Geriausias spa centras Jūsų namuose

Autorius:

publikuota:

Itin dažnai šaltuoju metų laiku spa centrai prisipildo šilumos ir kūno atsipalaidavimo malonumų ištroškę klientai. Tuo tarpu vasaros saulei įšildžius žemę, daug kas taip pat renkasi vandens pramogas, tik tokiu atveju – lauke. Kad vandens procedūros ne tik malonumas, bet ir puikus būdas gydytis bei prižiūrėti kūną ir sielą. Todėl vis dažniau žmonių į namus renkasi įsigyti masažuojančius baseinus, kurie smarkiai praturtina kasdienes švarinimosi procedūras bei laisvalaikį namuose. Visgi, nors atrodo, kad masažuojantys vidaus ar lauko baseinai yra itin paprastas dalykas, kad šie baldai atliktų savo darbą tinkamai, privalu juos tinkamai prižiūrėti ir naudoti. 

Labai svarbu, kad pasirinktumėte tinkamą spa baseino dydį. Gamintojai itin dažnai siūlo įvairius variantus. Tiek vidaus, tiek lauko baseinai gali būti kvadratiniai, pailgi ir apvalūs, įvairių dydžių ir dizainų. Dažniausiai patalpų viduje montuojami triviečiai, keturviečiai, šešiaviečiai baseinai, tuo tarpu lauke kiek didesni. Prieš įsigydami šį pirkinį, patikrinkite, ar Jūsų nusižiūrėto pirkinio išmatavimai atitinka Jūsų turimą laisvą vietą.

Tinkamas spa baseino montavimas – raktas į ilgą šio pirkinio tarnavimą. Labai svarbu, kad šį pirkinį naudojimui Jums paruoštų profesionalūs darbuotojai. Dažniausiai montavimą suteikia pati gamintojų įmonė. Atvykęs profesionalus meistras greitai ir kokybiška sumontuos baseiną tiek viduje, tiek lauke. Labai svarbu, kad pasirūpintumėte tinkama grindų danga, geriausiai, kad tai būtų medinės, putų ar kitos drėgmei atsparios grindys.

Atminkite, jog geras spa baseinas privalo būti pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Rinkdamiesi šį pirkinį pasirūpinkite, kad jis būtų išklotas aukštos kokybės medžiaga, kuri užtikrins ne tik malonų poilsį, bet ir nereaguos su cheminėmis medžiagomis. Taip pat labai svarbu, kad baseine būtų įrengti aukštos kokybės ilgai tarnaujantys purkštukai, kurie ir yra patys didžiausi baseino darbininkai.

Kad Jūsų spa baseinas Jus lepintų ilgai ir kokybiškai, privalote jį tinkamai prižiūrėti. Kad ir kiek naudosite šį naują pirkinį, jį valyti privalu bent kartą per savaitę. Tam geriausiai tinka specialios spa baseinams pritaikytos medžiagos. Jokiu būdu neeksperimentuokite patys ir vandenį bei patį baseiną valykite tik su specialiai tam skirtomis priemonėmis.

Besimėgaudami nuolat prieinamos spa procedūrų paslaugomis, nepamirškite pasirūpinti savo oda. Ilgai pabuvusi chloruotame vandenyje ji gali nusilpti, todėl masažuojantis baseinas yra neatsiejamas nuo odos priežiūros priemonių. Po kiekvieno maudymosi atgaivinkite savo odą specialiais losjonais ir praturtinkite ją naudingomis medžiagomis.

Nemanykite, jog kuo didesnis burbuliavimo intensyvumas, tuo sveikesnė bus vandens procedūra. Tai ypač negalioja tuomet, jei turite problemų sus spaudimu ar širdimi. Žymiai geriau veiks nežymios švelnios vandens procedūros nei nuolatinis šokas organizmui.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *