Virtuviniai baldai – jaukumui sukurti

Autorius:

publikuota:

virtuviniai baldaiAtėjus laikui atnaujinti virtuvę, daugelis pradeda galvoti vaikščioti po virtuvės baldų salonus ir ieškoti tinkamiausio sprendimo. Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose tikrai yra į ką pažiūrėti, tačiau kaip neapsirikti priimant galutinį sprendimą?

Daug aspektų priklausys nuo Jūsų virtuvės dydžio ir netgi gaminimo įpročių. Vieniems labiau patinka didžiąją dalį savo turimos virtuvinės technikos laikyti matomoje vietoje. Tokiu atveju virtuvės baldai turėtų būti atviros spintelės arba spintelės, kurių duryse įmontuotas stiklas, indų kabyklos ir panašiai. Tuo tarpu kiti mėgsta tuščias erdves. Tokiu atveju virtuvėje kabės bei stovės uždaros spintelės. Logiška, jog pagal poreikius skirsis ir virtuviniai baldai.

Viską suderinti ir suprojektuoti kartais atrodo praktiškai neįmanoma, todėl daugelis kreipiasi į specialistus, kurie turi atsakymus į visus kamuojančius klausimus. Vis dėl to, jeigu patys nežinosite ko norite, gali būti šiek tiek sudėtingiau – dėl šios priežasties jau iš anksto turite apgalvoti, kokie baldai virtuvei Jums atrodo reikalingiausi.

Kitas aspektas – virtuvės interjeras. Keičiant tik baldus, situacija yra šiek tiek paprastesnė, kadangi Jums tereikės naują komplektą priderinti savo eilės laukiančios buitinės technikos ar kambario sienų. Kur kas sunkiau apsispręsti tampa tuomet, kai vykdomas kapitalinis remontas – tuomet galimybės atrodo beribės ir kambario spalvas galima ir vėl derinti iš naujo.

Bet kokiu atveju, virtuvės baldai ir jos restauracijos darbai vykdomi itin retai, todėl svarbu pasirinkti tokias spalvas, kurios patinka ne tik vakar ir šiandien – sekti naujienas ir madas yra sveikintinas dalykas, tačiau nereikėtų pamiršti, jog mados keičiasi dažniau, nei Jūsų virtuvės interjeras, todėl geriau pasirinkti neutralesnį variantą, kuris taip pat gali turėti tam tikrų stilingų ir akį traukiančių elementų. Dažniausiai rekomenduojamos pastelinės, šviesių tonų spalvos, kurios suteikia papildomo jaukumo ir tuo pačiu vizualiai šiek tiek padidina Jūsų virtuvės erdvę.

Virtuvės baldai turi būti ne tik žavingi, bet ir patrauklūs savo kaina, o jeigu prie jos dar pridėsite kokybę ir šiek tiek fantazijos, tikėtina, jog rezultatai tikrai nustebins.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *