Kaip pasirūpinti savo kiemo saugumu?

Autorius:

publikuota: ,
saugumas

Kalbant apie savo namų kiemo saugumą, riziką stipriai sumažina aptverta namo teritorija. Žinoma, negalima teigti, kad tvora 100 % apsaugo jūsų namų kiemą. Tačiau reikia pripažinti, kad atvira teritorija žymiai patraukliau, nei aptverta. Čia taip pat yra labai svarbu, kokie yra kiemo vartai – atidaromi mechaniškai rankomis ar automatiniai. Pastarieji taip pat neužtikrina kiemo saugumo visiškai, tačiau labai ženkliai jį sustiprina.

Kiemo vartų automatika – tai ir saugumas ir patogumas viename. Jums nereikės išlipti iš automobilio, kad atidarytumėte vartus, o atidarymo atstumą galite nustatyti diegdami automatinių vartų sistemą. Tačiau tas atstumas neturėtų būti labai didelis, geriausia pasirinkti tokį, kad paspaudus pultelį ir privažiavus vartai jau būtų atidaryti. Ypatingai, jeigu namų kieme paleidžiate savo šunį, svarbu, kad galėtumėte matyti situaciją ir ją kontroliuoti.

Įsirengę automatinius kiemo vartus su patikima vartų automatika užtikrinsite, kad jų negalės atidaryti nei kieme žaidžiantys vaikai, nei nekviesti svečiai. Todėl tai yra ne tik apsauga nuo vagių, tačiau ir nuo nelaimingų atsitikimų, vaikams netikėtai išbėgus į gatvę iš kiemo teritorijos.

Siekiant dar didesnio saugumo, pasirinkus atitinkamą kiemo vartų automatiką, galėsite nesudėtingai prijungti GSM įrangą. Tai modulis, leidžiantis valdyti vartų atidarymą bei uždarymą nuotoliniu būdu, iš mobiliojo telefono skambučiu arba SMS žinute. Šiam distanciniam valdymui nereikalingas interneto ryšys, todėl valdyti galėsite net būdami išvykę. GSM modulis taip pat leidžia prijungti nuo kelių šimtų vartotojų, todėl ši sistema patogi, diegiant automatinių vartų sistemą įmonės teritorijoje. Be to, GSM sistemos duomenų bazėje yra fiksuojama suveikimų informacija: data, laikas, telefono numeris, taip pat ir neregistruotų numerių bandymai valdyti modulį. Yra galimybė pajungti įėjimo funkcijos daviklį, o jam suveikus informaciją gausite SMS žinute.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *