Marmurinės vazos – Jūsų interjero puošmena

Autorius:

publikuota:

Kuriant namų interjerą dažnas daugiausia dėmesio skiria smulkmenoms, kadangi supranta, kad tik tokiu atveju viskas bus tobulai išbaigta taip, kaip Jums labiausiai patinka. Vienas tokių akcentų gali būti marmurinės vazos. Jos traukia akis elegancija, dažniausiai siejamos su prabanga, o ne ką mažiau svarbu ir tai, kad jose pamerktos gėlės atrodo nuostabiai. Gera gyventi namuose, kuriuose kiekviena smulkmena yra išbaigta ir net vazos gali jas kurti.

Marmuras yra brangus?

Labai dažnai yra girdimas mitas, kad marmurinės vazos, kaip ir bet kokie kiti dekoro akcentai, kurie yra pagaminti iš šios medžiagos, dažniausiai kainuoja labai brangiai. Tai tikrai nėra tiesa. Taip, marmuras labai patvarus, tad dėl to jo kaina yra didesnė nei plastikos gaminių. Galiausiai, jis atrodo kur kas solidžiau, kvepia prabanga, tad suprantama, kad ir tai kelia kainą. Tačiau apskritai marmuro gaminiai prieinami daugeliui. Ypač tiems, kurie supranta, kad geriau kartą investuoti daugiau, tačiau būti ramiu, kad daiktas jums tarnaus daug metų.

Nereikia daug priežiūros

Greta gana didelės kainos dažniausiai yra minima ir sudėtinga priežiūra. Tai yra dar vienas mitas, kurį paneigti gali visi, kurie turi marmurines vazas. Joms tikrai nereikia daug priežiūros, jos tarnauja labai daug metų, jas galima valyti su paprasta drėgna šluoste. Kai kurie net plauna indaplovėse. Galima pabandyti, tik reikia remtis konkretaus gamintojo pateiktomis rekomendacijomis.

Stiliaus gausa – plati

Marmurinės vazos gali būti labai įvairios. nors jos dažniausiai siejamos su klasika, tačiau tikrai galima rasti ir tokių modelių, kurie atrodo gana moderniai. Dažniausiai stiliaus kismas varijuoja priklausomai nuo to – koks yra raštas arba paveiksliukai. Jie gali būti tam tikrų spalvų bei tonų, kurie geriausiai dera viename arba kitame interjere.

Dera bet kokiame interjere

Universalios vazos yra pagamintos iš geros kokybės medžiagų. Tokiu atveju jokio skirtumo – kokiame interjere jos bus derinamos. Vis tiek atrodys puikiai ir tuo pačiu padės kurti tokią harmoniją, kuri atrodo ne tik išbaigta, tačiau ir deranti savo smulkmenomis. Marmuras yra viena tų universalių medžiagų, kuri pritinka bet kur.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *