Plytelės vidaus darbams gali sukurti išskirtines erdves namuose

Autorius:

publikuota: , ,

Namuose norite atnaujinti virtuvę, vonią, o gal kitą namų erdvę, kurioje kaip tik tiktų plytelės? Tai puikus pasirinkimas ne tik dėl ilgaamžiškumo, bet ir išskirtinio dizaino. Gamintojai šiandien siūlo platų plytelių pasirinkimą. Kaip jas išsirinkti ir derinti, kad sukurtumėte išskirtinį namų dizainą?

Plytelių privalumai

Jau daug metų tai yra vienas populiariausių sprendimų, kuriant įvairių patalpų dizainus. Tai labai pasiteisinusi medžiaga, leidžianti sukurti įvairius raštus, ornamentus ir derinius. Dažniausiai plyteles renkasi tie žmonės, kurie nori ilgaamžio rezultato. Vonios ar virtuvės plytelių sienos tarnaus daug metų nekeisdamas savo išvaizdos ir tai yra didžiulis jų privalumas.

Be to, labai svarbu ir praktiškumas. Plytelių klojimas yra toks darbas, kurį galima atlikti arba patiems, arba nesunkiai rasti profesionalų meistrą. Tai nebrangi paslauga, tad tobulai išklijuotomis plytelėmis gali džiaugtis kiekvienas. O svarbiausia, kad po to jos bus paprastai prižiūrimos. Plyteles lengva valyti, jos nereikalauja išskirtinės priežiūros.

Netradiciniai ornamentai

Jeigu ieškote idėjų, kaip panaudoti plyteles savo namuose, verta pasidomėti naujausiomis tendencijomis. Jos rodo, kad šiandien toks pasirinkimas leidžia sukurti nestandartinius ornamentus ir derinius. Galite rinktis iš labai platus įvairių raštų pasirinkimo. Jeigu kažkada buvo populiaru rinktis plyteles į vonią su gėlių ar kitų augalų piešiniais, tai šiandien nesuklysite pasirinkę kiek kitokius raštus su medžio, akmens imitacija, mozaikos principą atkartojančias plyteles. Tokie sprendimai sukuria išskirtinumo, atrodo nepriekaištingai ir ilgai neišeis iš mados.

Nestandartiniai dydžiai

Jeigu anksčiau buvo priimta, kad vidaus plytelės yra mažesnių išmatavimų, tai šiandien ši tendencija jau praeitis. Pastebima, kad vis labiau populiarėja nestandartinių dydžių ir ypač tokios, kurios yra neįprastai didelės. Todėl jeigu norite namuose sukurti kažką originalaus, rinkitės didesnių išmatavimų plyteles, kurios ne tik atrodo tvarkingiau, bet ir sukuria prabangos įspūdi namuose.

Ne tik sienoms

Jeigu domitės naujausiomis interjero tendencijomis, kurios susijusios su plytelėmis, pastebėsite, kad šiandien plytelės klijuojamos ne tik ant sienų. Dar daugiau, jos gali būti naudojamos taip, kad sienos ir grindys sukurtų bendrus dizaino elementus. Pavyzdžiui, grindų plytelės klojamos šalia laiptų, kurie taip pat klijuojami tokiomis pačiomis plytelėmis kaip pratęsimas. Taip pat pabandykite sukurti tokį elementą, kai dalis plytelių ant grindų susilieja su dekoratyvia siena iš tokių pačių plytelių. Tokie nestandartiniai elementai suteikia erdvėms išskirtinumo.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *