Sveikatai atsistatyti padėjo paskolos

 ilgalaikes paskolosIeva gali papasakoti jums neeilinę istoriją apie tai, kaip jos gyvybė buvo pakibusi ant plauko. Moteriai atrodė, kad ji prarado viską, išsigelbėti padėjo tik kelių visai svetimų žmonių gerumas ir ilgalaikes paskolos internetu, su kuriomis ji pajėgė susimokėti už medicinines paslaugas.

Išvyko ieškoti laimės

Dabar Ieva jau gali lengviau atsikvėpti – ši istorija, panašu, baigėsi, prasidėjo kita, šviesesnių laikų. Neseniai Ievai buvo išmokėta tikrai didelė suma, kurią ji gavo iš draudimo. Todėl ilgalaikes paskolos internetu be uzstato ji jau grąžino pinigus. Tai buvo nemaža suma, bet net ir ją grąžinus, Ieva vis dar turi pilną banko sąskaitą. Tačiau tai nėra ta laimė, apie kurią ji svajojo. Ji prieš metus net neįtarė, kad jai bus gyvybiškai svarbios ilgalaikes paskolos internete, kad ji tiek daug pamatys dalykų, ne tik gerų, bet ir labai blogų, kad atsiguls į ligonio patalus, kad taip daug visokių skaudžių netekčių ji patirs. Prieš du metus Ieva išvyko į Vokietiją. Vieną iš tų šalių, kuri lietuviai iškeliauja ieškoti laimės. Tačiau nieko nepadarysi, toks jau gyvenimas, visiems kartais tenka priimti sunkius sprendimus. Moteris nenorėjo, kad jos paprastiems gyvenimo poreikiams patenkinti būtų būtina greitos ilgalaikes paskolos internetu. Kaip pati pasakoja, nors pragyventi ir galėjo, bet apie svajones jau nedrįsdavo galvoti. O ji juk norėti ir pasidaryti namuose, ir pakeliauti, ir mašiną nusipirkti. Buvo viena, be šeimos, jeigu būtų tekę ja rūpintis, tada būtų dar buvę sunkiau. Taigi, nutarė išbandyti laimę.

Pateko į avariją

Vokietijoje ją ištiko baisi nelaimė ir Ieva pateko į avariją, dėl kurios nebuvo pati kalta. Kaip tik tuo metu ji buvo išėjusi iš visų darbų tiek Lietuvoje, tiek ten, kur laikinai buvo įsidarbinusi Vokietijoje. Tai turėjo būti trumpa pertraukėlė, kol bus sutvarkyti dokumentai įsidarbinant kitur. Ši baisi avarija nusinešė gyvybę nepažįstamo ir dėl avarijos kalto žmogaus. O jai paliko tiek daug nuostolių, kurių niekas negalėjo sumokėti. Taigi, ilgalaikes paskolos internetu tapo jos pragyvenimo šaltiniu.

Išlaidos buvo milžiniškos

Visa tiesa dar nepasakyta. Būtina paminėti, kad tą trumpą laiką, tas kelias dienas Ieva neturėjo ir socialinio draudimo. Likimas taip lėmė, kad kaip tik tą dieną kelyje nutiko nelaimė ir jai prireikė medicininių paslaugų. Aišku, suluošinta ji jau ir nebegalėjo įsidarbinti ir tuos pinigus atsiimti, gauti draudimą vėl. Tačiau, ką padarysi. Reikėjo gelbėti save, savo sveikatą, reikėjo kažką daryti. Taigi, ilgalaikes paskolos internetu be uzstato jai atrodė kaip turbūt vienintelė išeitis, link kurios galima eiti, norint kažkokio gero rezultato. Ieva taip ir padarė, nors išlaidos tikrai buvo milžiniškos.  Reikėjo pagulėti ligoninėje, gydyti įvairius lūžius. O kiek kainavo ir vaistai. Ilgalaikes paskolos internete tiesiog nebuvo galima išvengti. Ieva labai džiaugėsi, kad išvis toks dalykas yra.

Varge gyvenančiai moteriai teko imti tokias ilgalaikes paskolas internetu, kokios buvo vadinamos maksimaliomis. Vokietijoje medicinos paslaugos tikrai labai brangios, o iki grįžtant į Lietuvą dar reikėjo nemažai palaukti. Taigi, visas šis gyvenimas jai atrodė baisus. Tačiau vėliau atsirado advokatas, kuris sutiko priimti jos bylą, išnagrinėti ir suteikti jai tokią pagalbą, kokią tik gali. Taigi, kurį laiką užtruko teisminis procesas, o vėliau moteriai buvo priteista iš nusikaltėlio draudimo tikrai didelės kompensacijos. Jos ir padėjo moteriai vėl atsistoti ant kojų.

Kam reikalinga srovės nuotėkio relė?

nuotėkio relėKo gero kiekvienas vyras nesunkiai atsakytų į straipsnio pavadinime užduotą klausimą: Kam reikalinga srovės nuotėkio relė? Tačiau ar visos moterys, skaitančios šį straipsnį, taip pat paprastai gali atsakyti į šį klausimą? Tai nėra retorinis klausimas – jis turi atsakymą. Tad koks jis?

Srovės nuotėkio relė naudojama tam, kad įvykus nors ir nedideliam fazės nutekėjimui į nenužemintą metalinį korpusą, ji sureaguotų ir išjungs saugiklius. Kitais žodžiais tariant elektros trumpo jungimo ar nenormalinio rėžimo metu, ji padeda išvengti galimos nelaimės.

Srovės nuotėkio relė – tai įrenginys, esantis nuotėkio srovės įtaise. Nuotėkio relė nuolat priima elektros signalą iš torodinio transformatoriaus, kuris nuolatos kelia melagingą (klaidingą) išjungimo ar užblokavimo aliarmą.

Remiantis 2007 m. sausio 31 dieną priimtu įsakymu NR. 4-40 dėl „Elektros įrenginių įrengimo bendrųjų taisyklių, Elektros linijų ir instaliacijos įrengimo taisyklių, elektros įrenginių relinės apsaugos ir  automatikos įrengimo taisyklių ir skirstyklų ir pastočių elektros įrenginių įrengimo taisyklių patvirtinimo“, relinė apsauga – tai įtaisas (ar jų visuma), sudarytas iš įvairios konstrukcijos relių, mikroprocesorių, integralinių mikroschemų, kuri nuolatos kontroliuoja pagrindinius elektros grandinės rėžimo dydžius ir trumpųjų jungimų bei nenormalinių režimų metu paduoda išjungimo komandą į atitinkamą komutavimo aparatą arba įjungia signalizaciją.

Galima drąsiai teigti, kad nuotėkio relė yra būtinas atributas Jūsų elektros skydinėje siekiant išvengti nelaimės atvejų, kurie gali įvykti trumpo jungimo ar nenormalinio rėžimo metu.

Moterys, tik nepamirškite, kad nuotėkio relės įrenginio montavimą paprasčiau patikėti vyrams, kurie išmano savo darbą ir gali profesionaliai atlikti šį darbą. Tačiau tos, kurios puikiai išmano elektros grandinės veikimo principą, kurioms elektra artima – pirmyn – apsaugokite savo namus nuo nelaimės pačios.

 

 

 

Konvekcinė krosnelė – šiluma ir stilingumas viename

konvekcinė krosnelė Krosnelės – iš ties patogi ir moderni atmaina židiniams. Krosnelės naudojamos apšildyti mažus būstus, nedideles erdves, statomos tiek nuosavuose namuose, tiek ir butuose. Jos yra iš ties kokybiškos, išvaizdžios, gali tapti kiekvienų namų interjero detale, o tuo pačiu ir šilumos šaltiniu. Kaip ir bet kokių prekių, taip ir krosnelių yra pačių įvairiausių rūšių, todėl išsirinkti yra iš ties sudėtinga.

Konvekcinės krosnelės – jos yra optimaliausias būdas apšildyti namams, o šį būdą renkasi didžioji dauguma žmonių.

Konvekcinė krosnelė yra vadinama vienu iš švariausiai degančių būdų, namams apšildyti. Šios krosnelės yra kūrenamos malkomis, o taip pat ir medienos pjuvenų briketais. Todėl tai vienas iš didžiausių konvekcinės krosnelės privalumų, kadangi medienos briketus lengva įpilti į krosnelę, taip pat jie palieka žymiai mažiau pelenų nei malkos. Medienos pjuvenų briketai neužkemša kamino, mažiau trupa. Šiuolaikiniai gamintojai pasistengė, kad konvekcinės krosnelės būtų ir automatizuotos. Automatizuota konvekcinė krosnelė suteikia galimybę kontroliuoti temperatūros bei oro srautus.

Konvekcinė krosnelė gali tapti kiekvienų namų dalimi, interjere ta detale, kuri suteiktų ne tik žavesio bet ir jaukumo. Šios krosnelės yra gaminamos įvairiausių dydžių ir formų, todėl pritaikyti įmanoma bet kokioje erdvėje. Taip pat gamintojai leidžia pasirinkti krosnelių spalvą iš plataus paletės spektro. Konvekcinės krosnelės yra panašios į plienines malkines krosneles, todėl tinka šiuolaikiškai įrengtame name.

Konvekcinė krosnelė – tai natūralus šilumos ir jaukumo pojūtis bet kuriuose namuose.

 

Granulinės krosnelės Vilniuje – daromos pagal individualų užsakymą

Granulinės krosnelės VilniujeTikriausiai visi sutiktų, kad šiluma yra itin aktualus daiktavardis kiekvienam lietuviui, ne tik dėl keturių metų laikų, bet ir dėl pastovios temperatūrų kaitos. Kiekvienas žmogus, ne tik gyvenantis nuosavuose namuose, bet ir butuose pastoviai rūpinasi šiluma ir planuoja kaip pasitikti šaltąjį sezoną. Namų apšildymo įrangos yra daug, tad kurią pasirinkti?

Pasaulyje vis labiau rinką užkariauja granulinės krosnelės. Granulinės krosnelės yra gudrus ir ekologiškas namų šildymas. Gudrus, nes ekonomiškas, o ekologiškas, nes naudojamas natūralus kuras – medienos granulės.

Granulinės krosnelės pasižymi išskirtiniais privalumais, į kuriuos nekreipti dėmesio tiesiog yra neįmanoma.

Granulinių krosnelių privalumai:

 1. Tai estetiškas sprendimas. Granulinės krosnelės yra gaminamos įvairiausių formų ir dizaino, galimybė pasirinkti patinkančią spalvą.
 1. Racionalu sprendimas. Nekenkia aplinkai, nes naudojamas ekologiškas kuras.
 1. Specialaus kamino nereikia, nes dūmai išmetami priverstinai.
 1. Šildymo išlaidos – mažos.
 1. Automatizuotas veikimas.
 1. Didelė talpa. Įbėrus medienos granulinių į talpą, šis gali šildyti be perstojo parą ir daugiau.

Granulinės krosnelės Vilniuje

Žmonės, gyvenantys sostinėje, dažniausiai teikia prioritetą toms įmonėms, kurios įsikūrusios Vilniuje ir retai, kurios yra už jo ribų. Kadangi viskas pasaulyje vyksta interneto pagalba, tai ir bet kokią prekę galite rasti Google paskyroje įsivedę „Granulinės krosnelė Vilniuje“. Paieškos sistema tikrai išmes galimus variantus, tarp kurių tikrai rasite jums labiausiai tinkančią ir patinkančią įmonę, prekiaujančią granulinėmis krosnelėmis.

Reikėtų pabrėžti, kad granulinės krosnelės Vilniuje yra daromos ir pagal individualius užsakymus – o tai itin svarbu individualumą, originalumą bei unikalumą mėgstantiems žmonėms.

Šiuolaikiški ir šilti karkasiniai namai

karkasiniai namaiKanadoje atsiradę karkasiniai namai pastaraisiais metais rinkoje populiarėja tiesiog žaibiškai. Vis daugiau žmonių renkasi šį ekologišką ir patikimo statybos būdą, leidžianti sukurti patikimą ir draugišką aplinkai namą.

Pagrindinis karkasinių namų išskirtinumas – natūralios medžiagos. Tokių namų statyba atliekama naudojant medieną, kaip pagrindinę medžiagą. Medis pasirenkamas dėl savo išskirtinių savybių, kuriomis kartais jis yra patvaresnis už metalą ar gelžbetonį. Be to medis – natūrali medžiaga, kuri nekenkia aplinkai ir namų gyventojams. Lietuvos nekilnojamo turto rinkoje taip pat populiarėja patikimi ir šiuolaikiški karkasiniai namai. Dažniausiai naujakuriai tokią namo statybą renkasi dėl kelių pagrindinių karkasinių namų privalumų.

 1. Tvirti. Kartais karkasiniai namai kaltinami nepatvariomis konstrukcijomis, tačiau tai tik skeptikų nuomonė. Iš tiesų šilto namo karkasas surenkamas iš patikimos medžiagos, sukuriant tvirtą medinį karkasą. Jis sukuriamas naudojant korio principą, todėl namo pagrindinis karkasas tampa itin tvirtas ir patikimas.
 2. Patrauklūs. Mediniuose namuose visuomet jauku ir malonu gyventi. Medis sukuria natūralumo, šilumos ir gero skonio įvaizdį. viduje būti visuomet malonu, o iš išorės namui galima sukurti įvairiausių stilių. Apdailą galite pasirinkti pagal savo pageidavimus ir sukurti tokią, kuri labiausiai atitiktų Jūsų poreikius.
 3. Šilti. Turbūt viena pagrindinių priežasčių, kodėl Lietuvoje karkasiniai namai tokie populiarūs yra jų patikimumas ir sukuriamas šiltų namų efektas. Lietuvoje besikeičiant metų laikams, dažnas nori, kad namuose net ir šaltais žiemos vakarais būtų šilta. Su karkasinių namų statyba tai įmanoma. Karkasinių namų sienos yra 90 cm. mūro ir 25 cm. šiltinimo vatos. Dėl to namuose šilta ištisus metus, o namo apšiltinimui reikia gerokai mažiau sąnaudų. Taigi galite džiaugtis jaukiais namais ir sutaupyti šildymo išlaidoms, kurios atima didelę pajamų dalį šaltuoju metų laikotarpiu.
 4. Nedegūs. Viena didžiausių baimių renkantis medinius namus yra gaisro tikimybė. Gaisro pažeisti namai labai dažnai tampa jau nebegyvenami, dėl ugnies, dūmų ir vandens padarytos žalos. Žmonės dažnai mano, jog namai iš medžio ypač rizikingi, tačiau karkasiniai namai visai kitokie. Šiems šiuolaikiškiems namams naudojama profesionaliai impregnuota mediena, taigi namo pagrindas ir karkasas nėra degus. Namo šiltinimui taip pat naudojamos nedegios medžiagos, todėl tinkamai pasirūpinus namo statyba, namas tampa dar saugesnis ir patikimesnis.

Kaip apsaugoti balkoną nuo žalingų aplinkos veiksnių?

balkonų stiklinimasBalkonas  – svarbi kiekvieno namo ar buto dalis, jis ne tik praplečia būsto erdvę, bet ir yra puiki vieta maloniai praleisti laiką saulėtą dienos popietę ar susidėti rečiau buityje naudojamus daiktus. Būtent todėl daugelis žmonių šiuo metu balkonus stiklina, kad apsisaugotų nuo darganos, vėjo bei kitų nemalonių oro staigmenų. Balkonų stiklinimas – individualus pasirinkimas, kurį dažniausiai nulemia fantazija ir finansinės galimybės.

Šiuo metu labai populiari yra rėminė aliuminė arba berėmė balkonų stiklinimo sistema. Kyla, kausimas, kurią pasirinkti, kuri sistema geriau atitiks jūsų lūkesčius ir pateisintų išleistus pinigus? Pabandykime pasiaiškinti.

Taigi, pirmiausia aptarkime abiejų sistemų konstrukcijas. Berėmę balkonų stiklinimo sistemą sudaro grūdinto stiklo stumdomi elementai bendrame aliuminio rėmė. Kodėl aliuminis? Aliumininiai profiliai yra beveik 7 kartus tvirtesni už medinius, 2-3 kartus – už plastikinius. Eksploatacijos eigoje jų nereikia dažyti ir jaudintis, kad ilgainiui jie pradės rudyti, kadangi aliuminio profiliai yra padengti specialia medžiaga, kuri šį metalą apsaugo nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Stiklinimui paprastai yra naudojamas 6-8 mm grūdintas stiklas, kurį galima sudaužyti tik „iš širdies“ pamojavus platuku.

Berėmis balkonų stiklinimas daugelį žavi savo estetine išvaizda: ji atrodo lengva, praktiškai nesimato vertikalių juostų, ji geriau praleidžia šviesą, saugo namus nuo dulkių, lietaus ar vėjo. Be to, šios sistemos valymas labai paprastais, kadangi nereikia sukti galvos, kokiu būdu pasiekti tolimiausius stiklo kampelius. Kita vertus, reikia pripažinti, kad tikrai ne visi, kuriems teko susidurti su berėmiu balkonų stiklinimu, yra besąlygiškai patenkinti šia berėme stiklinimo sistema. Didžiausias šios sistemos trūkumas – berėmis stiklinimas iš principo yra atitvaros konstrukcija. Paprasčiau kalbant, šia sistema įstiklinus balkoną, nebelieka papildomos, užrakinamos patalpos, kuri saugo namus nuo nepageidaujamų svečių. Kitas trūkumas – pilnas skaidrumas. Tai reiškia, kad viskas, kas yra jūsų arba, kaip jame leidžiamas laikas, aplinkiniams bus matoma lyg ant delno. Visgi, šie trūkumai gana lengvai išsprendžiami jei berėme balkono stiklinimo sistema yra konstruojama ant nepermatomos apatinės dalies.

Tiesa, svarbu paminėti ir dar vieną kriterijų šių balkonų nenaudai: prie stiklo neįmanoma pritvirtinti tinklelio nuo odų ar kitų vabzdžių, todėl, jei namas yra atokiau nuo mieste, arčiau miškų, reiktų susitaikyti su mintimi, kad vasaros metu balkonas turės būti uždarytas arba teks „mėgautis“ kraujo mėgstančių skraidūnų kompanija.  Ir visgi, jei būstas yra mieste, berėmis balkonų stiklinimas yra  puikus pasirinkimas tiems, kurie nori patogios ir elegantiškos stumdomos atitvaros, saugančios nuo oro permainų ar paukštelių pomėgio sukti lizdus balkonų kampuose.

Tuo tarpu, balkonų stiklinimas rėminėmis sistemos užtikrina gana aukštą hermetiškumą, kuris yra reikalingas, norint užtikrinti temperatūros išlaikymui. Kita vertus, nereiktų baimintis, kad per tokią sistemą necirkuliuoja oras ir namuose gali atsirasti per daug drėgmės ar pelėsis. Rėminės balkonų stiklinimo konstrukcijos yra sukurtos taip, kad oras ventiliuotųsi ir langai nerasotų. Praktiko rado, kad toks balkonų stiklinimas leidžia išlaikyti aukštesnę temperatūrą balkone šaltuoju metų laiku, o tuo pačiu ir namuose.

Šios sistemos gali būti dvejopos: varstomos arba stumdomos. Pastaroji yra pranašesnė visais atžvilgiais, todėl, kad varčia neužima vidinės balkono pusės, o išimti judančias dalis nėra sudėtinga. Tad valant balkono stiklus, jas galiam išimti ir ramiai išvalyti, nerizikuojant savo saugumu.

Kalbant apie saugumą, rėminę balkonų stiklinimo sistemą galima užrakinti, beje, jei norisi visapusiškai apsaugoti namus nuo įsilaužimų, specialistai rekomenduoja rinktis ir rakinamus langus. Pavyzdžiui, plastikiniai langai Vilniuje ar kituose miestuose siūlo gana platų rakinamų langų, užraktų bei kainų pasirinkimą, kurie leis nesirūpinti namų saugumu, kai jūsų nėra.

Taigi, kokią balkonų stiklinimo sistemą pasirinkti? Į šį klausimą vienareikšmiškai atsakyti sudėtinga. Viskas priklauso nuo vietos, kurioje yra namas ar butas, nuo norų ir finansinių galimybių. Visgi, gamintojai siūlo gana draugiškas kainas piniginei, todėl kiekvienas ras optimaliausią variantą.

Statybų bendrovės jau spėjo įvertinti mikroautobusų nuomos privalumus

mikroautobusų nuomaJums išties pasisekė, jei dirbate netoli savo namų ir nereikia iki darbo važiuoti per visą miestą ar dar toliau, tačiau ne visi esame „pririšti“ prie vienos darbo vietos, pavyzdžiui, statybininkai, kurie vos ne kiekvieną mėnesį dirba skirtinguose objektuose, negali pasidžiaugti tokia privilegija. Šioje vietoje ir kyla šiokie tokie ginčai ir nesutarimai, nes tikrai ne kiekvienas darbuotojas nori važiuoti į objektą savo nuosavu automobiliu ir tikrai ne kiekvienas darbų vadovas yra pasiruošęs savo darbuotojams mokėti už jų kuro sąnaudas.

Visgi, nėra padėties be išeities. Mikroautobusų nuoma populiari ne tik šeimų ar draugų kompanijose, kurios nemėgsta keliauti atskirais automobiliais, bet ir įmonėse, kurių darbuotojams tenka važiuoti didelį atstumą iki darbo vietos.

Visų pirma, reikia paminėti, kad mikroautobusų nuoma yra ekonomiškas pasirinkimas. Standartiniame mikroautobuse telpa 8 žmonės su vairuotoju, o tai reiškia, kad pakanka vienos arba dviejų transporto priemonių visai statybininkų brigadai nuvežti į statomą ar renovuojamą objektą. Taigi, statybų įmonei tenka mokėti tik už transporto nuomą ir kuro sąnaudas, o ne kiekvienam darbuotojui atskirai, už jo sueikvotą kurą.  Be to, jei įmonė pasirašo ilgalaikės nuomos sutartį, ji gali tikėtis iš ties nemažų nuolaidų, todėl mikroautobusų nuoma – racionalus ir taupus pasirinkimas.

Visų antra, darbų viršininkas, išnuomojęs mikroautobusą, gali būti tikras, kad visi jo darbuotojai bus laiku pristatyti į darbo vietą ir niekas nepasiklys, pirmą kartą ieškodamas naujo objekto vietos. O tai ypač svarbu, jei darbų grafikas yra ypač intensyvus ir nesinori nuo jo atsilikti, juk ne paslaptis, kad laiku atliktas darbas yra puikiai vertinamas kliento ir teigiamai atsiliepia įmonės reputacijai bei įvaizdžiui.

Galiausiai reikia paminėti, kad mikroautobusai turi pakankamai talpias bagažines, todėl į jas galima sudėti daugelį darbo įrankių ir darbuotojų asmeninius daiktus, pavyzdžiui, rūbus, darbo saugos priemones ir pan.

Taigi, mikroautobusų nuoma vienas patogiausių sprendimų, kai norisi, kad darbuotojai keliautų patogiai ir jaustųsi vertinami. Juk puiki darbo atmosfera turi milžinišką įtaką ir darbo kokybei.

Kodėl remontuojant namus verta pasinaudoti Makita teikiama produkcija?

MakitaXX amžiaus pradžioje Makita kompanija pradėjo savo veiklą. Šiuo metu jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai ją tęsia išlaikydama senus ir pritraukdama vis naujus klientus. Kaip šiai kompanijai pavyksta tai padaryti kai aplink tiek daug firmų sunkiai geba išsilaikyti? Paprasčiausiai šios kompanijos siūloma produkcija yra pačio aukščiausio lygmens ir tai lemia populiarumą. Makita kompanija gimė Japonijoje – niekada nenusileidžiančios saulės šalyje, kurios siūloma produkcija pasižymi pačia geriausia kokybe. Kompanija teikia nedidelių, nešiojamų elektrinių prietaisų produkciją, kuria naudojasi tiek profesionalai, tiek savo buitimi pasirūpinti norintys asmenys.

Makita teikia plačią produkciją, kuri prasideda nuo diskinių pjūklų, tęsiasi link obliavimo staklių ir galiausiai pasiekia akumuliatorinius įrankius, kurių gali prireikti tiesiog kasdienybėje. Nors Makita produkcija yra pirmiausia orientuota į profesionalius statybininkus, tačiau ši įmonė yra išleidusi ne vieną prietaisų ir įrankių liniją, kuria gali naudotis ir paprasti žmonės. Platus pasirinkimas yra vienas iš pliusų, kodėl Makita kompanija taip mėgsta tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio šalyse. Visgi, minimų pliusų yra kur kas daugiau ir būtent jais pasinaudoti mes siūlome, jei nusprendėte remontuoti savo namus.

 1. Teikiama produkcija yra pačiomis patraukliausiomis kainomis. Jei ieškote ko nors pigaus ir kokybiško viename – vertinkite šios firmos produktą. Kainos, kurias galima rasti ant internetinių prekybos vietų produktų – šiek tiek mažesnės. Būtent todėl pirkti internetu ir siūlome.
 2. Makita produkcija pasižymi labai aukšta kokybe. Neveltui tiek daug metų firma funkcionuoja, o žmonės vis dar su dideliu noru perka būtent šios kompanijos elektrinius prietaisus. Tai pats geriausias įrodymas, kad japoniška kokybė ir vėl laimėjo prieš visas kitas.
 3. Kaip jau teigėme, egzistuoja labai platus pasirinkimas. Nuo tokių tos pačio rūšies daiktų, kurie labiausiai tinka profesionalams iki tokie, kuriais naudojasi geriausi savo srities specialistai.
 4. Ilgaamžiškumą, kurį taip noriai akcentuoti kompanija, tuo pačiu patvirtina ir jų teikiama garantija. Net ir pats paprasčiausias prietaisas gauna garantiją, o tai parodo, kad firma tiesiog pasitiki savo gaminiais, nes žino, kad žmonės negrįš su poreikiu juos sutaisyti. Vienas daiktas – kelioms kartoms.

Makita – puikių elektrinių prietaisų gamintoja, kuri užkariavo jau ne vieno lietuvaičio širdį. Jei ir jūs ieškote ko nors stebuklingo, kas gali palengvinti kasdieninius buities darbus – pasitelkite į pagalbą japonišką produkciją.

Stogo dangos – gausus pasirinkimas, tačiau kaip išsirinkti tinkamiausią?

stogo dangosStatantis įvairius pastatus būtina pasirinkti kokybišką stogo dangą, todėl reikia atkreipti dėmesį ne tik į estetiškumą, tačiau reikia ir nepamiršti, kad stogo danga turi apsaugoti nuo žalingo aplinkos poveikio, o taip pat stogo danga turi būti ilgaamžė ir sunkiai pažeidžiama. Stogas tai vienas svarbiausių elementų, todėl ir stogo danga yra itin svarbi. Renkantis stogo dangą reikia atkreipti dėmesį į funkcines savybes bei estetinį vaizdą. Taigi, kokią stogo dangą rinktis? Kokie galima variantai? Atsakymus pateiksime šiame straipsnyje.

Stogo dangos keitimas reikalauja tiek laiko, tiek pinigų, todėl norisi išsirinkti tinkamą dangą, kuri tarnautų ne vienerius metus. Toliau aptarsime pačias populiariausias dangas, kurios yra naudojamos ne vienerius metus, todėl yra įsitvirtinusios rinkoje.

Plieninė danga tai ilgaamžė ir itin atspari danga, kuri yra lengvai montuojama ir puikiai tinkama Lietuvos klimatui. Plieninės stogo dangos kainos yra gana nedidelės. Priežiūra šiai stogo dangai yra gana nedidelė, tačiau renkantis šį variantą reikalingas kas keliarius metus perdažymas. Dažnai ši stogo danga renkamasi dėl gausios spalvų gamos.

Bituminės stogo dangos naudojamos tiek naujiems, tiek renovuojamiems stogams. Vienas iš pagrindinių privalumų bituminės stogo dangos yra paprastas montavimas. Stogo dengimas bitumine stogo danga garantuoja atsparumą karščiui, ilgaamžiskumą.

Skardinė stogo danga ilgus metus buvo populiariausias pasirinkimas, tačiau aukšta kaina dažniausiai nėra priimtina vartotojams. Ši stogo danga yra gana prabangi ir ilgaamžė, pats montavimas yra gana sudėtingas, todėl atliekant stogo dengimo darbus šia danga reikalingi kvalifikuoti stogdengiai, kurie darbus atliktų kokybiškai, nes net ir menkiausias nukrypimas greitai sugadina stogą.

Kaip sutaupyti perkant stogo dangą?

Kaip ir daugeliu atveju taip ir perkant stogo dangą galima sutaupyti per stogo dangos akcijos. Dar vienas būdas stogo dangos išpardavimas. Šie du variantai yra naudingi vartotojui, tačiau pardavėjai tikisi, kad dauguma prekių bus perkamos realia kaina. Atliekant pirkimą turite apsiskaičiuoti, kiek reikės stogo dangos, stogo dangos skaičiuoklė, tai vienas iš paprasčiausių būdų, kuris gana tiksliai apskaičiuoja reikiamą kiekį stogo dangos.

 

 


 

Stogo šiltinimas apie kaminą

stogo šiltinimas

Šiltinant stogą, dažnai turime problemą toje vietoje, kur kaminas išvedamas per stogo konstrukciją į išorę. Kadangi dažniausiai kaminas būna apskardinamas, tad problema visiškai paslepiama.

Ši neišspręsta stogo šiltinimo problema lemia tokias pasekmes:

 • Šilto oro nutekėjimas per nesandarumus tarp kamino konstrukcijos ir šiltinimo medžiagos.
 • Kondensato kaupimasis šiltinimo medžiagoje.

Kiek šilto oro gali nutekėti?

Apšiltinant tradicinėmis medžiagomis ir nesirūpinant papildomu sandarinimu per kamino konstrukcijos ir stogo jungtį esant vėjuotam orui iš namo per valandą šilto oro gali nutekėti, iki 5 namo tūrių.

Kada prarandame šilumą? 

Šiltinant stogą orui laidžiomis medžiagomis, tokiomis, kaip akmens vata, mineralinė vata ar vata iš celiuliozės, iš pastato vidaus būtina naudoti garą izoliuojančią plėvelę, o iš lauko pusės – vėją izoliuojančias medžiagas. Problemų sulaukiame tada, kai minėti izoliuojantys sluoksniai neužsandarinami specialiomis medžiagomis, tokiomis, kaip lipnūs pleistrai ar silikonai.

Kita dažna problema – tai netinkuoti akytojo betono ar keramzitbetonio kaminai. Net jei apie kaminą stoge ir atliktas sandarinimas, per nesandarią šių blokelių medžiagą vidaus oras lengvai nuteka į išorę.

Kada kaupiasi drėgmė stogo šiltinimo medžiagoje?

Drėgmė (vandens garai) per stogo konstrukciją juda abiem kryptimis, žiemą iš vidaus į išorę, o vasarą – iš išorės į vidų, todėl, neužsandarinus garą ir vėją izoliuojančių plėvelių, vandens garai patenka į šiltinimo medžiagą ir pasiekę rasos tašką, kondensuojasi. Drėgmė blogina šiltinimo medžiagų savybes bei gadina stogo konstrukciją.

Ką daryti, kad stogo šiltinimas apie kaminą būtų tinkamas?

Rinkdamiesi tradicines šiltinimo medžiagas investuokite į sandarinimo technologijas, naudokite patikimas sandarinimo medžiagas ir rinkitės kruopščius statybininkus. Atlikite pastato sandarumo testą prieš atliekant apdailą, darbų kokybei patikrinti, arba pasirinkite sandaraus šiltinimo technologiją GAMO, kurios purškiama medžiaga šiltinant stogą iš karto užgarantuos konstrukcijų sandarumą. Taip išvengsite nuostolingų tradicinių problemų.