Kokie vonios aksesuarai mums reiklaingi vonios kambaryje?

Autorius:

publikuota:
padėkliukas

Kai įsirenginėjame savo namus, pagrindinis galvos skausmas būna interjero baldai. Retai, kada susimastome apie aksesuarus,kol mums jų neprireikia įsikėliant gyventi į naujus namus. Vonios aksesuarai yra kelerių rūšių ir visi jie mums reikalingi vonios kambaryje. Pagrindiniai tualeto reikmenys – nesvarbu, ar jūsų vonios kambarys skirtas jums, ar svečiui, jūs norite būti tikri, kad šalia yra pagrindiniai tualeto reikmenys. Skystas muilas ir pakartotinai užpildomas dozatorius yra privalomi, kaip ir dantų pasta, šampūnas, kondicionierius ir kūno losjonas. Kiekvienas daiktas turi savo vietas, tad reikia apgalvoti, kur viskas bus sudėta, kad jūsų losjonai ir drėkinamasis veido kremas nesimėtytu vonios kambaryje. Tokiais atvejais gelbėja tam tikri krepšeliai ar spintelėje esantis skyrelis, kur galite laikyti savo higienines prekes, kurių kitiems rodyti nebūtina.

Mažą šiukšliadėžę būtina turėti bet kuriame vonios kambaryje. Yra daugybė dalykų, kurių tiesiog nereikėtų nuleisti į tualetą, o šiukšlių dėžė yra vienintelė priimtina alternatyva daugeliui šių daiktų. Veidrodis yra vonios kambario pagrindinis aksesuaras. Sutvarkyti plaukus ir makiažą be jo yra iššūkis. Jei jūsų vonios kambaryje nėra iš anksto sumontuoto veidrodžio, yra daug prie sienos tvirtinamų variantų, kuriuos galite sumontuoti patys. Veidrodžių pasirinkimas yra didelis ir be vargo šį aksesuarą pritaikysite savo vonios kambaryje.

Norite, kad jūsų vonios kambarys liktų švarus, tiesa? Tada jums reikalingas tualetinis šepetys, kuomet esant tam tikroms situacijoms, visada galėsite palaikyti tinkamą švarą. Tualetinio popieriaus laikiklis taip pat yra būtinas. Jie gali būti laisvai pastatomi ar įvairiai tvirtinami prie sienos. Daugumoje vonios kambarių yra plytelių grindys, kurios sušlapusios gali tapti pavojingai slidžios. Venkite paslydimo ir kritimo naudodami vonios kilimėlį šalia dušo ar vonios. Beja kilimas visada suteikia jaukumo, tad be šio aksesuaro vonios kambaryje būtų nesmagu. Rankšluosčiai yra ne ką mažiau svabūs vonios aksesuarai. Turėkite rankšluosčius, kad nusausintumėte rankas po plovimo, taip pat viso dydžio rankšluosčius dušams ir vonioms. Kvapai vonios kambaryje.  Yra įvairių variantų, kaip išlaikyti gerą vonios kambario kvapą. Nuo eterinių aliejų iki žvakių iki purškalų yra nemažai dalykų, iš kurių galima rinktis.

Interjero baldai kartais atrodo niūriai, tačiau keletas dekoro elementų šen bei ten nieko nepakenks, o jūsų vonios kambarys atrodys jaukiai. Apskritai, minimalistinės vonios kambario estetikos pasirinkimas yra protingas požiūris. Laikykitės švaros vonios kambaryje, gaivaus kvapo, paprastų spalvų ir laikykite ne per daug dalykų akivaizdžiai matomose vietose.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *