Baldai namams iš Vokietijos

Autorius:

publikuota: ,

masina

Kalbant apie namų interjerą, Lietuvoje kartais iš tikrųjų nėra taip lengva rasti tokius baldus, kurie atitiktų kainos ir kokybės santykį. Dažnai suradus kažką gražaus ir tobulai derančio namams, kaina viršija numatytą biudžetą. Ir atvirkščiai – ne visuomet lengva rasti tinkamą daiktą, telpantį į tam suplanuotas išlaidas. Ne paslaptis, jog nemažai lietuvių baldus namams renkasi už Lietuvos ribų, neretai artimojoje Lenkijoje, o kartais ir iš toliau, tarkime – iš Vokietijos.

Iš tiesų, Lenkijoje baldus galima rasti žymiai mažesnėmis kainomis, net ir tuos pačius, kurie yra parduodami Lietuvoje. Tačiau ieškant aukštesnės kokybės baldų, žvelgiama į Vokietiją, kurioje ir kokybė ir kaina pasirodo geresnė. O ir atstumas sąlyginai nėra toks gąsdinantis. Juo labiau, kad šiuo metu bet kokius krovinius, siuntas ar net keleivius reguliariais reisais perveža ne viena patikima paslaugas mikroautobusu teikianti įmonė.

Priešingai nei kitos krovinių gabenimo įmonės, šios specializuojasi išskirtinai konkrečioje, siauresnėje, pervežimo paslaugų srityje. Todėl gali pasiūlyti itin lanksčias sąlygas bei patrauklias paslaugų kainas pavieniams klientų užsakymams. Pervežimai vykdomi reaguliariai ir gana dažnai, užsakymai vykdomi laiku ir saugiai. Be to, galimas siuntinių paėmimas ir pristatymas „nuo durų iki durų“, įskaitant ir krovinio supakavimą, paruošimą ir pakrovimą.

Tai yra taip patogu ir greita, jog vis daugiau žmonių naudojasi pervežimo mikroautobusais paslaugomis persikraustant tiek iš, tiek į kitas šalis. Tokiu būdu, vienu metu galima persivežti daug asmeninių daiktų žymiai pigiau, nei skrendant lėktuvu. Be to, į Vokietiją tiesioginių skrydžių krypčių turime ne tiek ir daug, o mikroautobusu galima nesudėtingai ir patikimai persivežti ir baldus ar buitinę techniką. Taip pat nusiųsti siuntinius giminaičiams, gyvenantiems svetur ar į Lietuvą.


Diskusija

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *