Kur kreiptis, sugedus dujų katilui namuose?

Autorius:

publikuota:

Šildymo sistemos sutrikimai ar gedimai, neabejotinai, kiekvienam sukelia nemalonumų ar net priverčia stipriai sunerimti. O tokia tikimybė išlieka visada, nepriklausomai nuo to, kokį šildymo katilą naudojate. Ypatingai nemalonūs tokie netikėtumai yra žiemos metu, nes likti be šilumos šaltinio – situacija išties nepavydėtina.

Kiekvienu atveju šildymo sistemų specialistai rekomenduoja kasmet pasirūpinti profesionalia šildymo įrenginių profilaktika. Tai padeda išvengti sudėtingesnių bei brangiai kainuojančių gedimų. Jeigu savo namuose naudojate dujinio šildymo sistemą, dujinio katilo profilaktinę apžiūrą turėtumėte atlikti ne rečiau, kaip kartą per metus. Pasak šildymo sistemomis prekiaujančių „Adma“ atstovų, tai padėtų išvengti per 90 % visų pasitaikančių dujinių katilų gedimų.

Deja, pavyzdingai profilaktikos besilaikančių savininkų yra išties nedaug, todėl neretai pasekmės būna kur kas sudėtingesnės ir brangesnės. Sugedus įrenginiui ar pastebėjus, kad sutriko normalus šildymo sistemos darbas, reikėtų nedelsiant kreiptis į profesionalus. Nerekomenduojama patiems bandyti įrenginį sutvarkyti ar, juo labiau, savarankiškai perprogramuoti nustatymus. Tokie veiksmai gali atnešti dar daugiau žalos ir pareikalauti dar didesnių išlaidų katilo remontui.

Labai dažnai dujinis katilas nenustoja veikti visiškai, tačiau sutrinka jo veikla. Įrenginys išsijunginėja, neparuošiamas pakankamas kiekis arba apskritai neruošiamas karštas vanduo, ne visuose kambariuose veikia šildymo sistema ir pan. Kartais tai nutinka dėl netinkamo įrenginio ar papildomų įrenginių eksploatavimo, todėl geriausia visa tai palikti šios srities specialistams.

Visuomet galite kreiptis į bendrovę, iš kurios dujinį katilą įsigijote, arba į įrenginio gamintojo atstovą jūsų mieste. Praktiškai kiekviena tokio pobūdžio gaminiais prekiaujanti įmonė atlieka remonto darbus. O priešingu atveju, visuomet būsite nukreipti į partnerius, kurie suteiks reikiamą pagalbą ir jūsų dujų katilas vos per keletą valandų veiks įprastu režimu.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *