Kuo ypatingos slenkančios sistemos?

Autorius:

publikuota: ,

slenkančios sistemosŠiuolaikiniai namai turi būti erdvūs, modernaus interjero, praktiški ir be abejo gražūs. Toks požiūris apie būsto išvaizdą ir stilių nusistovėjęs daugelio lietuvių mintyse. Siekdamos įtikti klientams, baldus gaminančios įmonės privalo maksimaliai tenkinti jų poreikius, todėl orientuojasi būtent į vietą taupančių, modernių ir praktiškų baldų gamybą. Veikiausiai dėl šios priežasties, šiandieniuose moderniuose būstuose rastume ne vieną spintą su stumdomomis durimis ar kitų namų objektų su slenkančiomis sistemos. Taigi, pabandykime plačiau apibūdinti, kuo modernių namų savininkus taip žavi slenkančios sistemos – daugiau apie tai skaitykite cia.

Visų pirma slenkančios sistemos yra nepralenkiamos savo praktiškumu. Šios sistemos praktiškos, nes taupo namų erdvę, jomis lengva naudotis. Jeigu namuose visos spintos, komodos ir spintelės turi stumdomas duris, galima teigti, jog sutaupoma penktadalis namų erdvės, kuri gali būti panaudota kitiems baldams ir daiktams. Baldai, kurių durelės atsidaro įprastiniu būdu į išorę taip pat yra pavojingesni, nes galima už jų nesunkiai užkliūti arba net prasikirsti galvą į atidarytų durų kampą.

Slenkančios sistemos veikia tokiu principu, jog neturi jokių tarpusavyje besitrinančių metalinių dalių, tuo tarpų įprastų durelių vyriai būna sudaryti iš dviejų metalinių dalių, kurios darinėjant trinasi vienos į kitą, taip sukeldamos cypimą. Ypač toks cypimas pasidaro garsus ir įkyrus, kai spintelė ar kokios nors kitos rūšies objektas Jums tarnauja nebe pirmus metus, metalinių vyrių sistema išdžiūna, todėl atsiranda didelį triukšmą kelianti trintis. Lygiai tas pats galioja ir kambario, dušo kabinos ar bet kokioms kitoms durims, jei durys turi įprastus metalinius vyrius, jie su laiku pradeda įkyriai girgždėti. Tuo tarpu slenkančios sistemos yra sukonstruotos taip, jog duris stumiant į šoną, jos plastikinio ratuko pagalba slenka per aliuminio ar kokio nors kitom metalo bėgelius, metalas kontaktuodamas su guma ar kokia nors kita minkšta medžiaga padengtu ratuku nesukelia jokio triukšmo, nes toks riedėjimas bėgiais beveik neturi trinties.

Durys, atsidarančios slenkančių sistemų pagalba, gali būti pagamintos iš stiklo, veidrodžio ar bet kokios kitos trapios medžiagos, kadangi yra daug mažesnė tikimybė jas sudaužyti. Tuo tarpu, jei įprastu būdu atsidarančios durys būtų pagamintos iš stiklo ar veidrodinės, užsižiopsojus, jas galima būtų nesunkiai sudaužyti į kokį nors kitą šalimais esantį objektą.

Taigi, slenkančios sistemos Jūsų namuose taupo erdvę, sukuria modernių namų įvaizdį, o ir baldų ar kitos paskirties durys gali būti pagamintos iš žymiai trapesnių medžiagų.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *