Greita perkraustymo paslaugos paieška

perkraustymo paslaugosŠių modernių laikų visuomenėje visus persikraustymo nemalonumus galima nustumti į šalį, kadangi dabar persikelti iš vienos gyvenamosios vietos į kitą yra tikrai labai paprasta. Perkraustymo paslaugos – itin populiarus daugelio žmonių pasirinkimas, kuris padeda sutaupyti laiko bei išvengti papildomo fizinio darbo. Tokia paslauga užtikrina lengvą problemos sprendimo būdą, tačiau šios srities specialistus reikia mokėti ir tinkamai pasirinkti.

Kadangi persigabenti visus daiktus (net ir turint transporto priemonę) yra pakankamai sudėtinga, geriausia visą šį vargą patikėti perkraustymo įmonėms. Visai paprastai galima įsitikinti, jog tai puikus pasirinkimas, taupantis ne tik pinigus, bet ir pastangas. Tačiau perkraustymo paslaugos Vilniuje siūlo itin daug pasirinkimo galimybių, iš kurių reikia išsirinkti vieną – greitą, kokybišką ir patikimą. Tik atsakingi perkraustymo įmonių darbuotojai pasirūpins asmeninių daiktų pergabenimu iš vienos vietos į kitą už priimtino dydžio mokestį. Perkraustymas didžiuosiuose miestuose yra dažna procedūra, tad reikia išmokti pasirinkti tinkamus pagalbininkus, kad vėliau nereikėtų gailėtis jų suteiktoms paslaugomis.

Svarbiausia, visas paieškas derėtų pradėti iš anksto. Neverta laukti paskutinės dienos ar valandos, kadangi tuomet tinkamos perkraustymo įmonės taip lengvai gali ir nepavykti rasti. Perkraustymo paslaugos yra paklausios, tad kokybiškiausias ir greičiausias šios srities įmones reikia užsirezervuoti iš anksto. Vėliau pasirinkimo ratas tik siaurėja, tad atrasti geriausios kainos ir kokybės santykį bus daug sudėtingiau. Jei planuojate persikraustyti, bet neturite tam transporto priemonės ar galimybių, rekomenduojama pasinaudoti būtent greitomis perkraustymo paslaugomis, tačiau apie tai susirūpinkite jau iš anksto.

Ne visos perkraustymo paslaugos Vilniuje yra kokybiškos ir priimtinos klientui, tad labai svarbu iš pradžių pasidomėti tam tikrų įmonių veikla, atsiliepimais ir patirtimi. Rekomendacijos taip pat visuomet gelbsti nuo netinkamo pasirinkimo, tad draugų ar artimųjų patarimas gali būtų daugiau nei naudingas. Paieška internete taip pat gali palengvinti visą paieškos procesą, kadangi virtualioje erdvėje patogu rasti ne tik visas perkraustymo įmones, bet ir atsiliepimus apie jas.

Taigi, aplink gausu pačių įvairiausių perkraustymo specialistų, tačiau ne visos perkraustymo paslaugos yra patikimos, kokybiškos ir greitos. Svarbu rinktis ne impulsyviai, reikia atsižvelgti į rekomendacijas ir atsiliepimus.

Sandėliavimo lentynos maistui

Sandėliavimo lentynos maistui Maisto produktų laikymui reikalingos ypatingos sąlygos. Patalpos turi būti vėsios, sandarios, su gera ventiliacija, kad nebūtų galimybių daugintis vabzdžiams ir įvairioms bakterijoms. To negana. Reikalingos ir specifinės vietos jam laikyti. Sandėliavimo lentynos maistui yra kiek kitokios nei paprastos lentynos. Jos gaminamos iš aliuminio arba specialaus plastiko. Šios medžiagos paprastai nėra palankios bakterijų dauginimuisi, lengvai valomos, todėl maistui labai tinka. Plastmasė taip pat yra specifinė, tinkanti sąlyčiui su maistu (su anodais). Medinių lentynų maisto sandėliuose niekas jau nebestato, nes yra specialios konstrukcijos.

Sandėliavimo lentynos maistui yra labai paprastai surenkamos. Dėl to jas gali pastatyti bet kas – tam nereikia profesionalaus staliaus ar suvirintojo paslaugų – pakanka ir eilinio sandėlio darbuotojo arba net ir valytojos pastangų. Viskas atliekama labai paprastai ir užtrunka nedaug laiko. Pasižiūrėkite šį video, kuriame pamatysite, kaip tai yra paprasta:

Stelažai maistui yra sukurti taip, kad jų lentynėles galima būtų nesunkiai išimti ir išplauti rankomis, naudojant stiprios srovės purkštuvus arba net indaploves. Reikia tiesiog išimti lentynėles ir jų tvirtinimo elementus ir juos išplauti pageidautina karštu vandeniu (karštesnis nei 60 laipsnių vanduo nužudo daugiau mikroorganizmų, nei šaltas).

Maistui skirtas lentynas galima sumontuoti įvairiais kampais. Tam reikia tik pakeisti lentynėlių tvirtinimo elementus ir prie jų pritvirtinti kitas lentynėles. Nors maisto stelažai ir plastmasiniai arba aliuminiai, bet jie išlaiko itin didelius svorius, todėl yra visiškai patikimi – stiklainiai su maistu tikrai nenukris ir nesuduš, jei juos sukrausite net vienas ant kito. Aišku, per daug maisto gali išlenkti lentynas, todėl rekomenduojama neviršyti leistinų svorių.

Eko Fit stelažai yra sukurti Italijoje. Jie buvo sukurti specialiai restoranams, nedidelėms parduotuvėms ir prekybos centrams, mėsos ir pieno perdirbimo įmonėms ir kitoms organizacijoms, kurios nuolatos dirba su maisto produktais ir turi poreikį juos sandėliuoti. Sandėliavimo lentynos maistui tinka ir privatiems namams, tačiau gali kilti įvairių sunkumų su tiekimu, nes tiekėjai Lietuvoje yra orientuoti į verslo segmentą, tad populiariuose statybinių medžiagų ir interjero prekybos centruose tokių stelažų negalėsite įsigyti. Šiuos stelažų gamintojus Lietuvoje atstovauja Storsistem.

 

Kaip išsirinkti tinkamiausią darbo stalą?

darbo stalasŠiuolaikinio žmogaus tendencija: prie kompiuterio jis praleidžia kur kas daugiau laiko nei vaikščiodamas. Taip jau yra, kad žmonės modernėja, o kartu su jų mąstyseną kinta ir požiūris į darbą. Sėdima profesija yra labai dažna, tad tik tinkami biuro baldai gali garantuoti, kad neteks nusivilti vieta, kurioje praleidžiate didžią dalį savo dienos. Juk netinkamas stalas gali sukelti nemažai sveikatos problemų ir viena iš pagrindinių yra iškrypęs stuburas. Darbo stalas yra be galo svarbus tiems asmenims, kurie nuolat juo naudojasi, tad nesvarbu ar jis stovės biure, ar namuose – reikia rasti tobulą variantą, kad darbas ant jo būtų kokybiškas.

Darbo stalas turi būti išsirenkamas pagal tam tikrus kriterijus. Įvertinkite ir rasite sau tobuliausią baldą:

  1. Svarbu įvertinti stalo aukštį. Jokiu būdų nepirkite šio baldo nepabandęs prie jo dirbti, įsivaizduoti, kad rašote ar atliekate panašius veiksnius. Netinkamas stalo aukštis gali iškraipyti stuburą nepataisomai.
  2. Įvertinkite, kiek vienu metu pas jus ant stalo paprastai būna daiktų. Jei dirbate su popieriais, dažniausiai reikalingas gana platus paviršius, kad viskas būtų vienoje vietoje. Nepamirškite, kad reikia palikti vietos ir kompiuteriui, puodeliui kavos, mylimo žmogaus fotografijai…
  3. Medžiaga iš kurios darbo stalas yra pagamintas. Šiuo metu galima rinktis iš ypač plataus arsenalo, tačiau mes, visgi, rekomenduotume likti prie tradicinio medžio, kadangi dažniausiai jis būna geriausias variantas ir akiai estetiniu požiūriu ir paprasčiausiam patogumui: neslydus paviršius, lengvai nusivalo ir t.t.
  4. Spalva, logiška, yra derinama prie visų kambario baldų. Tiesa, jei jau darbo stalas medinis, geriau ir rinkitės tokio tipo natūralius atspalvius… Tikrai atrodys kur kas geriau ir paprasčiau.
  5. Funkcija: ar jums reikia rašomojo stalo, ar kavos staliuko, ar panašiai… Egzistuoja labai platus pasirinkimas – tik pirkite.

Kuomet pasirinkimų jūra yra tokia plati, kodėl gi neišnaudojus visų įmanomų variantų. Jei stalas yra  jūsų darbo vieta – jo paieškoms skirkite užtektinai laiko, kad paskui netektų nusivilti esamu variantu.

Talpos pramonei ir žemės ūkiui

talposKur saugiai laikyti didelius kiekius aliejaus, pieno, įvairių miltelių, trąšų, cheminių medžiagų, grūdų ir pašarų? Aišku, viską galima sukrauti maišiuose ir dėžėse, tačiau savo sandėlyje patys susikursite tokį chaosą, kuris apsunkins darbą ir net verslą. Reikia rasti sprendimą, kaip tinkamai laikyti didesnius kiekius minėtų medžiagų. Nerūdijančio plieno talpos – idealiausias variantas.

Nerūdijančio plieno talpos yra gaminamos iš korozijai atsparaus nerūdijančio plieno – AISI 304 /  AISI 316 / AISI 321. Jos gali būti įvairių matmenų, tačiau dažniausiai yra cilindro arba kūgio formos. Talpos gaminamo pagal užsakymą kuris yra skirtas labai konkrečiam tikslui. Kaina priklauso irgi nuo daugelio dalykų ir elementų.

Talpa – tai ne tik cilindro formos plieninė „bačka“, į kurią per viršų supilamas vanduo ar kita medžiaga. Reikia atsižvelgti į daugelį dalykų. Visų pirma, kur ta talpa stovės. Kaip ji stovės – stačiai ar gulsčiai? Ar ją reikės transportuoti, ar reikės įkasti į žemę. Svarbu, kas joje laikoma ir kokiomis sąlygomis – lauke ar patalpoje. Jei lauke, ar reikalingas termoizoliacinis sluoksnis, kad esanti viduje medžiaga nesušaltų arba neperkaistų. Jei taip, kokį temperatūrų skirtumą ji turi atlaikyti.

Galbūt talpa bus tvirtinama prie pastato, tada reikia pagalvoti apie papildomus laikiklius ir priešgaisrinę saugą. Reikia įvertinti ir kaip aptarnaujantis personalas gali pasiekti talpos viršų, kokiomis kopėčiomis užlipti, kaip jas apsaugoti, kad neliptų pašaliniai asmenys.

Talpos paskirtis gali būti įvairi, todėl labai svarbu ir kokie vidaus mechanizmai gali būti reikalingi. Kokio dydžio sklendės medžiagai visiškai išleisti. Galbūt reikalingas yra ir siurblys arba ventiliacinė sistema, aeratorius. Gal reikia sumontuoti atitinkamus mechanizmus ir laikiklius maišytuvams, kurie talpoje esančias medžiagas nuolatos maišo (tai aktualu pieno produktams).

Kartais reikia talpas švariai išplauti, todėl reikia įdiegti ir specialias CIP sistemas – talpų plovimo sistemas, kurios išplauna ir dezinfekuoja talpas be realaus darbuotojo įsikišimo.

Tiek daug niuansų! Talpos pramonei ir žemės ūkiui yra gana sudėtingi inžineriniai projektai, prie kurių dirba patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Talpos pagaminamos per keletą savaičių priklausomai nuo užsakymo sudėtingumo. Lietuvoje tokių talpas gaminančių įmonių yra keletas ,todėl galima išsirinkti geriausią kainos ir kokybės santykį.

Durys Vilniuje: kaip nepasiklysti?

durys VilniujeDomina durys Vilniuje? Savo prekes siūlyti pasiruošę aibė pardavėjų – tad rinktis tikrai yra iš ko. Tačiau yra ir kita medalio pusė: kai pasiūla per plati, rizikuojame nusipirkti ne visiškai tai, ko mums išties reikia. Galbūt tiesiog pavargstama nuo paieškos, gal „pasimaunama“ ant įtikinamiausiai kalbančio pardavėjo „kabliuko“,  neretai tai susiję su elementariausiu žinių trūkumu. Užpildyti šią spragą ir pabandysime.

Turbūt suprantate, jog durys durims nelygios. Ant vieno gaminio padėta kaina tesiekia kelis šimtus, o ant kito –  tūkstantį ir daugiau. Logiška, jog vien už gamintojo vardą (čia ne brand’inių drabužių rinka) niekas tiek nepermokėtų…Tai kas tada? Išvaizda? Savaime suprantama, jog spalva, tekstūra, stiklų forma ir panašūs dekoro elementai įtakoja daugelio apsisprendimą, tačiau paiešką derėtų pradėti nuo šiek tiek kitokių klausimų apsvarstymo.  Esminis – kokią paskirtį atliks durys? Pastarosios dažniausios skirstomos pagal tai, kur bus montuojamos – viduje ar išorėje. Bute, name, o gal visuomeninio naudojimo patalpoje (pavyzdžiui vaistinėje). Savaime suprantama, jog dūrus pirštu į bet kokias duris ir pasakius „noriu šitų“ bei atidžiau nepasižiūrėjus, kur pastarosios skirtos eksploatuoti, realus itin greitas nusivylimas pirkiniu: nubluko, išsikraipė, neužsirakina, velniškai šalta, o gal net sulūžo. Nesitikėkite, jog pardavėjas suskubs vykdyti garantines sąlygas – dėl netinkamo naudojimo kaltas pats pirkėjas. Kad taip nenutiktų, susipažinkite su žemiau pateikta informacija.

Vidinės durys

Šioms per daug reikalavimų nekeliame: patrauklumas,  dermė su bendru interjeru, garso izoliacija, patvarumas. Turbūt niekas nesiginčys, jog geriausia čia tinka (tiek vizualiai, tiek funcionaliai) medinės durys arba bent išvaizda į medieną panašios (laminuotos).

 Išorės durys daugiabučio namo butui

Kokios turi būti durys, atveriančios kelią į laiptinę? Šiuo atveju svarbiausiu prioritetu daugelis išskiria saugumą. Svarbu ir garso izoliacija – nei mes kaimynų norime girdėti, nei viešinti jiems asmeninio gyvenimo detales. Tokiu atveju paieška „durys Vilniuje“ gerokai susiaurėja – ieškokite tinkamų tarp plieninių (dažniau vadinamų šarvuotomis) durų. Kaina daugeliui „įkandama“ – saugumas ir patvarumas neabejotini. Tiesa, jos nepasižymi itin geru šilumos sulaikymo, bet kai nuo vėjo ir stingdančio šalčio saugo dar ir  laiptinės durys, šis trūkumas neturėtų įtakoti jūsų sprendimo.

 Išorės durys nuosavam namui

Pastarųjų paieška gali užtrukti ilgiausiai, nes ir reikalavimų sąrašas, lyginant su kitais atvejais, nemenkas. Svarbu jau minėtas saugumas, garso izoliacija, dar prisideda pageidautina žemas šilumos pralaidumas bei atsparumas gamtos veiksniams (krituliai, vėjas, saulė, temperatūrų pokyčiai). Atkreipkite dėmesį  į stiklo paketo, klijuotos medienos ir plienines duris. Kadangi durys Vilniuje itin stebina įvairove, tikrai nesunkiai rasite ir šios rinkos naujovių  – „hibridų“, pagamintų iš skirtingų medžiagų, tarkime mediena plius metalas, siekiant išgauti maksimaliai patrauklų rezultatą vartotojui.

 

Kaip išsirinkti sienų dangą?

betono darbaiTik įėjus į patalpą visų pirma į akis krinta sienos. Jos, lyginant su grindimis arba lubomis, užima didžiausią dalį viso būsto. Dėl šios priežasties sienų apdaila turi didžiulę įtaką visam patalpos interjerui. Atsižvelgiant į erdvės specifiką, reikėtų taikyti skirtingas apdailos medžiagas. Apie jas ir apie sienų  paruošimą apdailai ir pakalbėkime kiek plačiau.

Pirmas visų apdailos darbų žingsnis yra pagrindo paruošimas nuo kurio priklauso ne tik galutinė išvaizda, tačiau ir darbų kokybė bei apdailos ilgaamžiškumas. Prieš imantis sienų apdailos būtina jas išlyginti. Šiam darbui geriausia ir paprasčiausia yra naudoti gipso kartono plokštes, tačiau jos šiek tiek  sumažins patalpos plotą. Jei sienos itin nelygios gali būti reikalingi ir betono darbai. Esant tik smulkiems defektams pakaks tinko ir glaisto. Jei sienas ruošiatės tapetuoti, tuomet reikia nulupti senų tapetų sluoksnį. Tam galite naudoti specialius įrankius arba tiesiog apipurkšti senus tapetus karštu vandeniu ir jie tuomet nesunkiai nusilups. Tai atlikus sieną reikia švariai nuvalyti (kad neliktų klijų ar tapetų likučių) ir, jei reikia, nuglaistyti bei nušlifuoti. Sienos paruošimas prieš dažymą yra sudėtingesnis, kadangi ji turi būti idealiai lygi, tačiau dažymas, lyginant su tapetavimu, yra gerokai paprastesnis darbas. Toliau ir pakalbėkime apie skirtingus sienų apdailos būdus.

Vienas iš seniausių sienos apdailos būdų yra tapetavimas. Šiandien rinkoje yra gana didelis įvairių tapetų pasirinkimas. Jie gali būti popieriniai arba viniliniai, plaunami, natūralaus ar stiklo pluošto, akriliniai ir skysti. Kiekvienas išsirinks tokius tapetus, kokie labiausiai tiks, patiks ir atitiks finansines galimybes.

Dar vienas labai populiarus sienų apdailos būdas yra jų dažymas. Dažus labai patogu derinti su kita apdaila: keraminėmis plytelėmis, kamštine danga ir kt. Dažai atsižvelgiant į tai, kokia patalpa bus dažoma, gali būti paprasti ar atsparūs drėgmei. Svetainę, miegamąjį, koridorių, vaikų kambarį, rūsį ar drabužinę rekomenduojama dažyti matiniais, atspariais valymui dažais, o vonią, sanitarinį mazgą ir virtuvę geriau nudažyti pusiau matiniais, drėgmei atsparesniais dažais.

Dažnai sienos klijuojamos ir keraminėmis plytelėmis. Tai itin tvirta ir praktiška medžiaga. Nors anksčiau ši danga buvo dedama tik vonios kambaryje ir virtuvėje, šiandien vis dažniau jos pasirenkamos ir gyvenamosioms patalpoms. Plytelės nesunkiai valomos, jos ilgaamžės ir ekologiškos. Ypač originaliai atrodo jomis išdekoruotos tapetuotos arba dažytos svetainės sienos.

Vis labiau populiarėja ir dekoratyvinis sienų tinkavimas. Tokia apdaila puošia ne tik gyvenamųjų  namų fasadus ar visuomeninių erdvių interjerą, tačiau atkeliauja ir į būstus. Dekoratyvinis tinkas pakeičia tapetus ar įprastus sienų dažus ir suteikia interjerui originalumo. Be to jis puikiai tinka drėgnose patalpose, yra gana atsparus smūgiams, turi didelį spalvų ir faktūrų pasirinkimą.

Drėgnoms patalpoms, kuriose kaupiasi pelėsis itin tinka kamštinė sienų danga. Ji nesugeria drėgmės, nepelija ir nepūva. Kamštinė danga dažniausiai prekybos vietose parduodama plytelių pavidalu arba vyniojama. Kadangi, tai natūrali ir ekologiška danga, ji neturi didelio spalvų pasirinkimo. Vyrauja žemės spalvos – ruda, gelsva, dažnai pasitaiko nedidelių ryškesnių akcentų.

Kabinami ant sienos svetainės baldai

Gerų svetainės korpusinių baldų pagaminimas reikalauja brangios vis tobulinamos įrangos ir yra vienas sudėtingiausių baldų gamybos srityje. Tačiau korpusinės sienėlės, lentynos, sekcijos taip pat ir viena reikalingiausių ir paklausiausių baldų kategorijų, todėl jos gamyba nuolat sparčiai auga. Pasirinkimo ir komplektavimo galimybės faktiškai beribės, o geriausios sistemos pasižymi tuom, kad juose nuo iki galima viską patiems susireguliuoti. Nustatyti lentynas reikiamame aukštyje, sudėlioti stalčius pageidaujama eiliškumo tvarka, pertvarkyti vidinius komodų ir skyrių suskirtymus.

sekcijosGeriausi svetainės baldai pasižymi savo lanksčia ir nesudėtinga komplektavimo individualizacija. Čia turima omenyje, kad pagal pirkėjo užsakymą ta pati baldų kompozicija užpildoma reikiama vidine įranga (lentynomis, stalčiais ir norimu durelių ir atvirų erdvių skaičiumi), ji gali būti išpildoma skirtingose spalvose ir medžio tekstūrose, o išmatavimai taip pat parenkami pagal kiekvieną atskirą individualų užsakymą. To dėka išgaunami unikalūs, niekur nesutinkami baldiniai sprendimai, o tai visuomet atsisipindi ir galutiniame namų apstatymo rezultate.

sienelesŠiais metais sukurti ir parodose pristatyti svetainės baldai netipiški, netokie kokius mes įpratę matyti. Greičiausiai įsivaizduodami svetainės sienelę-lentynų sistemą mes pagalvojame apie ant žemės sumontuotą baldų kompoziciją. Šiemet gaminančios įmonės paneigė šį lyg ir nusistovėjusį stereotipą. Buvo pristatytos svetainės baldų sistemos pilnai kabinamos ant sienų montuojamų specialių panelių. Galima sakyti, kad tai faktiškai lego konstruktorius, kurį nesudėtingai galima dėlioti (keisti baldų kompozicijos išvaizdą ir funkcionalumą) tik panorėjus.

Nauji svetainės baldai pasižymi tuom, kad visos jų dalis yra kabinamos ant panelių, kuriuose numatyta daug įvairaus tvirtinimo galimybių. Tokiu būdu visi baldų elementai – spintelės, ištraukiami stalčiai ir lentynos išdėstomi pirkėjui reikiamame auktyje, atstume ir pageidaujamame eiliškume. Tai nepalyginamai padidina baldų funkcionalumą ir patogumą naudojant. Šių svetainės baldų permontavimas, kitokios sekcijos sukūrimas nereikalauja jokių ypatingų žinių ar įgūdžių. Tai gali padaryti ir vienas žmogus, tiesiog perkabinęs vieną sistemos elementą į iš anksto numatytą vietą.

Yra ir tiesioginė naujų svetainės baldų praktinė nauda. Visų tokios kompozicijos elementų plotis nesiekia net penkiasdešimties centimetrų. Taip bet kuris, kad ir mažiausias kambarys su tokias baldais atrodys erdvus, didesnis, patrauklus.

Geriausiai tokie svetainės baldai atrodo lengvose, niekad iš mados neišeinančiose spalvose, tokiose kaip natūralus ąžuolas, vyšnia, tikas ar bukas. O bet kurią naująją kompoziciją galima padailinti įvedus ir antrą ar netgi trečią apdailos medžiagą. Tam puikiausiai tinka stiklas, plastikas arba keraminiai baldų intarpai. Tokie baldai tinka bet kurio dyžio namams, o jų moduliavimo pasirinkimai beveik neišsiamiami.

Vidaus durys – pliusai ir minusai

vidaus durysIdealių durų nėra, yra tik tinkamas jų pasirinkimas. Vidaus durys pasitarnauja pačiose įvairiausiose situacijose, tad rinktis jas reikia individualiai ir skoningai. Juk jos suteikia privatumo jausmą, pabrėžia interjero dizainą, atitveria patalpas, suteikia funkcionalumo, lengvo varstymo ir modernumo įspūdį. Tačiau ne visos durys yra vienodos, ne visos jos pasižymi geriausiomis savybėmis ir išskirtinumu.

Tradicinės medinės durys pasižymi estetišku grožiu. Jų tekstūra bei natūralus pluoštas suteikia išskirtinumo ir jaukumo įspūdį. Šioms durims naudojama unikali mediena, kuri pasitarnauja ilgai, nepraranda savo savybių ir funkcionalumo. Šiais laikais mediniai gaminiai yra vertinami kaip individualumo simbolis. Tai įneša dalį gamtos į jaukų būstą, praturtina jį šiluma ir malonia atmosfera. Tiesa, tokių durų kaina kasmet didėja. Medienos kaina kyla, o ir jos apdorojimo procesas yra sudėtingas ir reikalaujantis daug laiko. Gaminio pagaminti greitai neįmanoma, o ir jo priežiūra reikalauja šiek tiek atidumo.

Tuo tarpu faneruotos vidaus durys pasižymi daug mažesne kaina. Jų vidus yra užpildomas klijuotos medienos masyvu, o išorė padengiama įvairių rūšių medienos lukštu. Durų užpildas gali būti ir kombinuotas. Tokiam sprendimui galima pasirinkti ir ne itin aukštos kokybės medieną, kas įtakoja produkto kainą. Faneruotos durys pasižymi patvarumu, modernumu bei vartotojui siūlo lanksčią pasirinkimo įvairovę. Tokio tipo durys retai daromos pagal individualius užsakymą, o ir priežiūra reikalauja tiek pat dėmesio kaip ir kitos durys.

Ir, žinoma, laminuotos durys. Šių durų gamyba paprastesnė ir pigesnė, mat laminatas – sintetinė medžiaga. Šio tipo durys pasižymi daug mažesniu svoriu, o ir jų gaminimui nereikia skirti tiek daug laiko. Gaminį lengva prižiūrėti jam nereikia ypatingo dėmesio. Visgi, laminatas sunkiai atstoja natūralaus medžio duris. Bendras laminuotų durų vaizdas nukenčia, o pačios vidaus durys yra trapesnės bei mažiau kokybiškesnės.

Taigi, renkantis duris svarbu atsižvelgti ne vien į estetinį vidaus durų grožį, bet ir į jų tipą, naudojamą medieną ir kitus struktūrinius elementus. Svarbus yra ne vien bendras vaizdas, bet, žinoma, ir kaina. Rinkitės duris atsakingai ir jos tarnaus ilgai, o funkcionuos tinkamai!

 

Sieninės spintos: keista ar modernu?

spintosKiekvienas miegamojo kambarys turi turėti spintą. Juk tai vieta, kur laikomi visi drabužiai, papuošalai ir kiti mažmožiai. Šiandien, žinoma, spintos įsigijimas nekelia daug problemų, tačiau kartais ieškoma unikalaus ir išskirtinio pasiūlymo. Būtent sieninė spinta gali pasiūlyti šiuolaikišką, modernų ir galbūt kiek neįprastą drabužinės sprendimą Jums. Sienoje įrengta spinta turi nemažą paklausą, tačiau čia iškyla ir daug su jos įrengimu ir montavimu susijusių klausimų.

Sieninių spintų populiarumas auga, nes jos padeda sutaupyti ne tik patalpos erdvę, bet ir išlaidas. Tokioms spintoms nereikia daug žaliavų, o jų montavimas brangiai nekainuoja. Tai tikrai nekainuos daugiau nei prekybininkų parduodamos jau iš anksto pagamintos spintos. Kuo didesnė spinta, tuo didesnė ir jos kaina, todėl didelės spintos įrengimui yra net labai rekomenduotinas sieninės spintos pasirinkimas. Išsirinkę tinkamas konstrukcines medžiagas bei slankiojančias dureles, galėsite sutaupyti dar daugiau. Tai tikrai finansiškai naudingas pasirinkimas, kuris neapsiriboja vien šios srities privalumais.

Sienoje įmontuota spinta neužgoš interjero ir neužims didelės kambario erdvės. Tai didelis privalumas mažų erdvių patalpose, kur siekiama išnaudoti kuo mažiau erdvės. Kadangi sieninių spintų durelės įprastai būna slankiojamos, taip sutaupoma net dar daugiau vietos. Slankioti spintos dureles patogu ir paprasta – tam tereikia pasirinkti tinkamą slankiojančią sistemą. Sieninis spintų sprendimas sėkmingai realizuojamas net ir įvairiuose viešbučiuose, moteliuose, svečių namuose. Taip pat, toks spintos sprendimas itin patogus, kadangi pasirinkti, koks turėtų būti tiek jos vidus, tiek išorė galite patys.

Vienas didžiausias sieninės spintos privalumas yra tas, kad ją galima daryti pagal individualų užsakymą. Tokiu atveju klientas gali rinktis ne tik, kaip turėtų atrodyti spinta iš išorės, bet ir tai, koks turėtų būti jos vidus. Toks pasirinkimas, žinoma, priklauso nuo montuojamos spintos paskirties.  Galite nuspręsti, kokio dydžio bus lentynos, koks turėtų būti plotis tarp jų ir kt. Užsakovai tikrai įgyvendins visus kliento poreikius, tad naujos spintos įsigijimu nerimauti nereikia. Spinta bus tokia, kokios ir bus tikėtasi.

Taigi, sieninė spinta gali pasirodyti keista tik iš pirmo žvilgsnio, tačiau ji yra tikrai moderni, šiuolaikiška ir padeda sutaupyti nemažą erdvės dalį. Jei siekiate kaip tik to, rinkitės ją!

 

Spintos stumdomomis durimis vis labiau populiarėja

spintosNauji būtai dygsta kaip grybai po lietaus, tačiau paprastam, statistiniam lietuviui įkandamas butas paprastai nepasižymi erdve, todėl dizaineriai suka galvas ieškodami naujų interjero sprendimų, kurie leistų sutaupyti vietos. Vienas jų – spintos stumdomomis durimis. Tiesa, reikia neapsigauti, iš pirmo žvilgsnio jos neužima daug erdvės, tačiau yra labai talpios, jose nesunkiai sutalpinsite visos šeimos garderobą ir ne tik. Visgi, funkcionalumas tikrai ne vienintelis šių spintų pliusas. Daugelis jas pamėgo dėl savo modernios išvaizdos ir galimybės rinktis. Spintų stumdomomis durimis gamintojai pirkėjams siūlo labai platų spalvų bei dizaino pasirinkimą, todėl net ir išrankiausias klientas ras jam patinkantį bei namuose tinkantį spintos variantą.

Tiesa, prieš pirkdami spintą stumdomomis durimis, turėtumėte žinoti, kad šios spintos gali būti su plieno arba aliuminio profilio durų sistema. Klysta tie, kurie galvoja, kad plienas yra patikimesnė, tvirtesnė ir ilgaamžiškesnė medžiaga. Baldininkai lyg susitarę teigia, kad vertėtų rinktis aliuminio profilį, jei vertinate tylą namuose ir jei jūsų namuose yra pakankamai drėgna. Mat, plieninės durys darinėjamos skleidžia palyginus didelį triukšmą, o drėgmė neigiamai veikia šią, iš pirmo žvilgsnio, labai patvarią medžiagą.  Būtent drėgmė gali būti pagrindinė priežastis, kuri lems tai, kad plieno profilį teiks keisti jau po pirmų metų. Žinoma, praktikoje yra atvejų, kai plieniniai profiliai tarnaudavo gerokai ilgiau nei dešimtmetį, tačiau tai tik išimtys iš taisyklės. Taigi, jei gyvenate senos statybos name ar bute, kuriame yra įstatyti plastikiniai langai, verčiau rinktis aliuminį profilį, nes tokios patalpos yra mažiau vėdinamos, oras necirkuliuoja, todėl kaupiasi drėgmė, dėl kurios plienas rūdija.

Spintos stumdomomis durimis paprastai gaminamos pagal individualų užsakymą, tačiau jų kaina gali skirtis kaip diena ir naktis. Viskas priklauso nuo to, kokios medienos, stiliaus, dydžio, aukščio spintos norite. Be to, svarbu nepamiršti ir pačio gamintojo. Patikimų, gerą reputaciją turinčių ir kokybišką produktą siūlančių gamintojų kainos visada bus aukštesnės, kita vertus, spintos yra ilgaamžis pirkinys, kurio nekeisite po pusmečio, tad, gal nevertėtų taupyti kokybės sąskaita.