Kaip atliekamas baldinės plokštės kantavimas?

Autorius:

publikuota:

Tam, kad baldai būtų funkcionalūs, patvarūs ir tarnautų daug metų, reikia tinkamai juos paruošti ir apdirbti. Vienas svarbiausių darbų – baldinės plokštės kantavimas, kuris atliekas po plokščių pjovimo. Kodėl šis etapas toks svarbus ir kaip juo pasirūpinti patiems?

Kas yra kantavimas?

Baldinių plokščių kantavimas yra toks procesas, kurio metu plokštės yra padengiamos specialiomis priemonėmis. Svarbiausia vieta, kuriai skiriamas visas dėmesys – plokščių kraštai, kurie išpjovus plokštę lieka neapdirbti. Palikus juos neapdirbtus, plokštė bus neatspari drėgmei, o gavusi drėgmės ilgainiui išsipūs. Taip pat toks plokštės karštas yra labai neestetiškas ir gali sugadinti baldo vaizdą.

Tam, kad būtų išvengta šių nemalonumų, baldų gamyba visuomet atliekama su plokščių kantavimu. Tačiau jeigu Jūs užsakinėjate baldinių plokščių pjovimą, nepamirškite, kad kantavimas taip pat bus Jums reikalinga paslauga.

Kaip atliekamas kantavimas?

Profesionaliai baldinės plokštės kantavimas atliekamas su specialiomis staklėmis, su tam pritaikyta įranga ir priemonėmis. Šiandien rinkoje yra daug patikimų ir modernių sprendimų, kurie užtikrina, kad kantavimas būtų profesionalus ir atliekamas tinkamai. Pavyzdžiui, šiandien vis plačiau taikomos įvairios besiūlės metodikos, kurios leidžia atlikti kantavimą taip, kad neliktų jokių darbo žymių.

Ar galima daryti patiems?

Vis dažniau pasitaiko atvejų, kai žmonės nori kurti baldus patys. Pavyzdžiui, norite įsirengti namus pagal savo viziją ir svajojate sukurti kokybiškus baldus patys. Tuomet pirmiausia Jums bus reikalingas projektavimas. Reikia pagalvoti, koks baldas bus, numatyti jo funkcionalumus ir išmatavimus, jungimo ribas. Tuomet užsakomas baldinių plokščių pjovimas, o išpjovus, bus reikalingas baldinės plokštės kantavimas. Patiems namuose tai galima bandyti daryti su karštais klijais ar kitomis priemonėmis, tačiau dažniausiai toks darbas neduos ilgalaikių rezultatų.

Todėl geriausia tokios paslaugos ieškoti profesionalų tarpe. Taip sutaupysite laiko ir būsite tikri, kad rezultatas bus geras ir ilgalaikis. Tokias paslaugas gali teikti baldinių plokščių pjovimu ir baldų gamyba užsiimančios įmonės. Pabandykite ieškoti tokios, kuri reikia paslaugasir gali pristatyti plokštes į namus. Taip pat nepamirškite pasidomėti paslaugos kaina ir tuo, ar paslaugų tiekėjas gali pasiūlyti individualius projektus. Tai reiškia, kad ne visi baldų gamintojai įgyvendina tokius projektus, kai reikia išpjauti ir apdirbti vienam ar keliems baldams reikalingas plokštes, nes kai kurios įmonės dirba tik su didmena.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *