Šviestuvai Klaipėdoje: kokios tendencijos vyrauja pajūryje?

Autorius:

publikuota:

sviestuvai klaipeda 

Skirtingu skoniu ir grožio suvokimu skiriasi ne tik šalys, bet ir miestai. Dažnai tam tikros prekių populiarumo ir paklausos tendencijos gali visiškai skirtis tarp vos 100 ar 200 km nutolusių kraštų, todėl įrenginėjant būstą svarbu pasidomėti, kas labiausiai naudojama jūsų gyvenamoje vietoje. Šiandien aptarsime tai, kaip šviestuvai Klaipėdoje išsiskiria iš naudojamų kituose miestuose.

Šviestuvai Klaipėdoje dažniausiai pasirenkami ne tik pagal dizainą, paskirtį ar kitus panašius kriterijus – čia itin svarbi kokybė. Kadangi mieste daug įvairių užeigų, žmonės turi namelius šalia jūros ir čia vyrauja vėjuoti orai – labai svarbu įsigyti apšvietimą, kuris bus atsparus prastoms oro sąlygoms. Tam pasitarnauja LED šviestuvai, Klaipėdoje pamėgti ne tik dėl savo ilgaamžiškumo, bet ir dėl gebėjimo išlaikyti vienodą šviesos ryškumą bet kokiomis oro sąlygomis.

Taip pat būtina paminėti, kad populiarūs šviestuvai Klaipėdoje, kurie yra skirti ir panaudojimui laivuose, kruizuose, keltuose ir kitose panašiose jūros transporto priemonėse. Kadangi tai uostamiestis, reikalingi ypatingai patvarūs, laivybos pramonėje naudojami šviestuvai, turintys kietus, kaip įmanoma labiau pažeidimams atsparius gaubtus bei jau minėtas LED lemputes, kurios taupo elektros energiją ir gali atlaikyti bet kokias oro sąlygas, taip pat ir drėgmę.

Kalbant apie dizainą, šviestuvai Klaipėdoje neretai turi marinistinių akcentų – mėlyna, balta spalvos, inkaro detalės, jūros motyvai. Tačiau tai labiau būdinga įvairiose parduotuvėse, kavinėse ir restoranuose, kuriuose vyrauja šio miesto tematika. Jei kalbėtume apie įprastą namų interjerą, čia madingos panašios tendencijos kaip ir visoje Lietuvoje. Žmonės vis dažniau montuoja įleidžiamus šviestuvus, moterys orientuojasi į vonios ar miegamojo apšvietimus, kuriuose stengiamasi išlaikyti šešėlio nemetančius, taisyklingai apie veidrodį išdėstytus šviestuvus.

Taip pat dažnai perkami tiek klasikinio, tiek modernaus stiliaus šviestuvai, kurie gali būti priderinti prie daugelio skonių – jų randama ir skandinaviško tipo būstuose, ir prabangiose vilose, kuriose viršų ima provanso ar avangardinis stilius. Kalbant apie bohemos atstovus, reikėtų paminėti, kad dalis jų dizaino sprendimų ieško patys. Šiuo metu pilna idėjų, kaip šviestuvų gaubtus pasigaminti patiems, todėl tai itin naudinga norintiems originalių, niekur kitur nenaudojamų interjero detalių.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *