Metalinės tvoros privalumai skirtingų žmonių akimis

Autorius:

publikuota:

metalinės tvoros privalumaiLankomės mažame ir gražiame Dzūkijos miestelyje bei matome, kad žmonės čia puikiai nujaučia, kokie metalinės tvoros privalumai. Mat pas juos visur yra tik tokios tvoros. Žmonės žino, kad net ir gražioje gamtos apsuptyje, galima turėti puikią metalinę tvorą ir su ja labai gražiai gyventi.

Vladas: „atrodo kaip medinė

Paklaustas, kokie yra metalinės tvoros privalumai, kaimynas Vladas iškart sako, kad nereikia ją rūpintis kaip medine. Anot vyro, nėra jokios prasmės mokėti trigubai daugiau už medieną, kuri tikriausiai nebus tokia ilgaamžė kapi metalas, ir permokėti. Juk tinkamai nudažyta ir paruošta metalinė tvora vis tiek atrodo kaip medinė. „Bent jau mano sodyboje žmonės tik iš arti priėję gali pasakyti, kad tvora yra metalinė. Ji čia puikiai įsikomponuoja kaip natūralaus peizažo dalis, nors pati ji visa yra visiškai metalinė. Man asmeniškai tai yra labai gražu. O taip pat aš gaunu visus realius metalinės tvoros privalumus: tai ir vartų automatika, ir saugumas, ir geresnė kaina“, – sako šeimininkas.

Rugilė: „jaučiuosi saugesnė

Kaimynė Rugilė tikina, kad metalinės tvoros tinklas jai atrodo saugesnis pasirinkimas. „Nuo tada, kai ėmiau gyventi viena, mane pradėjo kankinti baimės. Turint omenyje, kad šeimoje jau buvo daug visokių nelaimių, norėjau pasirūpinti bent savo saugumu. Tvoros paskirtis yra ne tik riboti teritorijas, bet ir teikti saugumą. Nenoriu nei kad pas mane kažkas laužtųsi ko nors pavogti, nei kad man tektų dėl to paskui kažkaip kentėti, bijoti, ir galvoti, kad ir man kas nors blogo atsitiks“, – sako moteris, kurią dabar sauganti metalinė tvora leidžia jausti visišką saugumą.

Petras: „svarbu, kad pigu

Ūkininkas Petras atsako, kad jam patinka metalinės tvoros kaina. „Aš įsidėjau tą standartinį tvoros tinklą, ir tikrai galiu pasakyti, kad taip yra daug kartų geriau. Tai yra daug pigesnė tvora, todėl man labai smagu, kai ji yra pigesnė. Kiti kaimynai išleidžia labai daug pinigų visokiems nereikalingiems dalykams. Aš tai tuos pinigus geriau pataupau, paskui galiu dažniau po Lietuvą pasivažinėti, kur nors žvejoti užsukti. Man labai taip patinka, tikrai niekuo nesiskundžiu. Be to, nemėgstu, kai žmonės kaip Anglijoj užsitveria aukštom mūrinėm ir medinėm tvorom, ir nieko nesimato. Tokį kaip labirintą aplink save pasistato. O kam to reikia? Kam nauda iš to? Man daug labiau patinka, kai aš per skyles matau ir medžius, ir namus, ir krūmus, ir kaip kaimynai gyvena“, – atvirauja vyras.

Sandra: „laisvė kūrybai

Menais užsiimanti Sandra praneša, kad metaliniu tvoru breziniai yra tik kūrybos pradžia. Visas smagumas prasideda tada, kai prasideda metalines tvoros dazymas. „Aš visą laiką buvau tokia šiek tiek prie meno, bent jau man taip visada visi žmonės sakydavo. Todėl dabar man tikrai labai smagu, kai galiu visą laisvę paskirti ir atiduoti tai kūrybai, kuri man tokia yra be galo svarbi. Tikrai kūrybinė laivė yra toks dalykas, kuris būtinas kiekvienai sielai. Aš savo kūrybą dažniausiai išnaudoju ten, kur kiti tame mato tik darbą ir rutiną. Tarime, nudažyti tvorą man atrodo nuostabus kūrybinis procesas, ir aš esu labai laiminga, kad galiu tą procesą valdyti, jame dalyvauti ir tiesiog savo namus paversti kūrybos ir meno oaze“, – sako moteris, kurios namus juosia iš tiesų labai spalvinga ir graži tvora.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *