Kėdžių nuoma: tinkamos įmonės pasirinkimas

www.didysisvestuviukatalogas.ltJeigu planuojate vakarėlį ir jums yra reikalinga kėdžių nuoma – rekomendojame pasirinkti įmonę, kuri teikia kokybiškas šios srities paslaugas. Kadangi pasirinkimas Lietuvoje yra gana nemažas – būtina susidėlioti tam tikus kriterijus, kurie padės lengviau rasti tinkamą įmonę. Rekomenduojame su galimais pasiūlymais susipažinti internete, taip pavyks sutaupyti laiko ir bus paprasčiau rasti tinkamiausią įmonę. Svetainėje www.didysisvestuviukatalogas.lt labai didelis pasirinkimas įmonių, kurios nuomoja kėdes.

Pateikiame kelias gaires, kurios jus padės greičiau apsispresti kas jums labiausiai tinka.

 • Kėdžių nuoma gali skirtis savo kaina, taigi atsižvelkite į tai k jums įmonė gali pasiūlyti už tam tikrą kainą ir ar yra galimybė sutaupyti.
 • Akivaizdu, kad gali skirtis ir nuomojama produkcija, nes kiekviena firma renkasi prekiauti tokia produkcija, kuri jiems atrodo populiariausia, tad susidėliokite kriterijus, kokios kėdės būtent domina jus ir tik tuomet kreipkitės į atitinkamas kampanijas. Šiuo metu labai patogus faktorius yra tai, kad beveik kiekviena firma reklamuoja save internete, tad tai puiki gaimybė greitai ir nešeinant iš namų rasti visą norimą informaciją. Rekomenduojame ja pasinaudoti ir tokiu atveju, kai norite sužinoti ar vyrauja akcijos ar nuolaidos.
 • Paklausinėkite kitų žmonių, kurie galbūt jau naudojosi tokiomis paslaugomis, jie jums galės patarti kur vera kreiptis, o į ką net neverta atsižvelgti. Čia ir vėl puiki galimybė pasinaudoti interneto teikiamomis galimybėmis, kadangi jame rasite nemažai komentarų, kuriuose bus atsiliepimai apie tam tiką firmą.
 • Atsižvelkite į tai kiek laiko firma gyvuoja. Kadangi kuo firma ilgiau gyvuoja, vadinasi jos produkcija yra kokybiška ir žmonės mielai renkasi jų paslaugas.
 • Galiausiai, pasidomėkite kokios sąlygos vyrauja konkrečioje firmoje. Logiška, jog kiekvienas norime tokių sąlygų, kurios būtų nepriekaištingos ir užtikrintš kokybę. Rekomenduojame jas kuo detaliau pasiskaityti, kad vėliau nereikėtų gailėtis savo pasirinkimo.

Kėdžių nuoma nevisada gali būti reikalinga atėjus šventės metui. Svarbiausia, egzistuoja ne viena galimybė, tad turime proga rasti tinkamiausią variantą. Kadangi Lietuvoje yra ne viena kompanija, kuri siūlo tokio tipo paslaugas – atsižvelkite į kiek įmanoma daugiau kriterijų, kad liktumėte užtikrinti savo pasirinkimu.

Rekomenduojame gyvai pabendrauti su verslininku, kuris teikia šias paslaugas ir tik tuomet pasirašyti sutartį. Kartais komunikacija išduoda labai daug, tad galbūt pabendrave su šios srities žmogumi, pakeisite nuomone ir atsisakysite jo paslaugų.

Kėdės yra labai svarbi detalė vakarėlio metu. Kėdės užtikrins, kad kiekvienas svečias turės savo vietą, kurioje galės pailsėti ar tiesiog ramiai atsisėdę pasišnekučiuoti.

Virtuviniai baldai – jaukumui sukurti

virtuviniai baldaiAtėjus laikui atnaujinti virtuvę, daugelis pradeda galvoti vaikščioti po virtuvės baldų salonus ir ieškoti tinkamiausio sprendimo. Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Jurbarke ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose tikrai yra į ką pažiūrėti, tačiau kaip neapsirikti priimant galutinį sprendimą?

Daug aspektų priklausys nuo Jūsų virtuvės dydžio ir netgi gaminimo įpročių. Vieniems labiau patinka didžiąją dalį savo turimos virtuvinės technikos laikyti matomoje vietoje. Tokiu atveju virtuvės baldai turėtų būti atviros spintelės arba spintelės, kurių duryse įmontuotas stiklas, indų kabyklos ir panašiai. Tuo tarpu kiti mėgsta tuščias erdves. Tokiu atveju virtuvėje kabės bei stovės uždaros spintelės. Logiška, jog pagal poreikius skirsis ir virtuviniai baldai.

Viską suderinti ir suprojektuoti kartais atrodo praktiškai neįmanoma, todėl daugelis kreipiasi į specialistus, kurie turi atsakymus į visus kamuojančius klausimus. Vis dėl to, jeigu patys nežinosite ko norite, gali būti šiek tiek sudėtingiau – dėl šios priežasties jau iš anksto turite apgalvoti, kokie baldai virtuvei Jums atrodo reikalingiausi.

Kitas aspektas – virtuvės interjeras. Keičiant tik baldus, situacija yra šiek tiek paprastesnė, kadangi Jums tereikės naują komplektą priderinti savo eilės laukiančios buitinės technikos ar kambario sienų. Kur kas sunkiau apsispręsti tampa tuomet, kai vykdomas kapitalinis remontas – tuomet galimybės atrodo beribės ir kambario spalvas galima ir vėl derinti iš naujo.

Bet kokiu atveju, virtuvės baldai ir jos restauracijos darbai vykdomi itin retai, todėl svarbu pasirinkti tokias spalvas, kurios patinka ne tik vakar ir šiandien – sekti naujienas ir madas yra sveikintinas dalykas, tačiau nereikėtų pamiršti, jog mados keičiasi dažniau, nei Jūsų virtuvės interjeras, todėl geriau pasirinkti neutralesnį variantą, kuris taip pat gali turėti tam tikrų stilingų ir akį traukiančių elementų. Dažniausiai rekomenduojamos pastelinės, šviesių tonų spalvos, kurios suteikia papildomo jaukumo ir tuo pačiu vizualiai šiek tiek padidina Jūsų virtuvės erdvę.

Virtuvės baldai turi būti ne tik žavingi, bet ir patrauklūs savo kaina, o jeigu prie jos dar pridėsite kokybę ir šiek tiek fantazijos, tikėtina, jog rezultatai tikrai nustebins.

 

Kam reikalingi dūmtraukiai?

dūmtraukiaiJeigu namus apsišildote pats – tokiu atveju svarbu pasirinkti sistemas garantuosiančias, kad šildymas bus paprastas, greitai realizuojamas ir padės Jūsų namas visada būtų jaukiais bei šiltais. Dūmtraukiai – kiekvieno namo privalomoji dalis. Tinkamai įrengta ir labiausiai poreikius tenkinanti sistema netaps trukdžiu. Lygiai taip pat kaip ir kaminų dėklai, kurių svarbumą suvokia vis daugiau žmonių.

 1. Jeigu norite, kad šiluma namuose kur kas greičiau pasklistų – tokiu atveju dūmtraukiai yra priemonė, kurią būtina įsigyti. Dėl tam tikrų oro sąlygų ir tuo pačiu slėgio – šiluma labai minimaliai kaista, taigi, namuose būna nemalonu. Šiuo atveju dūmtraukiai ir yra tas prietaisas, kuris padeda suaktyvinti ugnį ir tuo pačiu padidinti šilumą.
 2. Dūmtraukiai padeda užsitikrinti, kad namuose nebus jokių nelaimių. Savarankiškas kūrenimas yra neatsiejamas nuo baimės, kad liepsna ar paprasčiausia žiežirba gali sukelti problemas. Aktualu tai, kad papildoma apsauga padeda gyventi ramiau.
 3. Ši sistema taip pat padeda užtikrinti kamino stabilumą bei sistemos funkcionavimą. Svarbiausia pasirinkti kokybiškus dūmtraukius, kurie funkcionaliai atliks savo darbą.

Dūmtraukiai gaminami iš kokybiškų medžiagų (dažniausiai plieno), taigi taip garantuojama, kad priemonė ilgai ir sėkmingai tarnaus. Plienas padeda kaminui kur kas greičiau įkaisti, taigi tuo pačiu ir šiluma namus pasiekia efektyviau. Tiems, kurie šiuo metu planuoja savo namus – nerekomenduojama rinktis mūrinių kaminų, kadangi jų atliekamos funkcijos netenkina lūkesčių. Tokiu atveju specialūs kaminų įdėklai vienintelė išeitis.

Bėgant metams modernėja technologijos, taigi rinka gali pasiūlyti kur kas naujesnius ir funkcionalesnius prietaisus. Specialūs dėklai – viena iš pasirinkimo galimybių. Atsižvelgiant į pliusus, kuriuos teikia – verta net perstatyti kaminą. Paslaugas Jums gana pigiai gali suteikti profesionalai, kurie puikiai išmano statybos smulkmenas.

Nepamirškite, kad būtina naudoti karščiui atsparias sistemas. Būtent todėl plienas ir yra taip giriamas. Dėl didelio karščio jis nekeičia savo savybių, ilgai tarnauja, sėkmingai atlieka savo funkcijas. Ieškodami Jums labiausiai tinkamų kamino dalių – konsultuokitės su profesionalais, kurie patars, atsakys į klausimus bei rekomenduos.

 

Kai gyvenimo būdas – sėdint

Kai mūsų naują mokymų centrą pasiekė stalai is Otto, tai visi pasijautėme panašiai – štai nauji mūsų baldai tam gyvenimo būdui, kokį palaikome nuolat. Nesvarbu, ar kėdės ir stalai is Otto būtų, ar iš kur nors kitur, bet, ką veiksime prie jų, aišku – sėdėsime. Šių laikų žmogus pramiega 8 valandas, prasėdi darbe 8 valandas, prasėdi mašinoje 2 valandas, prasėdi prie televizoriaus ar kompiuterio namie dar 2 valandas, ir lieka tik 4 valandos pajudėti. Kai turėtų būti kitaip. Tam, kad būtų galima dar bent kažkiek išlaikyti gyvenimo kokybę, galime pagalvoti, kaip reikėtų reguliuoti savo sėdėjimo ir judėjimo įpročius.

Pasirinkti tinkamus baldus

stalasLengva pasakyti – pradėk gyventi kitaip, daugiau judėk – kai žmogaus darbas realiai yra sėdimas. Jeigu  būtina sėdėti, nes stalai is Otto tiesiog yra darbo vieta, o iš kėdės neatsiplėši, nes darbe turi prasėdėti tas 8 valandas (dar 1 valandą ir pietaujant), tai tą gyvenimo būdą taip lengvai nepakeisi. Aišku, pirmas dalykas, kurį galima pasistengti padaryti, tai yra teisingas baldų pasirinkimas. Tai tikrai neišgalvotas dalykas, nes mums sėdint reikia užtikrinti gerą laikyseną. Yra skirtumas, koks bus jūsų stalas internetu, kokia bus kėdė, nes nuo to priklausys kūno pozicija. Žinoma, vien tik geras stalas internetu tos pozicijos neužtikrins, jūs pats turėsite ją kontroliuoti, bet tais atvejais, kai turėsite gerus, taisyklingus baldus, galėsite ir sėdėti tinkamai. Tad kaip issirinkti stala ir kėdes?

Visų pirma, žinokite, kas yra taisyklinga sėdėjimo pozicija. Stuburas turi būti tiesus, kompiuteris – akių lygyje. Keliai ir alkūnės sulenkti 90 laipsnių kampu. Vadinasi, atitinkamas turi būti ir rasomojo stalo pasirinkimas – jūsų rankos turi būti ne per aukštai ir ne per žemai. Taip pat ir ant jų padėtas kompiuteris turi būti tinkamame akių lygyje. Tai galite reguliuoti patys, paisydami šių reikalavimų, kuriuos žinosite iš anksto. Taigi, stalo pirkimas turi būti apgalvotas dalykas. O vėliau, jau sėdint tas 8 valandas prie kompiuterio, reikia stengtis nesikūprinti, išlaikyti šią poziciją. Beje, minkšta ir lengvai laviruojanti kėdė ant ratukų, kokios pamėgtos biure, nėra sveika jums, jūsų kūnui. Nors jūs jausitės be galo patogiai, tačiau negalėsite taip sėdėdami užtikrinti stabilios kūno padėties, palaikyti gerą stuburo išsitiesimą.

Daryti mankštą

Net jeigu sėdėsite prie pačių geriausių, jums pritaikytų baldų, vis tiek sėdėsite. Darykite pertraukėles tarp sėdėjimo ir vis pasimankštinkite. Tai galite daryti kas porą valandų, taip pat ir prieš pradedant darbą. Tai pagerins jūsų kraujo apytaką, taip pat žvaliai nuteiks darbams, išjudins kaulus ir sąnarius, kurie bus sustingę visą kitą laiką, kol sėdėsite prie darbo. Įsivaizduokite, kad maži atsistojimai, atsitraukimai, yra pliusas, o ne minusas. Kartais žmogui atrodo, kad jis turi kuo daugiau sėdėti tam, kad galėtų daugiau nudirbti, o kažkoks nuėjimas kažkur jį labai išblaškys. Tačiau galvokite ir apie savo sveikatą – gal jums net galvoti bus lengviau, kai darysite regulerias pertraukėles ir nuolat pajudėsite.

Turėti aktyvių pomėgių

Na ir pats svarbiausias dalykas – jūsų likęs laisvas laikas. Tai tikrai svarbu, ar jūs likusį laiką gulėsite ant sofos su televizoriaus pulteliu rankoje, ar eisite žaisti krepšinį, pavedžioti šunį, pasivaikščioti po galerijas, pasikrapštyti garaže, pasivažinėti dviračiu. Aktyvaus gyvenimo jums būtinai reikia, jeigu jo negyvensite, vėliau už tai kentės jūsų kūnas ir sveikata.

Planuojate pavėsinę? Kokia Jums labiausiai tinka?

pavėsinėSvajojate apie nuosavą pavėsinę, kurioje galėsite laiką leisti ne tik šiltuoju, tačiau ir vėsesniais orais? Galvojate, kad nieko nėra puikiau, kaip šiltą vasaros dieną gulėti atokaitoje? Tokiu atveju pavėsinės – puikiai jums tinkamas pastatas, kurį gali įsigyti visi turintys plotą lauke. Nesvarbu, ar galite pasigirti nuosavu kiemu, o gal turite sodybą – joje pavėsinės puikiai tiks. Juolab, kadangi egzistuoja tokia plati pasiūla – kiekvienas ieškantis atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Svarstote, kokios pavėsinės Jums tinka labiausiai? Skaitykite tekstą toliau, galbūt Jums tai padės apsispręsti ir pasirinkti teisingai.

Uždaros ar atviros pavėsinės?

Pavėsinės gali būti uždaros ir atviros ir nuspręsti, kuri Jums labiausiai tinka galima pagal tai, kurioje vietoje ji bus statoma. Jeigu Jūsų sodas yra gana atviroje erdvėje, tokiu atveju dažniausiai tokiose vietose būna gana intensyvus vėjas. Natūralu, kad kur kas labiau tinka uždaros pavėsinės. Štai jeigu pastaroji bus statoma kieme, kuriame taip pat yra medžių bei kitų pastatų – atviros pavėsinės padės kur kas labiau džiaugtis erdve. Tiesiog vėjas bus ne toks intensyvus, kadangi pastatai viską užstos. Galima pasirinkti dalinai atvirą pavėsinę. Tokiu atveju dažniausiai konkreti jos siena yra uždengta, o likusios trys – atviros. Tai puikiai tinka tuomet, kai tiksliai žinote iš kurios pusės dažniausiai vėjas pučia.

Pirkti pagamintą ar pagal individualų užsakymą?

Pavėsinės parduodamos tiek jau pagamintos, tiek galite įsigyti gaminį, kuris bus sukurtas pagal Jūsų individualų užsakymą. Atsakyti, kuris variantas yra geresnis – sunku. Tiesiog jeigu pavėsinė bus statoma neįprastoje vietoje arba jūsų kieme kuriamas kiek neįprastas interjeras, tokiu atveju puikiai tiks tokios pavėsinės, kurios yra gaminamos pagal individualius užsakymus. Minusas tas, kad dažniausiai konkrečiai Jums kurtos pavėsinės kainuoja kur kas brangiau. Čia ir kyla klausimas – kokią pinigų sumą galite skirti ir kiek Jums svarbu tai, kad Jūsų kieme būtų unikalus daiktas.

Kaip pasirinkti profesionalus?

Jeigu nusprendėte, kad Jums labiau tinkamas pasirinkimas yra individuali pavėsinė – tokiu atveju reikia skirti laiko apgalvojimui, kuriuo profesionalu planuojate pasinaudoti. Kadangi Lietuvoje profesionalų paieška yra labai plati – naudinga susidėlioti kriterijus, kurie padės teisingai pasirinkti.

 1. Įvertinkite, kokios yra paslaugų kainos ir pagal savo galimybes pasirinkite tą variantą, kuris labiausiai tenkina poreikius.
 2. Būtinai pasižiūrėkite, kokius darbus jie yra iki šiol atlikę ir įvertinkite, ar pasiūla Jus tenkina, ar ne.
 3. Kai kurie specialistai suteikia garantiją savo darbams. Taigi, jeigu ilgainiui iškils kokios nors problemos – jos visiškai nemokamai bus sutvarkomos.
 4. Pavėsinės gali būti stacionarios ir mobilios ir pagal tai, kokios Jums reikia – ieškokite konkretaus gamintojo.

Pavėsinės pasirinkimas pareikalaus iš Jūsų laiko, tačiau tokiu atveju būsite tikras, kad radote geriausia, ką tik įmanoma.

Konteinerių rūšys bei jų panaudojimas

konteineriaiDažnam, einančiam į darbą, kieme stovintys konteineriai tampa pirmąja stotele: reikia išmesti šiukšlių maišelį, kuris prisipildo labai greitai – net ir neatliekant jokių ypatingų namų darbuose. Kaimo vietovėse didelė dalis atliekų panaudojama kitiems tikslams – išrūksta pro kaminą, sumaišoma į kiaulių jovalą arba atsiduria komposto krūvoje. Tačiau net ir praktiškai tvarkant atliekas, šiukšlių konteineriai būtini: nakties metu užpildyti kaimyno šiukšliadėžę arba savo atliekomis (dažnai nesuįrančiomis šimtus metų) teršti gamtą – labai nepilietiška. Kai kuriose situacijose, nuosavame ar daugiabučio kieme stovinčio konteinerio atsiradusioms atliekoms sutalpinti nepakanka. Įsivaizduokite, kokie nepatenkinti būtų kaimynai, pamatę, jog bendras konteineris  ir teritorija aplink jį pripildyta atliekomis, atsiradusiomis po jūsų buto remonto! Tai – ne tik nedraugiškas, bet ir įstatymus pažeidžiantis elgesys. Išeitis paprasta ir prieinama visiems: konteineris, esant vienkartiniam poreikiui, gali būti išsinuomojamas arba, įžvelgus nuolatinio naudojimo būtinybę – nusiperkamas.

Išsinuomoti arba nusipirkti siūlomi konteineriai yra skirstomi į kelias kategorijas:

 • Statybinių atliekų konteineriai

Statybinis konteineris yra nepamainomas atliekant statybos ir remonto darbus, kurių metu neišvengiamai atsiranda kalnas šiukšlių. Statybinis konteineris turėtų būti pasirenkamas atsižvelgiant į numatomų atliekų rūšį (mediena, statybinis laužas, plastikas ir panašiai) bei kiekį (nuo to priklauso reikiamas dydis). Nuomos paslaugą siūlančių bendrovių statybiniai  konteineriai pristatomi į kliento nurodytą vietą (būtinas išankstinis užsakymas) ir, pastaruosius pripildžius,  atliekos išvežamos saugiam utilizavimui.

 • Konteineriai šiukšlėms

Tai – konteineriai, į kuriuos kraunamos kitos, ne statybinės atliekos, pavyzdžiui – buitinės šiukšlės. Šis variantas – puikus sprendimas, kai dėl atliekų kiekio ar rūšies negalima pastarųjų talpinti į turimą konteinerį. Konteineriai kaina tikrai nėra prabangos paslauga

 • Jūriniai konteineriai

Tai – konteineriai, kurių paskirtis yra kiek kitokia nei anksčiau aptartų. Pastarieji yra naudojami krovinių pervežimui laivais bei sausumos keliais (sunkvežimiais bei geležinkeliu), taip pat neretai tampa sandėliavimo ar kitos paskirties pastatu (galima įvesti visas būtinas komunikacijas, tad tai – puiki gyvenamoji, prekybos, maitinimo įstaigos ir panašiai vieta). Iš paskirties galima spręsti, jog šio tipo konteineriai yra skirti ilgesniam naudojimui, tad daugiau dėmesio sulaukia ne nuomos, bet skelbimai iš serijos “ juriniai konteineriai parduoda“. Jūriniai konteineriai kaina, įvertinus potencialią paslaugos naudą, yra protinga bei ekonomiška investicija.

 

 

Laiptų turėklai – kokie populiariausi?

laiptų turėklaiLaiptu tureklai – tai laiptų pakopų kraštuose montuojamos išilginės atramos, reikalingos tiek kaip apsauginę funkciją atliekantis laiptu elementas, tiek kaip išskirtinė namų/biuro/poilsiavietės ar bet kokios kitos paskirties statinių išorės ar vidaus dekoro detalė. Tačiau kaip žinoti, kokie tureklai dabar populiariausi ir madingiausi? Kokios laiptų turėklų detalės perkamiausios? Ir apskritai – ar laiptu tureklai turi savo madas? Apie visą tai jums pasakoja mūsų specialistai.

Populiariausi rinkoje – nerūdijančio plieno laiptų turėklai. Tokie tureklai dažnai reikalauja sudėtingesnio gamybos proceso, tačiau turėklų populiarumas yra puikus įrodymas, kad rezultatai klientus itin džiugina. Tokie laiptų turėklai atrodo ypač estetiškai, patraukliai, beveik nesidėvi, bet to, juos ypatingai lengva valyti nuo nešvarumų. Taigi tai – dar ir praktiški laiptu tureklai. Kaina priklauso nuo įvairių niuansų, antai kiek vamzdelių bus turėklo užpildyme, ar bus naudojamas stiklas ir pan. Svarbu paminėti ir kad ši ši medžiaga puikiai tinka ne tik vidaus laiptams. Nerūdijančio plieno lauko laiptų turėklai yra vienas geriausių pasirinkimų drėgmės ar tiesioginės saulės spindulių veikiamoje lauko aplinkoje.

Metalo turėklai yra visada populiarus ir madingas pasirinkimas būtent dėl to, kad jie gali būti lengvai priderinti iš pažiūros labai skirtinguose namų interjeruose. Tai –jaukumo namams suteikiantys laiptų turėklai. Metaliniai turėklai populiarūs dar ir dėl to, kad tinkamai juos apdirbus galima išgauti unikalų rezultatą – laiptu atramas, kurios atrodys kaip tikro kalvio gaminti laiptu tureklai. Kaina, tuo tarpu, bus nepalyginamai mažesnė. Beje, svarbu žinoti ir dar vieną dalyką, norint kad namuose atsirastų išskirtiniai laiptų turėklai: detalės. Tinkamai parinkus laiptų detales, laiptų turėklai atrodys kaip tikras meno kūrinys.

Vis mažiau populiarus laiptu turėklų variantas – iš medienos pagaminti laiptu tureklai. Mediniai laiptų turėklai  šiuo metu yra nustelbti anksčiau aptartų metalo bei nerūdijančio plieno turėklų. Visgi tokie laiptu tureklai vis dar yra populiarūs kaimo sodybose, soduose ir pan. Tai – dar ir pigūs laiptų turėklai. Kaina gali svyruoti nuo 150 € už metrą. Kita vertus, mediniai tureklai lauko laiptams nėra pats geriausias pasirinkimas – nuo per didelės drėgmės medis gali greitai peršlapti ir pradėti pūti.

Taigi tai – trys populiariausios laiptų turėklų opcijos rinkoje. Svarbu paminėti, kad turėklų montavimo paslaugos gali būti užsakomos visoje Lietuvoje (laiptu tureklai vilniuje, laiptu tureklai alytuje, laiptu tureklai kaune, laiptu tureklai klaipedoje ir tt.). Na o jei laiptu turėklus įsirenginėjate pirmą kartą, turbūt taip pat dar svarstote, kur įsigyjami laiptu tureklai? Senukai (prekybos centras) siūlo platų laiptų turėklų detalių pasirinkimą. Akivaizdu, kad pasirinkimo opcijų tikrai netrūksta, tad linkime priimti tinkamą sprendimą ir įsirengti puikius laiptų turėklus!

Kaip pasirinkti baldų tiekėjus?

Baldų gamyba VilniujeNamai nebus namai, jeigu juose nebus baldų, kurie ir patogūs, ir stilingi. Baldų gamyba Vilniuje orientuojasi į skirtingų žmonių poreikius ir stengiasi pasiūlyti kuo įvairesnius baldus. Tikslas, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam labiausiai tinka. Kartais gali būti sunku pasirinkti ne tik labiausiai tinkamus baldus, tačiau taip pat ir tiekėjus, kurie suteiks Jums namų interjero kūrimo paslaugą.

Baldų gamyba Vilniuje suteikiama daugelyje vietų, tad skirti laiko kompanijų lyginimui tikrai teks. Svarbiausia, žinoma, kad galiausiai gauti baldai Jums bus tobuli.

 1. Kiekviena kompanija nustato savas kainas. Žinoma, viskas varijuoja priklausomai ir nuo pačio baldo, tačiau kol vienos įmonės suteikia pigesnius baldus, tuo tarpu kitos labai brangiai įkainoja savo paslaugas. Gali būti, jog kokybė nuo to visiškai nesikeičia. Pirkti vien dėl kompanijos vardo tikrai neverta.
 2. Internete visada naudinga perskaityti kitų žmonių atsiliepimus apie konkrečios kompanijos paslaugas. Aišku, tai kas tinka vienam, kitam gali būti labai prastas pasirinkimas, tačiau galiausiai svarbu tai, kad komentarai padės įvertinti paslaugas.
 3. Įvertinkite, kokio stiliaus baldai yra parduodami. Kol vienuose dominuoja klasikiniai baldai, tuo tarpu kiti labiau linkę prekiauti moderniais.
 4. Kai kurios įmonės gamina baldus tik virtuvėms, tik svetainėms ar miegamiesiems. Taigi, ieškoti Jums tinkamos varianto reikia ir pagal tai, ar tam tikroje vietoje yra pateikiama ta pasiūla, kuri Jums tinka.
 5. Įvertinkite, per kiek laiko ir už kokią kainą baldai bus pristatyti iki Jūsų. Kol vienų paslaugos gali visiškai nekainuoti – koks tikslas mokėti didelius pinigus už pristatymą.
 6. Būtinai perskaitykite visas sąlygas. Sužinokite, kokios yra garantijos ir kokiais atvejais galima gautą baldą grąžinti atgal.

Kuo gaudžiau bendrausite su asmenimis, kurie gamina baldus – tuo labiau susitarti pavyks. Daugelis verslininkų yra pasiruošę padaryti viską, kad tik klientas liktų patenkintas. Jūs turėtumėte išnaudoti šią galimybę ir kontaktuoti tiek, kiek tik Jums reikės. Taip užsitikrinsite, kad gausite aukščiausios kokybės baldus mažomis kainomis.

Gyvenkite tokiuose namuose apie kokius svajojote visą gyvenimą.

Kokybiški namo pamatai – ilgaamžiškumo garantas

namo pamataiApie pamatus reikia galvoti kaip apie bato padą. Tu jo nematai, tačiau jei jis kiauras ar nuklišęs – labai greitai tai pajunti ir tikrai jausmas nėra malonus. Taigi, lygiai kaip bato padas gali turėti įtakos žmogaus savijautai, taip ir namo pamatas yra svarbi namo dalis, nuo kurios priklauso namo ateitis. Statybų specialistai ne kartą yra matę, kuomet dėl netinkamai sumontuotų pamatų teko griauti namą – pasistenkite, jog taip neatsitiktų ir jums.

Pamato statybos prasideda nuo grunto tyrimo

Klausimas „kokius pamatus pasirinkti“ yra tik retorinis, atsakymas į jį yra teorinis, nagrinėjantis skirtingų pamatų tipų savybes ir teorinę galimybę panaudoti juos konkretaus namo statybai. Praktiškai atsakymas į šį klausimą gali būti pateiktas tik atlikus grunto tyrimus. Grunto tyrimai nustato grunto galimybes išlaikyti namą. Juk ne pamatas laiko namą, o būtent gruntas į kurį atsiremia pamatas. Taigi gruntas turi būti pakankamai tvirtas, kad ant jo statomo namo pamatai ir sienos neskilinėtų, pamatai nesėstų. Geologiniai grunto tyrimai nustato kokie pamatai tinkamiausi namui, kokio gylio turi būti pamatai, kokios technologijos bei papildomos priemonės turi būti naudojamos.

Lietuviai linkę taupyti, todėl žinodami, kad kaimynas pasidarė grunto tyrimus, tiesiog pasinaudoja jo rezultatais ir sprendimus priima pagal tuos rezultatus. Tačiau keliasdešimt metrų atstumas jau yra daug ir gruntas gali būti kitoms, gruntiniai vandenys kitame aukštyje arba kaip tik sklypo vietoje eiti vandens gysla. Specialistai dažnai dalinasi patirtimi ir pastebėjimais, kad šalimų sklypų geodeziniai tyrimai būna visiškai skirtingi. Todėl taupyti šioje vietoje nereikia.

Nepamiršti hidroizoliacijos

Pamatų liejimas nėra vien tik pamatų įrengimas. Itin svarbus momentas yra pamatų hidroizoliavimas. Žemė yra drėgna bet kokiu metu, o betonas yra laidus drėgmei. Nesiimant jokių priemonių, pamatai tarsi kempinė sugeria drėgmę ir perduoda sienoms. Todėl reikalinga vertikali ir horizontali izoliacija, apsauganti pamatus nuo drėgmės.

Papildomi rūpesčiai atsiranda, jei nusprendžiama įrengti rūsį. Prieš įrengiant svarbu išsiaiškinti kokiame gylyje yra gruntinis vanduo, jei aukščiau nei puse metrų, jokia hidroizoliacija nepadės, verčiau apskritai nerengti rūsio.

Kaip sutaupyti perkant baldus?

prekyba baldais Jeigu remontuojate namus iš pagrindų arba paprasčiausiai norite pasikeisti iki šiol turimus– laikas skubėti į elektronines parduotuves, kuriose egzistuoja tokia plati pasiūla, jog net ir pats išrankiausias asmuo atras tai, kas jam labiausiai tinka. Prekyba baldais populiari visame pasaulyje. Ypač išskirti galima Lietuvą, kur yra labai daug nagingų žmonių pasiruošusių parodyti, kaip sėkmingai jiems sekasi gaminti ne tik masinius, tačiau ir vienetinius baldus. Tiesa, jeigu Jums reikia ne vieno baldo, tačiau gana didelio kiekio, kuriuo būtų įrengiama konkreti patalpa, tokiu atveju verta pagalvoti, kokios galimybės gali padėti sutaupyti bent jau dalį pinigų. Pateikiame Jums kelis patarimus, kurie gali padėti sutaupyti.

Pirkimas internetu – pigesnis pasirinkimas

Tai, kad pirkti internetu yra pigiau – sutinka visi. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl elektroninės prekybos vietos tapo populiarios per tokį trumpą laiko tarpą. Prekyba baldais internetu taip pat suteikia galimybę atrasti Jums tinkamus baldus kur kas mažesnėmis kainomis. Svarbiausia, kad greta nedidelių kainų egzistuoja ir labai plati pasiūla, taigi užtikrinama, kad kiekvienas žmogus atras tai, kas jam labiausiai tinka ir geriausiai geba patenkinti jo poreikius. Tai, kad kaina elektroninėje prekybos vietoje yra mažesnė nereiškia, kad ir produkcija prastesnė. Paprasčiausiai, virtualios parduotuvės išlaikymas kainuoja mažiau, tad tuo pačiu ir prekės antkainis yra mažesnis. Juolab, konkurencija taip pat skatina mažinti kainas, ką daugelis elektroninių prekybos vietų daro labai sėkmingai.

Pirkite padėvėtus baldus. Tačiau ar tai tikrai yra gerai?

Kita galimybė bent kiek sutaupyti pinigų, kuomet perkate baldus – pirkti jau padėvėtus gaminius. Kai kurie žmonės susidomi šia galimybe, kadangi pasak jų, pakeitus užtiesalus bei gobelenus galima džiaugtis išties labai gražiais baldais. Tiesa, jeigu perkate lovą – spyruoklės dažniausiai būna nekokybiškos. Jeigu perkate spinta – durelės varstosi su garsais. Tai reiškia, kad daugeliu atveju gausite tokį daiktą, kuris iš pirmo žvilgsnio neturi gedimų. Deja, vėliau jie labai puikiai pasimato ir tenka dar papildomai investuoti norint, kad naujai įsigytas daiktas puikiai tarnautų.

Prekyba baldais jau dėvėtų daiktų Lietuvoje yra populiari. Tačiau Jums reikia nepamiršti, kad skūpas dažniausiai moka du kartus. Ar tikrai verta skirti investiciją ir paskui gailėtis pasirinkus dėvėtą baldą?

Akcijos, nuolaidos ir kiti džiaugsmai

Dar viena galimybė investuojant mažiau gauti kokybę yra laukti kokios nors akcijos arba paprasčiausiai nuolaidos. Jos dažniausiai siūlomos prieš arba po įvairiausių švenčių. Akcijas kur kas paprasčiau pastebėti yra elektroninėse vietose, kadangi vos tik užsukus į puslapį dažniausiai sistema pirmiausia pasiūlo įvertinti suteikiamas pigesnes pirkimo galimybes. Maža to, kad elektroninės prekybos vietos jau iš savęs siūlo pigesnę produkciją, tai šalia to paties galima gauti dar papildomą nuolaidą.

Taupymo galimybės egzistuoja, tačiau dažniausiai joms reikia skirti laiko. Tuomet paprasčiausiai galite palyginti skirtingus variantus ir užsitikrinus, kad baldo kokybė gera – pirkti pigesnį variantą. Prekyba baldais padės atrasti tai, kad užtikrins, kad jūsų susikurtas interjeras namuose bus gražus, komfortabilus ir labiausiai tinkamas žmogui.