Apdrausti būstą – ne tik svarbu, bet ir paprasta

Autorius:

publikuota: ,

namų draudimas

Būsto draudimas aktualus dėl įvairių priežasčių. Pasirodo, kad apdrausti namą ne tik svarbu, bet ir paprasta. Tuo įsitikinsite apsilankę interneto svetainėje https://www.edrauda.lt/.

Svarbu, bet nesudėtinga

Kodėl toks dalykas kaip būsto draudimas yra aktualus, klausti tikriausiai nereikia. Juk tai ir saugumo jausmas, ir žinojimas, kad įvykus nelaimei draudimo kompanija nepaliks bėdoje. Žinoma, reikia ir tikėtis, ir linkėti, kad viskas būtų sklandu, kad nepasitaikytų bėdų. Tačiau, kaip sakoma, atsargų ir Dievas saugo. Dar sakoma, kad atsarga gėdos nedaro. O kai apdrausti namą nėra sudėtinga, nekyla dvejonių, jog tai geras sprendimas.

Jeigu draudimas būtų sudėtingas, jei reikėtų ištisas valandas gilintis, tai turbūt nekiltų rankos skirti nei laiko, nei pastangų. Suprantama, draudimo bendrovei būtina susipažinti su namu. Bet ir čia neprireikia skirti daug laiko. Galbūt spragtelsite kelis kartus fotoaparatu, nes draudimo įmonei rūpi, koks yra pastatas.

Tai, kas svarbu, dažnai laikoma sudėtinga. Bet štai draudimo sritis – tarsi išimtis iš taisyklės. Svarbumas ir paprastumas gali puikiai derėti. Prireikus apdrausti namą ar automobilį žmogus nėra priverstas imtis kažin kokių komplikuotų veiksmų.

Taip pat būtų sudėtinga, jei draudimu rūpintis tektų kas savaitę ar tuo labiau kasdien. Įprastas variantas – būstas apdraudžiamas metams laiko. Kasmet įsigyti naują polisą – ne tas dalykas, kurį priskirtume prie itin varginančių, prie užimančių marias laiko. Priešingai. Šiuolaikinės draudimo paslaugos veikia kaip gerai suderintas laikrodis.

Edrauda.lt

Kad draudimas neišsunkia jėgų, jau žino https://www.edrauda.lt/ klientai. Apsilankęs šioje interneto svetainėje prisimeni kalbas apie „Apple“ filosofiją – apie paprastumą. Tas paprastumas yra praktiškas, kiekviena funkcija apgalvota.

Būsto draudimui skirtas mygtukas – tai namo simbolis. Jis integruotas kairėje tinklalapio pusėje, greitai pastebimas ir lengvai paspaudžiamas. Edrauda.lt rašo štai ką: „Jūsų būsto, namo, kilnojamojo ir nekilnojamojo turto draudimas palankiausiomis sąlygomis“. O palankios sąlygos domina kiekvieną. Tad nėra ko delsti. Pasinaudoti geru pasiūlymu verta jau dabar. Ypač žinant, kad sudėtingumas čia nesibrauna, pasiūlymas atrodo vertas dėmesio.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *