Nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje – kodėl juos verta rinktis?

Autorius:

publikuota: ,

Pagal naujausias šių metų žinias Lietuvos bankas teigia, jog būstas mūsų šalyje yra pervertintas 4,3%. Šis skaičius yra tikrai nemažas ir verta kiekvienam susimąstyti. Ar žinojote, kad Lietuvoje metinis būsto kainų augimas praėjusių metų trečiąjį ketvirtį siekė 8,7%? Kadangi aktyviausiai nekilnojamo turto pirkimo sandoriai vyksta šalies sostinėje, tai ir idealiausia yra peržvelgti būtent šio miesto rinką. Aišku, svarbus ir miesto rajonas. Vieni jų auga kaip ant mielių, o kiti labiau sustingę ir pirkimo – pardavimo sandoriai vyksta ne taip intensyviai.

Taigi apie viską nuo pradžių. Labiausiai norisi apžvelgti vieną iš įdomiausių šiomis dienomis Vilniaus rajonų – Vilkpėdę. Galbūt nustebote ir Jūs? Kodėl būtent jis? Ar tikrai verta pirkti būstą sau ar investicijai Vilkpėdėje? Jeigu prieš du ar tris metus buvo pastebimas pats mažiausias metinis butų kainų augimas sostinės Naujininkuose ir Vilkpėdėje rajonuose, tai tuomet ir buvo šių rajonų atgimimo pradžia. Bet dar tikrai nėra vėlu. Dabar tikrai galite suspėti į butų pirkimo traukinį ir pačiu laiku pasidomėti, kokie nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje šiuo metu parduodami.

Ilgą laiką Vilkpėdės rajonas nebuvo patrauklus miesto gyventojams. Juk jis tegarsėjo savo termofikacine elektrine, baldų fabriku ir geležinkelininkų ligonine. Bet visgi šalia yra kiek labiau miestiečiams žinomi rajonai – Naujamiesčio, Naujininkų, Burbiškių. Bet kad ir kaip ten nebūtų, naujos statybos butai statomi ne tik pastaruosiuose rajonuose, bet ir minėtoje Vilkpėdėje. Žmonės pradeda vertinti šį naujai atsigaunantį rajoną ir laikui bėgant naujakurių skaičius vis didėja ir didėja.

Nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje dar vertinami ir dėl to, kad šiame rajone yra nuostabus Vilkpėdės parkas. Nors jo plotas yra vos 5 ha, bet parkas gausus seno pušyno likučių. Kadaise čia augo ir lapuočių medžių ir krūmų. Galima pabrėžti, jog šioje sostinės vietoje nuo Vilkpėdės piliakalnio atsiveria labai graži panorama į Lazdynų rajoną. O pats Vilkpėdės parkas įsikūręs ant kalvos tarp Savanorių prospekto ir Vilkpėdės gatvės. Taigi vietovės šiame rajone tikrai unikalios, o naujai suprojektuoti ir pastatyti butai sužavės kiekvieną naujakurį.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *