Mažas vonios kambarys. Kaip kokybiškai jį įrengti?

Autorius:

publikuota: , ,

kokybiškos santechnikos prekės

Vonios kambarys – viena svarbiausių erdvių namuose. Toli gražu ne tik moterys, jeigu galėtų, praleistų ten visą dieną. Kiekvienas save prižiūrintis vyras taip pat rūpinasi savo higiena ir per parą vonioje praleidžia bent jau valandą. Kokybiškos santechnikos prekės, tinkamos plytelės, baldai yra reikalingi siekiant susikurti tobulą vonią, kurioje norėtųsi būti. Jeigu planuojate remontą, o gal atsikrausčius į naują vietą reikia keisti vonią – svarbu apgalvoti idėją. Mažą vonios kambarį įrengti yra kur kas sudėtingiau nei didelį, tad pateiksime kelis patarimus, kurie Jums gali būti naudingi planuojant nedidelės kvadratūros vonią.

  1. Pirmais žingsnis, kurį reikia apgalvoti, tai įvertinti, ar tikrai nebeįmanoma bent kiek padidinti vonios erdvės. Žinoma, sienų griovimas nėra labai malonus procesas, tačiau nepamirškite, kad juk tai visam gyvenimui. Labai mažoje vonioje bus sunku atlikti tam tikrus įprastus darbus. Taigi, pirmiausia reikia atsižvelgti į tai.
  2. Jeigu matote, kad vonios kambario didinimas tikrai neįmanomas, tokiu atveju reikia labai atidžiai įvertinti erdvę, kuri yra. Net ir konkretus baldų pasiskirstymas gali padidinti arba sumažinti erdvę. Internete galima atrasti labai daug įvairių schemų, kurios Jums padės sukomplektuoti erdvę. Taip pat, naudinga pasisamdyti profesionalą. Žinoma, jeigu leidžia galimybės.
  3. Laikas klijuoti plyteles, kurių montavimas ant sienos taip pat turi tam tikrą sistemą, kuri gali kiek padidinti arba sumažinti vonios kambarį. Pavyzdžiui, jeigu perkate stačiakampes plyteles nepamirškite vienos smulkmenos – jeigu jas klijuosite vertikaliai, tokiu atveju vonios kambarys atrodys didesnis. Taip pat siūlome pasirinkti šviesesnių spalvų plyteles. Jos taip pat prisideda prie vizualiai didesnio kambario.
  4. Geriau rinkitės dušo kabiną, o ne gulimą vonią. Šis sprendimas labai tinka nedidelės kvadratūros voniose, kadangi padeda sutaupyti labai daug vietos. Šiuo atveju kokybiškos santechnikos prekės tikrai nuo to nesiskirs ir nesvarbu ar dušas, ar vonia – jos užims taip pat mažai vietos.
  5. Apšvietimas labai koreguoja vonios kambarį. Jeigu pasirinksite tokį, kuris kris ne tik nuo lubų, tačiau, pavyzdžiui, ir iš sienų, tokiu atveju patalpa atrodys kur kas didesnė. Labai netinka šviestuvai, kurie krenta žemyn arba stovimos lempos. Paprasčiausiai tiek vieni, tiek kiti užims gana daug vietos, o juk komplektuojant šį kambarį ir yra stengiamasi surinkti kuo mažiau daiktų, kad jų laikymas būtų stilingas, o jie taip pat neužimtų daugiau vietos.
  6. Veidrodžiai taip pat turi stebuklingą galią kontroliuoti kambario erdvę. Kuo jų daugiau – tuo vizualiai erdvė atrodo didesnė. Žinoma, viskas turi būti su saiku, kadangi per daug veidrodžių ne tik iškreips erdvę, tačiau tuo pačiu energetiškai tai taip pat prastas pasirinkimas.
  7. Kuo mažiau baldų – tuo geriau. Palikite tik tai, kad yra reikalinga ir kas atlieka tikslinę funkciją. Šiuo atveju estetikos funkciją jau nebėra tokia svarbi.
  8. Kokybiškos santechnikos prekės kaip įvairūs vamzdžiai ir panašiai turi būti slepiami įvairiose spintelėse ir panašiai. Ne tik dėl grožio, tačiau tokios detalės apkrauna patalpą ir ji tampa sunkesnė, o tuo pačiu ir mažesnė.

Vonia – mėgstamiausias moterų kambarys namuose. Jeigu norite, kad buvimas joje prilygtų SPA – investuosite laiko į jos kūrimą.

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *