Ką žinome apie vonios praustuvus?

Autorius:

publikuota:

Sunku būtų įsivaizduoti vonios kambarį be praustuvo, nes prie jo atliekama daugybė darbų – valomi dantys, prausiamasi, plaunamos rankos ir kt. Todėl prieš perkant voniai praustuvą reikia gerai pagalvoti, koks jums bus pats tinkamiausias.

Kokių esama praustuvų?

Praustuvui vonios kambaryje dera parinkti tokią vietą, kurioje būtų patogiausia juo naudotis. Tai nemaža dalimi priklauso ir nuo praustuvo dydžio. Jei patalpa nedidelė, tai ir praustuvą geriau rinktis nedidelį, ir atvirkščiai. O jeigu namuose gyvena gausi šeima, tada net būtų galima rinktis dvigubą praustuvą. Vieniems praustuvams būna įtaisyta vandens maišytuvui skirta skylė, kitiems ne. Į tai irgi vertėtų atkreipti dėmesį.

Kokių formų praustuvės kurioms vonios kambario vietoms labiausiai tinka?

Pagal tai, kur ketinate įtaisyti praustuvą – šalia dušinės, vonios ar pačiame kambario kampe, galima pasirinkti ir atitinkamą jo formą. Kampe labiausiai tiks trikampės arba lašo formos kriauklės. Dar esama praustuvų, kurių kraštai specialiai pritaikyti, kad juos būtų patogu tvirtinti šalia dušinės arba sienos. Prie sienos geriausia tvirtinti tradicines keturkampes, apvalias arba ovalo formos praustuves.

Kokie praustuvai vonios kambaryje yra patys praktiškiausi?

Vonios kambaryje patys praktiškiausi būna praustuvai su spintele. Jų panaudojimo galimybės idealiai plačios. Praustuvų spintelės būna arba su stalčiais, arba su lentynėlėmis, o kai kuriose būna įtaisytos ir pakabėlės rankšluosčiams bei kitokiems vonios reikmenims pakabinti. Šios rūšies spintelės yra gaminamos iš drėgmės nebijančių medžiagų, todėl nuo praustuvės nuvarvėjęs vanduo joms tikrai nepakenks.

Už ką yra giriami praustuvai su spintelėmis?

Šio tipo praustuvų spintelės yra giriamos už patvarumą ir ilgaamžiškumą. Sumaniai su spintele sukomponuotas praustuvas atrodo labai gražiai ir subtiliai. Jų dėka vonios kambaryje įmanoma patalpinti daugiau daiktų ir tuo pačiu išlaikyti harmoningą jo vaizdą, bei įsimenantį stilių. Be to, šių prekių sąraše esama ir mini praustuvų su spintele, kurie dėl savo kompaktiškumo vonios kambaryje užima stebėtinai mažai vietos ir labai puikiai atrodo. Prie šitokių praustuvų su spintele labai patogu prieiti iš bet kurios jų pusės, tai ir yra pati šauniausia jų ypatybė.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *