Dekoratyvinės skulptūros kiemui – nereikalingas grožis?

Autorius:

publikuota:

paminklaiAr kada nors esate susimąstę, kaip turėtų atrodyti Jūsų svajonių namai? Neveltui sakoma, kad namai – tai žmogaus tvirtovė, tad tikriausiai Jums natūraliai kyla minčių, kaip namų kiemą paversti savotišku rojaus kampeliu. Jaukumą sukurti galima įvairiais būdais. Vieni savo namų erdvę mėgsta apsodinti gėlėmis, kiti – nori kažko labiau vakarietiško ir išsikasa baseinus. Tačiau ką daryti, jeigu gėlių laistymas – ne jums, bet jaukumo vis tiek norisi?

Dekoratyvinės skulptūros kiemui yra puikiausias būdas papuošti savo namų erdvę. Bene kiekvienoje namų apyvokos prekių parduotuvėje galite rasti įvariausių formų bei dydžių skulptūrų ir statulėlių, o taip pat jose siūlomi ir miniatiūriniai paminklai, kurie skirti augintinių atminimui ir kt. Paklausite, kam jos reikalingos? Jaukumui bei išskirtinumui sukurti. Be to, tai pats pigiausias būdas paversti savo kiemą širdžiai miela vietele.

Deja, dekoratyvinės skulptūros – ne visų įvertintas reikalas. Galbūt Jums priimtiniau savo erdvę laikyti minimalistinę, ir mažos skulptūros atrodo tiesiog juokingai? Tai yra visiškai normalu ir natūralu – visi skirtingi, todėl ir egzistuoja tokia kiemų įvairovė pažvelgus į bet kurią nuosavų namų gatvę. Dažniausiai sava erdve itin besirūpinančios namų šeimininkės turi daug fantazijos, todėl nerasite nei vieno vienodo kiemo. Jeigu Jums trūksta idėjų, kaip paversti namų erdvę širdžiai miela vietele – pažvelkite į kaimyno kiemą. Aklai nekopijuokite, tačiau drąsiai galite pasisemti idėjų. Pamatysite, kūrybiškos mintys aplankys pačiu netikėčiausiu metu!

Idėjų, kaip dekoruoti kiemą galima rasti internete, knygose ar įvairiuose leidiniuose. Be to, priimta dekoruoti ne tik gyvenamųjų namų kiemus, bet ir sodų ar poilsiaviečių. Dažniausiai soduose yra labai ribota erdvė, tad gali būti nelengva sugalvoti, kaip turint mažai vietos išnaudoti ją tinkamai.  O sukurti kažką gražaus vis tik norisi.  Dekorui skirtos skulptūros dažniausiai būna mažos, kompaktiškos bei neužima daug vietos. Pavyzdžiui, tai gali būti įvairios gyvūnų statulėlės, suteiksiančios žaismingumo visai aplinkai. Šios dekoravimo priemonės yra puikus pasirinkimas siekiant turėti išskirtinį bei žavų kiemą.

Tad, jeigu tik turėsite pakankamai noro, dekoratyvinės skulptūros gali paversti Jūsų kiemą pačia įdomiausia erdve, iš kurios idėjų semsis ne tik kaimynai!


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *