Kur namuose tinka slankiojančios durys?

Autorius:

publikuota: ,

Norite originalaus ir šiuolaikiško sprendimo savo namams? Pats laikas pavartyti interjero žurnalus ir pasidomėti naujausiomis stiliaus tendencijomis. Kad tam nereikėtų gaišti daug laiko galime  iš karo patarti – šiuolaikiškiems namams puikiai tinka slankiojančios durys. tai naujas, modernus ir  funkcionalus pasirinkimas, sutaupantis vietos ir suteikiantis namams naujo įvaizdžio.

Ilgą laiką buvo manyta, kad slankiojančios durys tinka tik drabužių spintoms. Taip, jos atsirado kaip moderni drabužių spintos dalis, kurios vis dar populiarios daugelyje Europos šalių. Norvegijoje vadinamos Garderobeskap drabužių spintos slankiojančiomis durimis vertinamos dėl savo išskirtinio dizaino ir lengvo pritaikymo.

Jei ieškote namams kažko naujo, šis sprendimas tikrai Jūsų nenuvils. Slankiojančios durys, žinoma, pirmiausia tinka drabužių spintoms, tačiau daugelis žmonių mano, kad šis baldas gali būti tik miegamajame. Iš tiesų tokią dailią spintą galite puikiai pritaikyti ir svetainėje ar net koridoriuje. Be to, įdėjus šiek tiek pastangų ir pasirinkus derančias spalvas patalpoje tokią spintą galite sumontuoti taip, kad jos praktiškai nė nesimatys.

Taip pat slankiojančios durys puikiai tiks apipavidalinti sekciją ar sienines lentynas. pasitelkite daugiau fantazijos ir pasinaudokite šiuolaikiška gamyba – rinkitės stiklo gaminius ir suteiksite savo svetainei ar svečių kambariui naujo įvaizdžio. Stiklinės slankiojančios durys – puikus namų akcentas, kurį lengva priderinti prie modernaus žurnalinio staliuko, didelės vazos kampe ar lengvai krintančių žaliuzių.

Slankiojančių durų gamintojai jau žino, kad tokia namų interjero dalis puikiai pasitarauja vietoj tradicinių durų. Iš tiesų tai gali tapti puikiu baldu atskirti virtuvę nuo svetainės, miegamąjį nuo vonios.  Dažniausiai toks sprendimas pasirenkamas nedidelėse patalpose, nes slankiojančios durys dar ir sutaupo nemažai vietos, mat nereikia palikti erdvės durų atsidarymui. Be to, norint atskirti patalpas tokio tipo duris galite drąsiai naudoti terasoje – tai ypač šiuolaikiškas interjero sprendimas.

Norintiems namuose sukurti išskirtinį interjerą, dažnai tenka pasitelkti į pagalbą pačias įvairiausias idėjas ir sprendimus. Slankiojančios durys dažniausiai pasitarnauja formuojant naujas erdves, netikėtus interjerus ir patalpas. Pavyzdžiui, tokios durys gali būti sumontuojamos kaip nedidelė širma, pertvara arba tiesiog slėpti didžiulė drabužinę. Turite idėjų, tačiau nežinote kaip jas įgyvendinti? Pasitelkite profesionalius dizainerius, jiems tokie iššūkiai – kasdienis darbas ir malonumas.

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *