Kaip išsirinkti svetainės baldus?

Autorius:

publikuota: ,

svetainės baldų gamybaSvetainė yra pagrindinis namų kambarys. Nors už mūsų kokybišką poilsį atsakingas patogus miegamasis, o savo poreikį pavalgyti patenkiname virtuvėje, svetainė yra erdvė, kurioje ne tik patys  leidžiame laisvalaikį, bet ir kviečiame savo svečius. Todėl svetainė turi būti ir reprezentatyvi, ir pritaikyta poilsiui bei patogumui.

Kad svetainė tinkamai atliktų savo funkcijas, svarbu parinkti jai tinkamus baldus. Čia nekalbėsime apie sofas ar fotelius – daug svarbiau yra atsakingai išsirinkti korpusinius svetainės baldus:  komodas, sekcijas, spinteles ir pritaikyti juos multimedijos įrangai.

Daug lemia svetainės dydis. Prieš rinkdamiesi svetainės baldus neužsimokite pirkti pernelyg masyvių baldų komplektų – kitaip jau per vėlai įsitikinsite, kad jis „suvalgė” visą svetainės erdvę ir joje leisti laiką yra tiesiog kančia. Jeigu nepavyksta rasti tinkamo dydžio baldų, puiki alternatyva yra svetainės baldų gamyba. Yra daug įmonių prieinamomis kainomis gaminančių modernius baldų komplektus. Svetainės baldų gamyba taip pat yra tinkamas pasirinkimas jeigu norite nestandartinės svetainės – visada galite kreiptis į baldininkus, kurie Jums pasiūlys geriausią sprendimą svetainei.

Palaikykite vientisą svetainės stilių. Jeigu gyvenate šiek tiek atnaujintame Chruščiovo laikų bute, tai dar nereiškia, kad čia tiks moderniausio stiliaus svetainės baldai. Dažniausiai šio tipo butuose reikia radikalaus remonto, nereikalingos sienos tarp virtuvės ir svetainės naikinimo, kad namuose atsirastų moderni, europietiška atmosfera. Tad prieš pirkdami itin šiuolaikiškus baldus įsitikinkite, ar jie skoningai susilies su viso buto interjeru.

Seną sekciją pakeiskite nauja. Nemanykite, jog išmetę jau seniai Jus nervinusią sovietinę sekciją galėsite apsieiti be jokios sekcijos. Ratas apsisuko ir jau baigėsi laikai, kai svetainėje priešais kavos staliuką žmonės laikė tik televizorių ir vieną kitą vazoną su gėlėmis. Sekcija yra itin funkcionalus baldas: šiandien salonuose galima rasti modernaus dizaino sekcijų, pritaikytų ne tik televizoriaus ir namų kino sistemos talpinimui, bet ir daiktų laikymui.

Taigi, rinkdamiesi svetainės baldus turėkite omeny, jog reikia palikti šiek tiek erdvės ir nepirkti pernelyg masyvių baldų komplektų. Taip pat atkreipkite dėmesį į interjero stilių – skoningoje svetainėje turi derėti visi elementai. Žinoma, šiek tiek žaismės tik pagyvins kambario atmosferą, tačiau saikas vis tiek turėtų būti išlaikytas.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *