Virtuvinių plautuvių tipai

Autorius:

publikuota:

virtuvės plautuvėsVirtuvė  – tai vieta, kurioje praleidžiame nemažai laiko. Juk net ir darbo dienomis mėgstame su šeima jaukiai vakarieniauti arba pavakaroti su puodeliu arbatos ir mažu desertu. Dar kiti žmonės apskritai neįsivaizduoja savo gyvenimo be virtuvės ir joje patiriamų kulinarinių malonumų. Todėl jiems yra labai svarbi ilgaamžė, funkcionali virtuvės įranga. O virtuvės neatsiejama dalis yra plautuvė bei sanitarinis mazgas.

Virtuvės santechnika turi būti patogi ir veikianti ekonomiškai – visada malonu, jeigu sutaupome vandens ar karšto vandens sąskaitoms. O būtent šiuolaikiška santechnika yra bene ekonomiškiausia . Taip pat svarbu ir virtuvės plautuvės atsparumas – juk joje plauname ne tik vaisius, daržoves, bet ir indus, kurių riebalai kartu su vandens kalkėmis nusėda ant plautuvės paviršiaus.  Nori nenori tenka dažnai kruopščiai valyti plautuvę įvairiais chemikalais bei šveisti. Tad kaip išsirinkti tokią plautuvę, kuri ir tiktų prie virtuvės dizaino, ir būtų ilgaamžė bei atspari?

Populiariausios yra keraminės, akmens masės, nerūdijančio plieno plautuvės. Visos jos skirtingai žiūrisi įvairiausio interjero virtuvėse. Be to – kiekviena iš šių medžiagų tinka vis kitoms plautuvių formoms. Tarkime, pačios paprasčiausios ir populiariausios, tinkančios standartinio dizaino virtuvėms – tai plieno kriauklės. Jų forma yra gana paprasta, jas galima valyti paprastais valikliais, tik nereikėtų šveisti metaliniais šveistukais, nes subraižysite paviršių.

Keraminės kriauklės šiandien yra vienos modernesnių – jų formų ir spalvų gal būti įvairių – baltos, smėlinės, apvalios, kvadratinės. Vienintelis minusas, jog nuo didelio sutrenkimo keraminė kriauklė gali įskilti, bet nepaisant jo, jos yra atsparios tiek karščiui, tiek chemikalams ir šveitimui.

Akmens kriauklės, natūralu – yra pačios atspariausios – tiek smūgiams, tiek karščiui, šveitimui, dėmėms, kalkėms.  Jos taip pat itin šiuolaikiškos ir tinka visose modernaus interjero virtuvėse. Turint šią plautuvę maisto gaminimas ir net indų plovimas bus tikras malonumas.

Taigi, patariame plautuvės tipą rinktis pagal tai, koks virtuvės interjeras bei jūsų tvarkymosi įpročiai – jei tvarkydamiesi mėgstate šveisti iki absoliučios švaros – rinkitės atsparesnes plautuves, o jeigu ieškote paprasčiausio sprendimo – plieno kriauklė bus lengviausias pasirinkimas.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *