Balkonų stiklinimas renovacijos metu

Autorius:

publikuota: , ,

balkonų stiklinimasŠiuo metu laukiama visiško renovacijos sprogimo Lietuvoje. Energinis efektyvumas, estetika, vamzdynų keitimas ir vaikų žaidimų aikštelių projektavimas – prioritetai. Tačiau jeigu planuojate stiklinti balkoną turėtumėte suklusti ir suskubti. Kokioje keblioje situacijoje atsiduria žmogus, norintis stiklinti balkoną prasidėjus daugiabučio atnaujinimo darbams?

Alternatyvos

Kaip pavyzdį konstruosiu istoriją iš sostinės gyventojų pasakojimų, kurioje rasite visko nemažiau nei veiksmo filme – kaimynų ginčų, porų santykių aiškinimosi, teismų ir atsakingų institucijų atstovų patikrinimų. Norint viso to išvengti turėtų būti arba derinamas balkonų stiklinimas vilniuje dar renovacijos projekto suderinimo metu, arba atliekamas, jeigu daugiabučio atnaujinimo metu nebuvo stiklinami balkonai, arba balkonų stiklinimas vilniuje atliekamas dar iki renovacijos pradžios.

Bendras projektas

Patirtis vis iš naujo ir iš naujo patvirtina, kad balkonų stiklinimas vilniuje prieš arba po renovacijos yra žymiai paprastesnis variantas, nei renovacijos metu. Net ir derinant projektą savivaldybės miesto urbanistikos ir kraštovaizdžio skyriaus specialistas gali būti numatęs fasadą puošti ne Jums patinkančiomis konstrukcijomis. Deja, jeigu projektas bus patvirtintas savavališkas stiklinimas bus laikomas prasižengimu.

Kita vertus, pabaigus renovacijos projektą perstiklinti balkonų taip pat galimybės nėra. Tarkim, Jūs žvalgotės balkonu stiklinimas aliuminio konstrukcijomis kaina, o architektas siūlomas berėmis balkonų stiklinimas. Jo žodis bus lemiamas, o teisiniai barjerai neleis pakeisti šio sprendimo. Todėl jeigu norite aukštesnės kokybės balkonų stiklinimas vilniuje Jūsų bute turėtų būti atliekamas dar iki renovacijos. Nėra jokių teisinių galimybių Jūsų įstiklintą balkoną keisti renovacijos projekte numatytomis konstrukcijomis, jeigu balkono stiklinimas leidimas ir darbai buvo pabaigti iki daugiabučio atnaujinimo pradžios.

Pasirinkimas

Pasirinkimų visa galybė. Tačiau tinkamus sprendimus pavyks priimti atsižvelgiant į faktorius būdingus vietai, kurioje gyvenate (balkonu stiklinimas panevezyje, balkonu stiklinimas siauliai, ar Klaipėdoje prie uosto, o gal atokiame ir ramiame priemiestyje).

Galiausiai kiek kainuoja balkono stiklinimas? Viskas priklauso nuo išvardintų faktorių. Juk balkonu stiklinimas bereme konstrukcija kaina yra aukštesnė nei plastikine. Dviejų kamerų stiklas brangesnis už vienos kameros ir pan. Kartais balkonu stiklinimas siauliai kaina gali būti mažesnė nei Vilniuje, jeigu prekiautojui tektų gaminius vežti iki sostinės specialiai.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *