Kaip nesugadinti išpuoselėto kiemo terasos statybų metu?

Autorius:

publikuota: ,

Terasos, taip pat veja ar asfaltuoti takai prie namo yra nepakeičiama šiuolaikinių namų dalis. Ir nors individualūs namai neturi gausybės lauko terasų, visgi galima teigti, kad miestą ir terasas sieja tai romantiška Viduržemio jūros dvasia.  Argi lauko terasos nėra statomos tam, kad jose būtų galima leisti savo laisvalaikį niekur neskubant, jaukiai ir atsipalaidavus, tarsi sėdint Viduržemio jūros pakrantėje ir gėrintis nesiliaujančia didelių jūros bangų mūša?

Enciklopedija apibrėžia terasą kaip horizontalią platformą su dviem pagrindinėmis funkcijomis. Pirmoji funkcija – palengvinti patekimą iš pastato išorės į vidų ir atvirkščiai, antroji ir neabejotinai svarbiausia funkcija – įrengti poilsio zoną šalia namo. Kaip ir bet kurio kito pastato, terasos statybos principai yra vienodi. Tam reikalingi pamatai, svorio balanso sijos, konstrukcinių detalių jungiamieji elementai, sienų plokštės, tvirtinimo elementai ir kt. Tai žinant, terasos statyba daugeliui yra susijusi su nulaužtu ir iškastu reljefiniu sluoksniu, besisukančia betono maišykle, greta suversta žvyro krūva, statybininkais aplink statybvietę, neaišku laiku.

Turint visa tai galvoje, dėl galutinio rezultato-terasa su žalia pievele, vėl net svajoti nedrįstu, teigia žmonės

Dažniausiai šis negražus ir nešvarus būsimas statybų procesas yra pagrindinė terasų įrengimo atsisakymo priežastis. Tai ypač aktualu namų savininkams, kurių lauko aplinka buvo puoselėjama iki smulkmenų. Taigi, ką daryti, jei turite terasą, bet nenorite statyti savo kieme statybų? Laimei šiandien yra būdas, kuris lauko terasas leidžia pastatyti greitai ir švariai. Terasos statymui panaudojus sraigtinius pamatus, veja bus visiškai nepažeista, o patys pamatai bus susriegti vos per keletą minučių.

Naudojant sraigtinius polius, nereikia kasti pamatų, nes šiuos polius galima nesunkiai įsukti į esamą žemę

 Įsriegus laidus galima iš karto pradėti terasos statybas. Todėl iš anksto suplanavus ir paruošus statybines medžiagas, terasą galima greitai įrengti, paliekant beveik nepažeistą supančią aplinką. Sraigtinis pamatas yra ne tik greitas sprendimas su statiniais laikančiaisiais komponentais, bet ir labai patikimas sprendimas. Sraigtinis polis pagamintas iš plieno, todėl yra tvirtas ir patvarus. Ant jo galima statyti įvairių tipų nesudėtingus karkasinius pastatus. Todėl visi, kurie svajoja apie būsimą terasą, bet vis dar ieško geriausio būdo ją pastatyti, kviečiami daugiau sužinoti apie modernius ir gamtą tausojančius statybos būdus. Tuo pačiu gali dominti ir terasos kainos, tačiau reikia žinoti, kad kainos individualios. Lauko terasos kaina priklauso nuo daugelio skirtingų aspektų, todėl vien tik matmenų nepakanka, norint pasakyti kiek kainuos lauko terasos įrengimas. Kaina priklauso ne tik nuo terasos dydžio, bet ir nuo jos vietos, formos, pasirinktų naudoti medžiagų, papildomų priedų (stogas, turėklai, pakopos), kuriuos norite įsirengti. Terasos darbų kaina taip pat priklauso nuo to, kur ir kaip greitai norėsite įsirengti terasą. Mums svarbu susipažinti su jūsų sklypu ar stogu, kad galėtume pateikti tikslų pasiūlymą.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *