Kodėl verta įsigyti šviestuvus internetu?

Autorius:

publikuota:

Tiek fizinėse, tiek internetinėse šviestuvų prekyba užsiimančiose parduotuvėse tikrai galima rasti labai gausų bei įvairialypį šviestuvų asortimentą. Visgi dauguma žmonių iki šių dienų pirmenybę teikia fizinėms šviestuvų parduotuvėms ir įvairių apšvietimo sprendimų ieško būtent jose. Pagrindinė tokio pasirinkimo priežastis – galimybė realiai apžiūrėti prekę ir iš karto ją įsigyti.

Deja, tačiau tikrai pasitaiko nemažai atvejų, kuomet fizinių parduotuvių ekspozicijose kabantys šviestuvai yra neparduodami, o pasirinkto šviestuvo fizinėje parduotuvėje tiesiog šiuo metu nėra. Tad ar tikrai fizinės šviestuvų parduotuvės yra pasirinkimas, kuris suteikia galimybę iškart džiaugtis naujuoju pirkiniu? Ir kokiais privalumais gali maloniai nustebinti šviestuvai internetu?

Aukštesnė kokybė už žemesnę kainą 

Šviestuvų asortimentas, tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse gali pasigirti pakankamai plačia kainų amplitude. Šiose parduotuvėje galima rasti ir ekonominei šviestuvų klasei priskiriamų šviestuvų, kurie galbūt nepasižymės itin patikimais tvarumo bei kokybės rodikliais, tačiau tikrai pradžiugins itin patrauklia finansine išraiška. Analogiškai, tiek realiose, tiek internetinėse parduotuvėse tikrai galima rasti unikalių šviestuvų atstovaujančių pačius aukščiausius kokybės standartus ir žinomiausius šios rinkos prekinius ženklus.

Visgi būtina paminėti, jog fizinių parduotuvių savininkai kiekvieną mėnesį susiduria su gerokai didesnėmis verslo išlaidomis nei internetinių parduotuvių atstovai. Na o brangi patalpų nuoma bei tikrai nepigus darbuotojų išlaikymas tiesiogiai atsispindi ir galutinėje siūlomos produkcijos kainoje.

Tad visiškai natūralu, jog internetinėse parduotuvėse tikrai galėsite įsigyti analogišką, to paties gamintojo šviestuvą už ženkliai mažesnę kainą. Taip pat tikrai tikėtina, jog jeigu už panašią kainą įsigysite kardinaliai skirtingus šviestuvus fizinėje ir internetinėje parduotuvėje, ilgainiui, o galbūt net iš karto pastebėsite akivaizdžius kokybės skirtumus.

Internetinės parduotuvės visais būdais stengiasi išvengti nemalonios prekių grąžinimo aplinkybės, todėl tikrai stengiasi pasiūlyti kokybišką, kliento lūkesčius pateisinantį šviestuvą net ir už pakankamai žemą kainą.

Labai ilgas pristatymo laikotarpis – nepagrįstas mitas

Specializuotos, tik šviestuvų asortimentą siūlančios fizinės parduotuvės tikrai neturi visų savo prekių sandėlyje. Tad, jeigu išsirinkote naujausios kolekcijos šviestuvą, itin brangų ar atvirkščiai, ne itin populiarų šviestuvų parduotuvės gaminį arba jeigu jums reikalingas išskirtinai didelis šviestuvų kiekis, tuomet tikrai tikėtina, jog teks apsišarvuoti kantrybe ir ilgokai palaukti.

Internetinės šviestuvų parduotuvės taip pat dažniausiai neturi visų savo prekių sandėlyje, tačiau prie prekės aprašymo, šių parduotuvių darbuotojai visada pateikia tikslią informaciją, kurioje aiškiai nurodoma kiek truks vienos ar kitos prekės pristatymas. Tai itin patrauklus privalumas, kuris leidžia kiekvienam klientui tiksliai planuoti kitus, su būsto remonto procesais susijusius darbus ir kurio dėka, klientas gali išsirinkti šviestuvą, kuris bus pristatytas jam priimtiniausiu laiku, tiesiai į namus. Tad iš esmės, jeigu fizinėje parduotuvėje šiuo metu nėra pasirinkto šviestuvo, tikrai tikėtina, jog ši parduotuvė pristatymo procesus vykdys tiek pat ar net ilgiau nei internetinė šviestuvų parduotuvė.

Šviestuvo techniniai parametrai  – visada po ranka

Fizinėse šviestuvų parduotuvėse prie ekspozicinių prekių pateikiama tik pati svarbiausia informacija apie šviestuvą. Įsigyjant šviestuvus internetu pateikiamos visos nuotraukos, techniniai parametrai ir išmatavimai. Na o šie privalumai gerokai palengvina ir sutrumpina šviestuvų pasirinkimo procesus bei leidžia išsirinkti šviestuvą, maksimaliai visomis prasmėmis derantį prie interjero erdvių.

Taip pat kai kurios internetinės šviestuvų parduotuvės savo klientams pateikia ir papildomą informaciją bei naudingus patarimus, kurie ne tik palengvina pasirinkimą, bet ir supažindina su pačiomis populiariausiomis, šiuolaikinėmis apšvietimo idėjomis. Tad neapsiribokite tik fizinėmis parduotuvėmis ir išbandykite šiek tiek inovatyvesnius ir patogesnius apsipirkimo metodus, ir kas žino, galbūt į fizines parduotuves net nebenorėsite sugrįžti.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *