Dėl geros vietos namams apsimoka net ir būsto remonto paskola

Autorius:

publikuota: , ,

paskola

Renkantis, kur gyvensime, tą daryti reikia atsakingai. Ne vienam žmogui kyla dilema, kas yra svarbiau – kad pats būstas būtų gražus, patogus, atitinkantis poreikius, ar, kad būtų geresnėje vietoje. Kartais norint pagerinti būsto kokybę labai pagelbėti gali ir būsto remonto paskola. Svarbiausia, kad būtų pasirinkti tinkami prioritetai: puiki vieta ar puikesnis būstas. O gal visa tai netgi galima suderinti? Pažvelkime į situaciją paprasčiau ir pabandykime visa tai suderinti, rasti sprendimą viename.

Geresnėje vietoje – būstas brangesnis

Mes įprastai žinome, kad geresnėje vietoje būstas yra brangesnis. Tad perkant ten, net ir vartojimo paskola gali būti nepakankama, kada pasirenkame pilnai įrengtą, suremontuotą ir iškart naudojimui tinkamą puikų būstą. Tad kai kurie žmonės palengvina sau situaciją ir arba perka prastesnėse zonose, arba prastesnio stovio būstą, kurį paskui tvarkosi. Visgi, faktas, kad ar tai būtų paskola būstui įsirengti, ar pirkti, pats būstas geresnėje vietoje yra brangesnis. Ir žmonės dažniausiai visi kartu jaučia geresnės gyvenamosios vietos privalumus. Jie dažniausiai visiems yra vienodi, todėl rinkoje susidėlioja natūrali konkurencija, kuomet konkuruoja geresnis ir blogesnis būstas tarpusavyje. Kuo pasižymi geresnė vieta:

  • Arti miesto centras;
  • Geras privažiavimas (asfaltuotas kelias);
  • Geras susisiekimas viešuoju transportu (yra aplink stotelės, važiuoja įvairesni miesto autobusai);
  • Netoliese mokykla, darželis, poliklinika;
  • Gražios vietos, yra daugiau žaliųjų zonų;
  • Aplink yra naujos statybos arba senų autentiškų senamiesčio tipo, paveldo objektų;
  • Saugi kaimynystė – mažas nusikaltimų skaičius.

Variantas – remontuotinas būstas

Taigi, jūs, kaip ir visi kiti, sutiksite, kad tokioje vietoje gyventi tikrai norėtųsi. Ir kainos, kad ir Vilniuje ar kitame mieste, tarp geros vietos ir prastesnės vietos gali skirtis keliolika ar net kelias dešimtis kartų. Tad geras pasirinkimas yra pirkti būstą investuojant pirmiausia į vietą, o vėliau tvarkantis patogumus. Galima pirkti būstą geresnėje vietoje, o tuomet greita paskola internetu padėtų jį susitvarkyti, remontuoti ir įrengti. Už tą pačią pirkinio kainą galbūt jums pavyktų nusipirkti geresnės kokybės būstą prastoje vietoje: nesaugioje kaimynystėje, laukuose už miesto numestą namą ir pan. Tačiau galiausiai visa tai vis tiek bus tik savęs apgaudinėjimas, jeigu ten gyventi jums visgi nepatiks.

Remontas, kuris pagerins kokybę ir pakels būsto vertę

Štai viena jauna šeima sako, kad nusipirko Vilniuje, beveik centre esantį mūrinio namo kampą, už jį sumokėjo tiek pat, kiek kainuoja namas užmiestyje, tačiau jaučiasi tikrai išlošę. Tolimesnis žingsnis šeimos gyvenime – būsto remonto paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą, kuri padės savo būstą paversti tikru svajonių būstų. „Iš tiesų, Vilniuje gyventi kartais jau darosi ankšta, tačiau tai neatbaido žmonių, ir vis tiek visiems reikia to gyvenimo mieste. Taigi, jeigu gauni tokią progą nusipirkti kažkokią namo dalį centre, belieka labai pasidžiaugti. Tuomet ir namo remonto paskola jau yra nebaisus dalykas. Gali ją gauti ir gyventi taip, kaip nori. Tiesiog reikia daugiau investuoti į tvarkymąsi. Aš asmeniškai nerekomenduočiau pirkti tokio varianto pačiame senamiestyje, saugomoje paveldosaugos teritorijoje. Nes ten kainuoja labai brangiai darbai. Tačiau kažkur kitoje vietoje, vis dar mieste, kur patogu ir gražu, tikrai galima gyventi ir džiaugtis tuo gyvenimu“, – sako jauna šeima.

Jie apie paskolas domėtis pradėjo nuo šio puslapio: https://www.hipocredit.lt/paskola-busto-remontui/


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *