Kabinami ant sienos svetainės baldai

Autorius:

publikuota: ,

Gerų svetainės korpusinių baldų pagaminimas reikalauja brangios vis tobulinamos įrangos ir yra vienas sudėtingiausių baldų gamybos srityje. Tačiau korpusinės sienėlės, lentynos, sekcijos taip pat ir viena reikalingiausių ir paklausiausių baldų kategorijų, todėl jos gamyba nuolat sparčiai auga. Pasirinkimo ir komplektavimo galimybės faktiškai beribės, o geriausios sistemos pasižymi tuom, kad juose nuo iki galima viską patiems susireguliuoti. Nustatyti lentynas reikiamame aukštyje, sudėlioti stalčius pageidaujama eiliškumo tvarka, pertvarkyti vidinius komodų ir skyrių suskirtymus.

Geriausi svetainės baldai pasižymi savo lanksčia ir nesudėtinga komplektavimo individualizacija. Čia turima omenyje, kad pagal pirkėjo užsakymą ta pati baldų kompozicija užpildoma reikiama vidine įranga (lentynomis, stalčiais ir norimu durelių ir atvirų erdvių skaičiumi), ji gali būti išpildoma skirtingose spalvose ir medžio tekstūrose, o išmatavimai taip pat parenkami pagal kiekvieną atskirą individualų užsakymą. To dėka išgaunami unikalūs, niekur nesutinkami baldiniai sprendimai, o tai visuomet atsisipindi ir galutiniame namų apstatymo rezultate.

Šiais metais sukurti ir parodose pristatyti svetainės baldai netipiški, netokie kokius mes įpratę matyti. Greičiausiai įsivaizduodami svetainės sienelę-lentynų sistemą mes pagalvojame apie ant žemės sumontuotą baldų kompoziciją. Šiemet gaminančios įmonės paneigė šį lyg ir nusistovėjusį stereotipą. Buvo pristatytos svetainės baldų sistemos pilnai kabinamos ant sienų montuojamų specialių panelių. Galima sakyti, kad tai faktiškai lego konstruktorius, kurį nesudėtingai galima dėlioti (keisti baldų kompozicijos išvaizdą ir funkcionalumą) tik panorėjus.

Nauji svetainės baldai pasižymi tuom, kad visos jų dalis yra kabinamos ant panelių, kuriuose numatyta daug įvairaus tvirtinimo galimybių. Tokiu būdu visi baldų elementai – spintelės, ištraukiami stalčiai ir lentynos išdėstomi pirkėjui reikiamame auktyje, atstume ir pageidaujamame eiliškume. Tai nepalyginamai padidina baldų funkcionalumą ir patogumą naudojant. Šių svetainės baldų permontavimas, kitokios sekcijos sukūrimas nereikalauja jokių ypatingų žinių ar įgūdžių. Tai gali padaryti ir vienas žmogus, tiesiog perkabinęs vieną sistemos elementą į iš anksto numatytą vietą.

Yra ir tiesioginė naujų svetainės baldų praktinė nauda. Visų tokios kompozicijos elementų plotis nesiekia net penkiasdešimties centimetrų. Taip bet kuris, kad ir mažiausias kambarys su tokias baldais atrodys erdvus, didesnis, patrauklus.

Geriausiai tokie svetainės baldai atrodo lengvose, niekad iš mados neišeinančiose spalvose, tokiose kaip natūralus ąžuolas, vyšnia, tikas ar bukas. O bet kurią naująją kompoziciją galima padailinti įvedus ir antrą ar netgi trečią apdailos medžiagą. Tam puikiausiai tinka stiklas, plastikas arba keraminiai baldų intarpai. Tokie baldai tinka bet kurio dyžio namams, o jų moduliavimo pasirinkimai beveik neišsiamiami.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *