Patalpų nuoma Vilniuje – nėra lengva užduotis

Autorius:

publikuota:

patalpų nuoma VilniujeKiekvienas, kam teko ieškotis verslo patalpų, žinos, kad tai nėra lengvas uždavinys. Nesvarbu, ar patalpos verslui reikalingos nuomai ar įsigijimui, bet kokiu atveju susiduriama su tomis pačiomis problemomis, kurių niekuomet netrūksta. Todėl šiame straipsnyje aptarsime pagrindines kliūtis ir sunkumus, su kuriais susiduria daugelis ieškančių patalpų.

Visų pirma, kyla klausimas dėl vietos, arba kitaip sakant lokacijos. Iš esmės čia visą Lietuvos rinką galime skirstyti į du segmentus – į Vilniaus rinką bei visus kitus miestus. Nors pagal gyventojų skaičių Vilnius ir neužima pusės Lietuvos, tačiau pagal sudaromų nekilnojamo turto, taip pat ir patalpų nuomos sandorių skaičių šis miestas stipriai išsiveržęs į priekį.

Ieškant komercinių patalpų nuomai – tai ir privalumas ir trūkumas. Iš dalies privalumas Vilniaus rinkoje yra tai, jog čia pasirinkimas visuomet bus didesnis, tačiau yra ir neigiama pusė. Konkurencija čia taip pat visuomet ženkliai didesnė.

O kur didesnė konkurencija, ten ir aukštesnės kainos. Didesnių kainų rinkoje tenka visuomet ilgiau paieškoti, norint tilpti į suplanuotą biudžetą. Viena vertus, per daug netaupant – galima greitai surasti norimas patalpas. Tačiau ne visuomet greitas sprendimas bus toks, kokio reikia.

Per daug paskubėjus galima neįsigilinti į matomumo, privažiavimo bei kitus verslo patogumą įtakojančius niuansus, dėl ko vėliau teks gailėtis.

Deja, ne vienas verslininkas yra padaręs klaidų nuomojantis patalpas (netinkama vieta, netinkamas plotas, netinkamos kitos savybės). O norint išsinuomoti tikrai geras komercines patalas (sandėlius, biurą ar prekybines patalpas) reikia ne tik įdėti daug laiko, bet ir gerai išmanyti vietinę rinką.

Tikrai ne visi tam gali skirti daug laiko, todėl lieka kita išeitis – pasisamdyti patikimą pagalbininką. O geriausių patalpų nuomos pasiūlymų Vilniuje pradėkite ieškoti čia:

http://www.patalpunuoma.net/home/filter/miestas/4/nuoma-vilniuje

Jei skelbimų svetainėje nerasite, neabejotinai daugiau pasiūlymų sulauksite jiems paskambinus.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *