Kam gali būti patikimas atlikti nuotekų valymo įrenginių montavimas ir kodėl dvokia kanalizacija?

Autorius:

publikuota: ,

Jei tik gyvenamame būste pasitinka nemalonus nuotekų kvapas – raukome nosis ir ieškome priežasčių. Gal kas pasikimšo, gal blogai sumontuota, kas kur kiaura, praleidžia, ar reikia santechniko, o gal pats vyras namuose sugebės išspręsti atsiradusią problemą? Visada norime, kad bėdos ir problemos išsispręstų kuo greičiau ir nekiltų problemų dėl nuotekų smarvės vos pravėrus namų duris. Prieš pradedant spręsti šiuos klausimus, visada žinokite, kad nuotekų valymo įrenginių montavimas turi būti atliekamas profesionaliai. Idealiausiu atveju patikėkime montavimo darbus įmonei, kuri užsiima santechnikos darbais ir gali Jums padėti sumontuoti nuotekų valymo įrenginius.

Nor ir kaip nemalonu, bet pasitaiko, kad ir namas naujai pastatytas, ar renovuotas, bet žmonės vos pagyvena kelis mėnesius ir atsiranda nemalonus dvokas dėl netvarkingos kanalizacijos. Gyventojai bando patys spręsti bėdą, ieško efektyvių priemonių ir būdų, kaip kuo greičiau panaikinti tą nemalonų kvapą, sklindantį iš kanalizacijos. Dažniausia blogų kvapų iš kanalizacijos atsiradimo priežastis – nuotekų sistemos kaltė. Jeigu tik buvo pataupyta renkantis kanalizacijos įrenginius ir montavimo darbus, greitai pasekmes galėsite užuosti sava nosimi. Nespėjanti susitvarkyti su nuotekomis valymo sistema dėl per didelių krūvių pradeda skleisti nemalonią smarvę. Dėl tokių neteisingai parinktų techninių sprendimų, valymo įrenginių paviršiuose dažnai susidaro pluta, kuri ir skleidžia dvoką. Kita priežastis smarvės atsiradimo gali būti ir  neteisingų priemonių naudojimas sistemai, t.y. kai nuotekų valymo įrenginiai jau sumontuoti ir atlieka savo funkcijas. Be abejo, nereikia pamiršti ir neužkimšti, neužteršti nuotekų valymo įrenginių. Jokiu būdu negalima tiek į unitazus, tiek ir į kriaukles, vonias, dušo kabinas pilti netinkamas medžiagas ar skysčius su priemaišomis,  kurios yra draudžiamos buitinių nuotekų teršimui. Joms priskiriami įvairūs chemikalai, kuro ar tepalų likučiai bei kitos draudžiamos medžiagos.

Taigi vos tik pajutote nemalonų kvapą, sklindantį iš kanalizacijos – suskubkite imtis priemonių jo šalinimui. Uždelsus su problemų sprendimu, bjaurus dvokas gali pasiekti ir namų erdves. Jeigu yra užtikrintas kokybiškai ir profesionaliai atliktas nuotekų valymo įrenginių montavimas, galėsite miegoti ir eiti į darbą ramiai, kad kanalizacija neims smirdėti.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *