Į ką geriausia kreiptis dėl namų remonto paslaugų?

Autorius:

publikuota:

kambarysTurite susitaupę nemažą pinigų sumą būsto remontui ir nežinote į ką kreiptis – privačius specialistus ar statybų įmones? Yra nemažai skirtumų tarp laisvai samdomų specialistų ir paslaugų užsakymo iš įmonių. Vienas akivaizdžiausių skirtumų – paslaugų įkainiai.

Kreipiantis į specialistus, visada reikia pateikti kuo detalesnę informaciją apie būsimus darbus. Jeigu kreipiatės telefonu, geriausia būtų suderinti darbų vadovo atvykimą į vietą. Tokiu atveju, jis galėtų vizualiai viską įvertinti ir nustatyti tikslų darbų įkainį. Kaip bebūtų, bet kokiu atveju specialistai pirmiausia turės viską gerai apžiūrėti – statybose niekada paslaugų kainos ir sutartys nesudaromos prieš tai neapžiūrėjus objekto.

Kalbant apie paslaugų kainas, verta žinoti, kad įmonės dažniausiai taiko didesnius įkainius. Taip yra dėl to, kad jų veiklos išlaikymas kainuoja daugiau, todėl natūralu, kad ir paslaugų įkainiai yra didesni. Bet, pasitaiko ir tokių atvejų, kuomet privatūs specialistai dirba brangiau nei įmonės. Kodėl taip yra? Gali būti įvairių atvejų. Vienas iš jų – kai kurie privatūs specialistai turi labai puikią reputaciją ir jų darbus giria visi klientai. Kai kurios įmonės gali turėti labai daug neigiamų atsiliepimų apie nekokybiškai atliekamus darbus ir t.t.

Renkantis specialistus darbų atlikimui, būtina įdėmiai viską apžvelgti. Jeigu tai būtų nauja individuali įmonė, kuri siūlo visus remonto darbus už ypatingai žemą kainą, reikėtų plačiau pasidomėti kodėl taip yra. Dažniausiai paslaugų kainos visur yra daugmaž vienodos, bet jos gali keistis pagal darbų apimtis ar tiesiog dėl konkurencijos sumetimų. Aišku, tie kainų pokyčiai neturėtų būti ženklūs.

Kreipdamiesi į įmones, būtina pasidomėkite kokius atsiliepimus jos turi. Jokiu būdu nepatartina užsakyti remonto darbų iš tokių įmonių, kurių darbų kokybę yra nusivylęs ne vienas žmogus. Tiesiog atsiliepimai parodo ko galima tikėtis.

Kreipiantis į privačius asmenis, kurie teikia statybos ir remonto paslaugas, reikėtų informacijos ieškoti suvedus jų vardu ir pavardes. Tada galbūt rasite kažkokius komentarus ir t.t. Pabrėžtina, kad nevalia paslaugų užsakyti nelegaliai. Tai reiškia, kad nereikėtų kreiptis į specialistus ar įmones, kurie neišrašo apskaitos dokumentų.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *