Durys – su stiklu ar be jo

Autorius:

publikuota: ,

durysDurys dažnai turi išskirtinį bruožą – jos turi stiklą arba jo nėra. Kokios durys dominuoja Jūsų namuose ir kokias geriau pasirinkti namų viduje – svarstytinas klausimas. Savaime suprantama, kad lauko durims labai retai ir tik išimtinais atvejais lietuviai renkasi duris su stiklu. Visgi prisibijoma netikėtų kaimynų ar nekviestų svečių žvilgsnių. Nors pasižvalgius plačiau po pasaulį lauko durys su stiklu dažnai sutinkamos ir mėgstamos. Jų privalumas – aiškiai matomi ateinantys svečiai, daugiau šviesos, patenkančios iš lauko bei sukuriamas didesnis jaukumas namuose.

Medinės durys skirtos tiek išskirtiniam subtiliam interjerui, tiek paprastiems, jaukiems ir šiltiems kiekvieno iš Jūsų namams. Mediena turi unikalią šilumos ir jaukumo savybę. Kaip ir daugelis medinių rakandų, prietaisų bei baldų, taip ir medinės durys spinduliuoja šiomis savybėmis. Šiuolaikinės technologijos ir naudojami prietaisai leidžia sukurti pačio įvairiausio tipo duris. Tad jas galite rinktis tiek su stiklu, tiek be jo. Stiklo detalės gali būti labai mažytės ir subtiliai paslėptos, bet vis tiek skleidžiančios mažyčius šviesos srautelius arba stiklas gali užimti didžiąją dalį durų. Kiekvienas durų modelis gali būti pritaikytas prie Jūsų interjero ir pageidavimų. Didelis dizainų pasirinkimas leis pasireikšti fantazijai ir norams.

Įstiklintos durys suteikia joms subtilaus žaismingumo bei lengvumo pojūtį. Galimi spalvoto stiklo dekoro akcentai. Tokios durys puikiai tiks vaikų kambariui ar virtuvės erdvei atskirti. Rinkdamiesi įstiklintas duris turėsite galimybę rinktis ir matinį stiklą, kuris gali būti puikiai pritaikomas vonios ar tualeto kambarių durims. Tokias duris ypač mėgsta minimalizmą pripažįstančios jaunos šeimos bei poros. Vyresnio amžiaus klientai dažniau renkasi subtilesnes, be stiklo detalių duris. Pagal juos tokios durys atrodo tikresnės ir patikimesnės. Tačiau kiekvienas turime savo skonį, stilių ir grožio supratimą.

Namuose atliekant remontą arba naujai įsikūrus būste dažnai gyvenama kurį laiką be jų. Durų pasirinkimas paliekamas paskutiniam etapui. Kol jos išsirenkamos ir pagaminamos užtrunka keletą savaičių ar net mėnesių. Rinkdamiesi duris nepasikliaukite mitu, kad vidaus durys turi būti tik tokios pat spalvos kaip ir grindys ir negali būti ir kalbos apie jokių kitų atspalvių duris. Tai tikrai klaidinga nuomonė ir išsigalvojimas, nes interjero žurnalai ir interneto portalai tą labai puikiai paneigia. Taip pat ir su durų įstiklinimu. Vyrauja klaidinga nuomonė, kad jei durys su stiklu, tai jos nesaugios ir gali būti tik tuose interjeruose, kur yra stiklinių detalių. Nesąmonė! Tinkamo dizaino durys, pritaikytos prie bendro namo ar buto interjero jį puikiai papildys.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *