Grožio salonų interjero sprendimai

Autorius:

publikuota:

Klientai grožio salone nori ne tik kokybiškų paslaugų, malonaus aptarnavimo, bet ir jaukios, išskirtinės aplinkos. Kuriant interjerą salone kartais užtenka vienos išskirtinės akį traukiančios detalės. Pastatykite matomoje vietoje gražų, didelį gyvą augalą, ar dirbtinį tikroviškai atrodantį medį su žiedais. Įspūdingai atrodys ir dirbtinių augalų puokštės. Bet koks didesnis augalas suteiks salonui gyvumo, patrauklumo. Dar viena įspūdinda, gyva interjero detalė- akvariumas sienoje. Be to, kuo didesnis akvariumas tuo mažesnė priežiūra jam reikalinga. Investicija nemaža, tačiau ilgalaikė, džiugins klientus ir salono darbuotojus.

Išskirtinio dizaino lempų gaubtai

Jeigu jūsų salono interjeras minimalistinis ir neturi įspūdingų detalių galite papuošti jį išskirtiniais lempų gaubtais. Pasirinkite derančius prie sienų spalvų, didelius, įdomių formų gaubtus. Jie tikrai patrauks dėmesį bei suteiks salono interjerui žaismingumo. Gaubtai gali būti pačių įvairiausių formų.

Ryškus paveikslas ar fotopetai

Grožio saloną visada papuoš didelis spalvingas paveikslas ar  nuotrauka. Paveikslas turi išsiskirt, traukti akį ir būti visiškai kitoks nei sienų spalvos. Dabar labai madingi žalių augalų motyvai, ryškūs paukščiai ar įdomios žmonių nuotraukos, portretai. Labai efektyviai atrodytų jei paveikslas būtų per visą sieną kaip fototapetas.

Manikiūro ir pedikiūro priemonės          

Manikiūrui ir pedikiūrui atlikti reikalingas gausus manikiūro ir pedikiūro prekių asortimentas. Tai atramos, laikikliai, druska vonelėms, kaukės rankoms ir kojoms, rankų ir pėdų pilingas, parafinas, odelių minkštikliai, aliejai ir kita. Lakuojant kojų nagus, svarstoma: derinti ar nederinti rankų ir kojų lako spalvą. Patariama ją rinktis bent iš tos pačios spalvų gamos, kojų nagus lakuoti šviesesne spalva. Madingai atrodysite kojų ir rankų nagus nulakavusios persikų ar ryškiai oranžine spalva.

Nagų priauginimas

Priauginimo metu galima pasirinkti kelis priauginimo variantus: vienafazio varianto metu tepamas vienas gelio sluoksnis, dvifazio- du sluoksniai, o trifazio- trys. Savaime suprantama, kuo daugiau sluoksnių- tuo stipresni bus nagučiai, tačiau tuo pačiu ir ne taip tikroviškai atrodys.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *