Žoliapjovių traktoriukų rūšys

Autorius:

publikuota:

Artėjant vasarai tenka traukti iš garažo traktoriuką žoliapjovę ir tikrinti ar jis veikia, nes kai reikės pjauti žolę, bus ne pats geriausias laikas užsiimti remonto darbais. Kai kurios žoliapjovių traktoriukų dalys dėvisi greičiau, tačiau atradus gedimą naujų detalių galima įsigyti internetu, jas pakeisti ir žolės pjovimo priemonė veiks kuo puikiausiai.

Žoliapjovės traktoriukai

Žoliapjovės traktoriukai būna kelių rūšių. Vieni surenka nupjautą žolę, kiti ją išspjauna, dar kiti – mulčiuoja. Norint, kad po pjovimo neliktų žolės, lapų, šakelių galima pasirinkti traktoriuką, kuris surenka žolę. Ją deda į atskirą krepšį. Tiesa, toks darbas užtrunka ilgiau, nes retkarčiais reikia iškrauti žolę bei numatyti vietą, kurioje ji bus kompostuojama.

Žoliapjovė, kuri išspjauna žolę veikia greičiau, taigi tai gali būti geras pasirinkimas kai yra didesnis žemės plotas, tačiau po pjovimo kiemas neatrodys taip tvarkingai kaip žolę surenkant.

Traktoriukai, kurie žolę mulčiuoja, po savęs palieka mažiau pastebimos netvarkos, o mulčiuota žolė tampa natūraliomis trąšomis. Tačiau yra ir minusų, nes negalima mulčiuoti drėgnos žolės, todėl reikės laukti gerų orų bei dirbti tik nudžiūvus rasai.

Žoliapjovių traktoriukų dalys internetu

Kad ir kokios rūšies transporto priemonę turite, visų žoliapjovių traktoriukų dalys ilgainiui susidėvi, jas reikia keisti naujomis. Detalių įvairių rūšių ir markių traktoriukams rasite parduotuvėje internete agropartsbaltija.lt. Tinkamas detales nesudėtinga išsirinkti įvedus į puslapį jų parametrus, o iškilus klausimams galima skambinti telefonu +370 37298239 ir pasitarti su specialistais. Taip pat galima apsilankyti fizinėje parduotuvėje Kaune, įsikūrusioje Aleksote, Lakūnų pl. 81.

Minėtose parduotuvėse rasite tokias žoliapjovių traktoriukų dalis kaip peilius, padangas bei atraminius ratukus, peilio laikiklius, sankabas, karbiuratorius, pjaunamosios pakabos dalis ir kt.

Kodėl neveikia žoliapjovių traktoriukai?

Jeigu jūsų traktoriukas žoliapjovė neužsiveda, kai kuriuos gedimus galite nustatyti patys. Visų pirma, įsitikinkite, kad yra kuro bei alyvos. Dažna gedimo priežastis slypi starteryje. Ilgainiui susidėvi variklis, tenka keisti karbiuratorių, oro, kuro bei alyvos filtrus.

Nustatę gedimus užsisakykite reikiamų žoliapjovių traktoriukų dalių internetu, kad galėtumėte greitai pataisyti priemonę ir pradėti sezoninius darbus.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *