Kokio dviračio stovo reikia prie namo?

Autorius:

publikuota: ,

Nors dviračiai dažnai yra mūsų pasididžiavimas ir džiaugsmas, tačiau namuose yra labai svarbu atrasti jiems vietą, kol su jais nėra važinėjama. Nenaudojami dviračiai yra nepatogūs daiktai, kuriuos galima laikyti namuose, nes jie užima daug vietos ir yra lengvai nuverčiami. Kai kuriems iš mūsų gali pasisekti turėti vietos palikti dviratį ar dviračius ant grindų – stove ar ne. Tačiau daugeliui teks griebtis sumanių sprendimų, kad išnaudotų kambarį ir sukurtų tvarkingesnį variantą. Yra daug nuolatinių dviračių laikymo sprendimų, tvirtinamų prie sienų arba lubų, tačiau jei nuomojatės, tai gali kilti problemų.

Vertikalūs prie sienos tvirtinami dviračių stovai

Laikant dviratį už vieno rato, šis būdas geriausiai tinka laikyti dviračius ten, kur plotis yra problema, o gylis – ne. Tai pati veiksmingiausia priemonė laikyti kelis dviračius kartu ir dažniausiai naudojama daugelyje dviračių parduotuvių dirbtuvių. Paprasčiausius variantus sudaro pagrindinis kabliukas, kuris įsriegiamas į mūro sienos kaištį arba įsukamas tiesiai į medinį sieninį stulpą arba lubų siją.

Horizontalūs sieniniai dviračių laikikliai

Jei vertikalus saugojimas yra geriausias, kai problema yra pločio, horizontali vieta yra ideali vieta, kai susirūpinimą kelia erdvės gylis. Paprastai laikant dviratį po viršutiniu vamzdžiu, šis metodas reikalauja daugiau horizontalios sienos erdvės. Į pagrindines parinktis įeina sulankstomos pakabos, tvirtinamos prie sienos, o brangesni variantai praplės dizaino koncepciją ir sukuria kažką, kas būtų vizualiai patrauklu. Tokie prekių ženklai kurie siūlo  modelius su reguliuojamais kabliukais ar kur yra plieniniai dviračių laikikliai, turi geriausias rekomendacijas, nes jie atitinka įvairius formų rėmus ir nesukelia problemų kabinant dviračius.

Jeigu jūs  turite pakankamai vietos, galite rinktis paprasčiausius dviračių laikymo pasirinktis. Tai stovas, pritvirtintas prie žemės. Tokiu būdu jus galite sustatyti dviračius viena eiles, vienas paskui kitą.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *