Kokį elektros generatorių pasirinkti?

Autorius:

publikuota:

elektros generatorius

Be elektros generatorių neįsivaizduojama dauguma šiuolaikinių statybviečių. Medicinos, mokymo ir kitos paskirties įstaigos generatorius naudoja siekiant užtikrinti sklandų svarbių prietaisų darbą elektros dingimo atveju. O atokesnių nuo miesto gyvenviečių gyventojai ar tiesiog susidūrę su laikinomis situacijomis, generatorius naudoja ir buityje. Atsiradus šių prietaisų poreikiui dažnai iškyla klausimas–kokį elektros generatorių pasirinkti? Tikimės, kad pateiktas generatorių aptarimas padės jums priimti tinkamą sprendimą.

  • Benzininiai elektros generatoriai

Šių generatorių galia, priklausomai nuo modelio, svyruoja nuo 2 iki 15 kW. Dažniausiai benzininiai elektros generatoriai būna nedidelių gabaritų, svorio ir mobilūs. Kai kurie modeliai pateikiami su ratukais ir rankenomis transportavimui. Taip pat dažnai benzininiai elektros generatoriai komplektuojami su suvirinimo aparatais. Dar vienas iš benzininių elektros generatorių privalumų – juose integruoti sinchroniniai alternatoriai, leidžiantys palaikyti pastovią įtampą su nežymiais (iki 5%) nukrypimais. Tad šiuos generatorius galima drąsiai naudoti su prietaisais, jautriais įtampos šuoliams. Benzininiai elektros generatoriai puikiai tinka statybos darbams lauke, vandens ir dujų tiekimui, melioracijos, žemės ūkio darbams.

  • Dyzeliniai elektros generatoriai

Šie elektros generatoriai gali būti vienfaziai (230 V) ir trifaziai (230 V – 400 V). Pasiūloje galite rasti tiek stacionarių, tiek mobilių šių generatorių modelių. Jie atlieka dvigubą funkciją – naudojami kaip pagrindiniai elektros energijos šaltiniai ir  kaip rezerviniai galios šaltiniai, nutrūkus elektros tiekimui. Dyzeliniai elektros generatoriai puikiai tinka naudoti apšvietimui, elektros variklių pajungimui, aprūpinti elektra statybų objektus.

Įsigyti elektros generatorius rekomenduojame tik iš patikimo tiekėjo. Oficialus aukščiausios kokybės vokiškų R.I.D GmbH firmos generatorių platintojas Baltijos šalyse yra UAB „Technobaltic“. Šios įmonės parduodami originalūs generatoriai atitinka visus Europos Sąjungos standartus ir kokybės normas. O patogus prekių katalogas ir išsami informacija pateikiama technobaltic.lt įmonės svetainėje.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *