Funkcionaliai tarnaujantys virtuvės baldai

Autorius:

publikuota: ,

virtuves baldaiVirtuvė yra vieta ne tik maisto gaminimui, tačiau ir šeimos laisvalaikiui, o kartais net darbui. Daugelis žmonių būtent čia priima svečius ir kaimynus vaišina rytine kava. Todėl kiekvienai šeimininkei svarbu, kad virtuvės dizainas ir virtuvės baldai būtų kokybiški, dailūs ir puikiai sumontuoti. Kad virtuvėje baldai būtų ne tik puošmena, tačiau ir šaunūs pagalbininkai gaminant maistą, reikia puikiai apgalvoti virtuvės išplanavimą ir baldų išdėstymą.

Idėja virsta realybe

Kai pradedami ieškoti virtuvės baldai, pirmiausia, ką reikia padaryti – sukurti būsimos virtuvės projektą. Dažnai žmonės, rinkdamiesi virtuvės komplektus, varto žurnalus ir mano, jog jiems tiks praktiškai bet koks standartinio dydžio komplektas, tačiau taip toli gražu nėra. Net kelių centimetrų neatitikimas gali sugriauti visą virtuvės projektą, o Jūsų išleisti pinigai nueis perniek. Prieš rinkdamiesi baldus išmatuokite virtuvę ir tiksliai suplanuokite baldų išmatavimus, kad žinotumėte, kokie baldai tiks būtent Jūsų virtuvei. Gali būti, kad Jums prireiks nestandartinių baldų. Apsižiūrėkite ir įvertinkite ir šiuos gamintojus. Vienas iš tokių Lietuvoje yra balduzvaigzdes.lt

Svarbiausia – funkcionalumas

Pagrindinės virtuvės komplekto dalys – spintos. Dažniausiai jos gaminamos iš medžio drožlių plokščių arba iš medžio masyvo. Jei Jūsų namuose vyrauja modernus stilius – geriau rinktis virtuvės baldus iš plokščių, jei namie turite daug medinių baldų, Jums puikiai tiks spintelės iš medžio masyvo. Rinkdamiesi spinteles atkreipkite dėmesį, kad jose būtų kuo daugiau stalčių ir įvairių skyrių. Tai pagelbės gaminant maistą ir sandeliuojant maisto produktus. Dar prieš perkant komplektą logiškai suplanuokite, kurioje vietoje galėtumėte sudėti šaukštus, puodelius, ar prieskonius. Patikrinkite, ar Jums patinkančiame komplekte tai pavyks išdėlioti taip, kad Jums būtų patogu.

Nesirinkite per daug didelių ar per mažų pakabinamų virtuvės spintelių. Tarp Jūsų darbo stalo ir pakabinamų spintelių turi būti atitinkamas atstumas, tad jei Jūsų išsirinktos virtuvės spintos bus didžiulės, jos netilps, o jei mažos, atrodys gana juokingai. Tinkamų atstumų parinkimas taip pat labai padės ir gaminant. Spintelių aukštis turėtų būti išmatuojamas pagal namuose dažniausiai gaminantį asmenį. Tuomet norint pasiekti indus iš pakabinamų spintelių jam nereikės per daug stiebtis, viską jis galės pasiekti patogiai ir maisto ruošimas netaps kančia.

Maloniam laiko leidimui

Kad virtuvėje būtų ne tik malonu ir patogu gaminti maistą, bet ir pabūti čia po sunkios daro dienos, virtuvė turi spinduliuoti šiluma ir būti jauki. Tą sukursite naudodami tinkamas spalvas ir derinius. Rinkitės tokius baldus, kurie tarpusavyje lengvai dera ir nesukelia daug papildomų minčių. Puikiausi virtuvės baldai yra tokie, kurie tarsi įsilieja  į visą virtuvės visumą. Rinkitės taip, kad virtuvės spintelių spalva derėtų su plytelėmis ant sienų bei virtuviniu stalu. Tuo tarpu spintelių stalviršis turi derėti su šaldytuvu, duonine ar kitu stambiu apyvokos daiktu. Papuoškite virtuvę nedideliais akcentais, tokiais kaip stiklinė vaza su vaisiais ar pakabinamos lėkštės ant sienos ir pamatysite, kaip savo namuose sukursite vietą, kur visada malonu ir gera užsukti ne tik pusryčių, bet ir šiltam pokalbiui.

 

 

 


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *