Tačiau šiuolaikinės interjero stiliaus tendencijos taip pat veikia medžiagų gamybą, dėl kurios betono spalvos paletė išsiplėtė, pridedant prie šios spalvos įvairių pigmentų.

Šviesus betonas

Šviesi betoninės virtuvės zona tinka ne itin erdviuose kambariuose. Vizualiai tokia spalva neapkraus Jūsų buto, o kaip tik, padarys jį vizualiai didesni.

Tamsus betonas

Vargu ar rasime žmonių kuriems tokia betono spalva gali nepatikti. Ši spalva buvo tarsi sukurta, kad atkreipti žmonių dėmesį. Tačiau tamsūs baldai gali sukurti tokį vaizdą tik erdviame kambaryje. Priešingu atveju rizikuojate perkrauti kambarį masyviais daiktais ir gauti niūrių perpildymą.

Įdomūs deriniai betono spalvos virtuvėje

Papildyti betono spalvos virtuvę ir suteikti jai unikalumą galima derinant įvairias medžiagas.

Virtuvės betonas ir medis.

Mediena yra šilta ir natūrali medžiaga. Savo buvimu betono spalvos virtuvėje jis ją padaro jaukesnę ir malonesnę akiai.

Medį taip pat galite naudoti rinkdamiesi stalviršį ar fasadus.

Balta spalva – betono spalvos virtuvėje.

Betono ir šviesiai baltos spalvos derinys gerai atrodo mažose erdvėse.

Baltos spalvos gali būti Jūsų virtuvės fasadai, stalviršis, stalviršio sienelė. Balta spalva gražiai derės su betono spalva ir vizualiai padidins erdvę.

Nesvarbu kokios spalvos betoną pasirinksite ir su kuo Jūs jį derinsite, Jūsų virtuvė visada atrodys stilingai ir moderniai. Ši spalva virtuvei suteikia tvirtumo, tvarkos jausmą.

PATARIMAS! Atminkite, kad tekstūrų ir spalvų deriniai neturi būti masyvūs. Kartais interjerą pakanka papuošti tik mažais akcentais iš patinkančios medžiagos. Virtuvės zona iš esmės negali būti vienspalvė.  Spalvų ir medžiagų pasirinkimas turėtų būti vertinamas atsargiai ir skoningai.

Limadesign.lt internetinė baldų parduotvė, kuriuoje rasite sau patinkančius baldus.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *